27 maja 2009, 23:07
0
haha.....dokopaliśmi 'diabełkom' ;] WE ARE THE CHAMPIONS!!!!! potrójna korona nasza!!!! campeone ole ole ole!!!!
27 maja 2009, 20:35
Zgnieciemy ich ;] dawajcie z nimi panowie!!! Go Go Barca!!!! tak dziwnie troche ze zamiast Keity jest Busquets ale spoko da rade ;] cos czuje karne w powietrzu...:/:/:/ mam nadzieje, ze nie.... Go GO BARCA!!!!!
7 maja 2009, 12:26
uuuu.....no nie..... mam nadzieje ze jak najszybciej wyzdrowieje i wróci do pełni sił na finał LM ;]
7 maja 2009, 11:30
dla Drogby i Ballacka za takie zachowanie odrazu powinny byc czerwone..... a tak własciwie to co Drogba powiedzial na koniec do kamery??
7 maja 2009, 11:09
no Chelsea jest troche pokrzywdzona bo conajmnije jeden karny jak nic dla nich ale przeciez to samo z Baca.... poprostu szczescie sprzyja lepszym ;]
7 maja 2009, 11:06
jak Bojan wszedł to jakby uskrzydlił gre bo praktycznie 5 min pozniej padła bramka XDXDXD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
haha.....dokopaliśmi 'diabełkom' ;]
WE ARE THE CHAMPIONS!!!!! potrójna korona nasza!!!!
campeone ole ole ole!!!!
0
Zgnieciemy ich ;]
dawajcie z nimi panowie!!!
Go Go Barca!!!!
tak dziwnie troche ze zamiast Keity jest Busquets ale spoko da rade ;]
cos czuje karne w powietrzu...:/:/:/
mam nadzieje, ze nie....
Go GO BARCA!!!!!
0
uuuu.....no nie.....
mam nadzieje ze jak najszybciej wyzdrowieje i wróci do pełni sił na finał LM ;]
0
dla Drogby i Ballacka za takie zachowanie odrazu powinny byc czerwone.....
a tak własciwie to co Drogba powiedzial na koniec do kamery??
0
no Chelsea jest troche pokrzywdzona bo conajmnije jeden karny jak nic dla nich ale przeciez to samo z Baca....
poprostu szczescie sprzyja lepszym ;]
0
dla Drogby i Ballacka za takie zachowanie odrazu powinny byc czerwone.....
a tak własciwie to co Drogba powiedzial na koniec do kamery??
0
uuuu.....no nie.....
mam nadzieje ze jak najszybciej wyzdrowieje i wróci do pełni sił na finał LM ;]
0
Zgnieciemy ich ;]
dawajcie z nimi panowie!!!
Go Go Barca!!!!
tak dziwnie troche ze zamiast Keity jest Busquets ale spoko da rade ;]
cos czuje karne w powietrzu...:/:/:/
mam nadzieje, ze nie....
Go GO BARCA!!!!!
0
haha.....dokopaliśmi 'diabełkom' ;]
WE ARE THE CHAMPIONS!!!!! potrójna korona nasza!!!!
campeone ole ole ole!!!!
0
jak Bojan wszedł to jakby uskrzydlił gre bo praktycznie 5 min pozniej padła bramka XDXDXD