kasiacesc
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha.....dokopaliśmi 'diabełkom' ;]
WE ARE THE CHAMPIONS!!!!! potrójna korona nasza!!!!
campeone ole ole ole!!!!
0
Zgnieciemy ich ;]
dawajcie z nimi panowie!!!
Go Go Barca!!!!
tak dziwnie troche ze zamiast Keity jest Busquets ale spoko da rade ;]
cos czuje karne w powietrzu...:/:/:/
mam nadzieje, ze nie....
Go GO BARCA!!!!!
0
uuuu.....no nie.....
mam nadzieje ze jak najszybciej wyzdrowieje i wróci do pełni sił na finał LM ;]
0
dla Drogby i Ballacka za takie zachowanie odrazu powinny byc czerwone.....
a tak własciwie to co Drogba powiedzial na koniec do kamery??
0
no Chelsea jest troche pokrzywdzona bo conajmnije jeden karny jak nic dla nich ale przeciez to samo z Baca....
poprostu szczescie sprzyja lepszym ;]
0
jak Bojan wszedł to jakby uskrzydlił gre bo praktycznie 5 min pozniej padła bramka XDXDXD