1

Lepiej dla nas . Gdyby przyszedł i np. Suarez musiałby grzać przez niego ławę mógłby ze złości pogryżć pół drużyny.

2

Fabiański jest do wzięcia

1

I może jeszcze frytki do tego

0

Nie zapominaj o zasadzie CCC czyli cena czyni cuda . Jak im się kasa będzie zgadzać to go puszczą i jeszcze kanapki na drogę mu zrobią .

7

Lepiej wygrać z Deportivo a na Real wystawić totalne rezerwy i też wygrać . To by było idealne zakończenie ligi .

0

No to dzisiaj czas to zmienić i wygrać . No i kilka bramek Messiemu też nie zaszkodzi w walce o złotego buta .

1

Mecz odbędzie się w Madrycie na Wanda Metropolitana nie na Camp Nou.

1

Guardiole chcieli za to ukarać bo na mecze City przypinał żółtą kokardkę .

0

Niestety na nasze nieszczęście grali z nami wczoraj a nie w grudniu a my w jakiej jesteśmy formie to widać . A Real jak zawsze mocny w LM najlepiej świadczą o tym ostatnie dwie edycje- znowu niestety .

2

Pokazali klasę i charakter czego nie można powiedzieć o nas . Wylewać pot i krew przez 90 minut pełen szacunek . Życzę dojścia do finału bo zasługujecie.

0

Czyli jednak Chiny ?

2

Sądząc po nicku kibicuje Barcelonie dłużej niż bez urazy masz lat . Ale to że ktoś jest kibicem danego zespołu nie oznacza że nie może wytykać błędów jakie według niego popełnił trener czy też zawodnicy . Bycie kibicem nie oznacza również przyzwolenia na olewcze traktowanie nas przez klub . Powiedzmy sobie szczerze że Barca w tym meczu olała wszystkich kibiców jak i przeciwników . Nie można podchodzić do meczu o półfinał LM z takim brakiem zaangażowania i chęci bo my to wielka Barca . Niestety zamiast kopać piłkę skopali tyłki wszystkim kibicom na całym świecie . I dlatego MY kibice mamy PRAWO wytykać wszystkie błędy jakie popełniono w tym meczu . Nie przestanę kibicować Barcie nigdy , ale to boli i to bardzo dlatego krytyka się należy całemu zespołowi w 100% . Jeżeli chodzi o Valverde nie byłem jego zwolennikiem od początku . Pisałem już o tym że denerwuje mnie u niego to iż zmiany wyglądają tak jak każdy mecz miałby mieć dogrywkę czyli przeprowadzane po 80 minucie . Po prostu wypompował chłopaków do cna i w najważniejszym momencie sezonu nie mamy sił i ochoty na grę . Brak reakcji w meczach jak coś nie idzie jest u tego pana żenujący . Odnoszę wrażenie że cały czas liczy na to że ktoś poda do Messiego a on coś wykombinuje.Wracając do wczoraj ŻENADA brak ambicji i tyle w temacie . Mimo wszystko jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam i życzę miłego dnia .

0

Niestety to liga włoska a tam na treningach zamiast np. gry w dziadka zawodników uczy się jak symulować faule.

0

Jedyną słuszną odpowiedzią Barcy na słowa tego pana i nieszczęście jakie spotkało jego drużynę przez sędziego ( co karnych nie chciał dyktować ) będzie wygrana w Rzymie najlepiej ze 3-0 .

0

Spokojnie . Za dwa lata zapłacimy za każdego po 150 mln i wrócą .

0

Jeżeli chodzi o Dybale to on stroi fochy . Stwierdził że dopóki jest Messi to dla niego nie ma miejsca gdyż grają na identycznej pozycji.

16

Gdy strzelił bramkę na 3-0 moja radość była tak wielka że kot do dzisiaj obchodzi mnie wielkim łukiem a żona puka się w głowę .

4

Na okładce Sportu wygląda jak posąg Jezusa ale nie z Rio a z Rosario.

2

Bo się czepiasz . Wychodzi w pierwszym składzie w tak ważnym meczu nadal niestety jeszcze wystraszony 20 latek , strzela pięknego gola , ratuje nas świetnym wślizgiem najprawdopodobniej przed utratą gola , a Ty widzisz tylko jego stratę .

19

Jakoś dziwnym trafem żadna z madryckich gazet nic nie pisze o laniu od Barcy w koszykówce.

0

Po to jest . W końcu to napastnik .

3

I szybkość. Zobaczcie jakie on ma przyspieszenie

0

Może i lata to on ma , ale jego zachowanie to taki dzieciak . Jak mnie zdenerwujecie to biorę zabawki i idę do innej piaskownicy.

1

Coś w stylu że postarają się by to katalońskie ścierwo nie zdobyło mistrzostwa.

0

Zgadzam się że sędzia był ich 12-tym zawodnikiem , ale nasi dali też popis swoich "umiejętności"

4

Niestety ligę przegrywa się w takich meczach jak ten . Nie można pozwalać sobie na stratę punktów z zespołami z końcówki tabeli w decydującej fazie sezonu . W niedzielę Atletico i "odpukać" jakaś wpadka ( co niestety przy obecnej formie Atletico jest możliwe ) i mamy nerwówkę . Nie zapominajmy że cały czas gramy na 3 frontach , a przy takim nastawieniu , woli walki i zaangażowaniu oraz ilości meczy szybko może się okazać że zostaniemy z ręką w nocniku . Miałem wrażenie że od początku gramy w 9-ciu ( Digne i Paulinho niby byli ale po co ? ) natomiast Las Palmas grało w 12-tu i to nie kibice byli ich dodatkowym zawodnikiem tylko sędzia . Dembele , Coutinho zamiast od pierwszej minuty biegać siedzą na ławie . Zbyt póżne zmiany , zero reakcji trenera na tą niemoc jaką nasi pokazywali od początku spotkania . Bardzo dziwny mecz , dziwne zachowanie Valverde i zamiast podchodzić do Atleticu ze spokojem będziemy spięci jak baranie jaja . Są to tylko moje wnioski i przemyślenia ale wchodzimy w decydującą fazę wzsystkich rozgrywek a wyglądamy na zmęczonych , niezgranych i nie mających ochoty na grę .

2

Nic takiego nie powiedziałem . Liczę na zaangażowanie i 0 z tyłu .

0

I zróbmy wszystko by dalej nie stracić tam bramki.

0

Szczerze mówiąc mam nadzieję że poradzimy sobie z Chelsea a potem oczywiście według mnie w dalszej części rozgrywek lepiej trafić na stary dobrze nam znany Real niż nieprzewidywalne PSG .

0

No to żeby ni było żadnych problemów rozegrajmy go na którymś stadionie w Rosji np. przed finałem mistrzostw świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?