kaziul
Dołączył/a: luty 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakie potrafi rywalizować ? 11-gości nie opuszcza praktycznie własnego pola karnego i wybija piłki jak w hokeju na uwolnienie . Ciężko nazwać to rywalizacją .
0
Zamiast o rewanżu to najpierw pomyślcie jak w niedzielę urwać punkty Atletico .
0
Bo jest kontuzjowany i do końca sezonu nie zagra .
0
Na Canal+ Sport
0
Druga pozytywna wiadomość po tym że wygraliśmy. Nie wiem co trener w nim widzi ale w obecnej dyspozycji to powinien co najwyżej chłopakom wodę podawać.
3
Ale zauważ że gdyby nie Ter Stegen to mogliśmy już po pierwszych 20-tu minutach przegrywać 3-0 .
0
Perfekcyjnie to by było gdyby usiadł na ławce chociaż na dwa mecze . Obecnie niestety jest cieniem obrońcy . A fantastycznie to mają z nim napastnicy przeciwnych drużyn . Mijają go jak chcą .
2
Najlepiej świadczy o tym dzisiejszy mecz z Ekwadorem . Najpierw Messi później Messi no i na koniec żeby było inaczej Messi.
1
Nie ma żadnej statystyki . To wyłącznie moje odczucia po wczorajszym meczu. Jak trafnie zauważyłeś nasi człapali a Messi z Suarezem nie mieli nawet ochoty wrócić na własną połowę pomóc wziąć piłkę i coś próbować rozegrać widząc źe reszcie nie idzie w ząb . W końcu to oni są filarem tej drużywy a nie statystami.
2
Wszyscy czepiają się Lucho i Gomesa . Ok . Coś racji w tym jest . Ale jeśli zawodnik w meczu średnio robi 9-10 km a Messi z Suarezem razem robią 900 m no to chyba też jakaś pomyłka . Umtiti był ale po co nie wie nikt . Tylko Neymar miał ochotę na jakąkolwiek grę a cała reszta wyszła bo ktoś im kazał.