Ty tą jałową gadkę zacząłeś - nikt Ci nie kazał wyjeżdżać ze swoim puszystym 1-szym komentarzem. Trzeba było dać -1 a nie produkować się i liczyć, że to coś da. Miłego dnia.
Wolę być panem ekonomistą, niż nie odróżniać dwóch podstawowych rzeczy. Do tego udawać, że to nie ma znaczenia i być apodyktycznym. Ekonomia nie jest moją dziedziną, ale podstawowe rzeczy należy wiedzieć - ewentualnie nie używać słów, których znaczenia się nie zna. Bardzo Cie to boli, że postanowiłeś nadmiernie używać zwrotu "pan ekonomista"? Co do hitlerjugend, to była to gruba metafora zachowania części użytkowników, którzy skaczą w ogień nie zadając pytań.
OT:
Czytam te komentarze i czasami się zastanawiam jakie prawo mamy narzekać na to, że w Polsce jest źle, skoro zachowanie wielu ludzi wskazuje na to, że swoją osobą nie są w stanie zaproponować niczego oprócz ślepej wiary w "jedną słuszną prawdę" i narzekania ?
Oczywiście. Wszystko co wychodzi z twojej klawiatury i jest kompletnym głupstwem nagle okazuje się, że nie ma znaczenia - domena tych co bronią się za wszelką cenę. Skoro na portalach sportowych tak piszą, to widocznie są niedouczeni tak jak Ty. Jeśli moje słowa dotyczące bycia dzieckiem tak Cie rażą, to widocznie jesteś również ich adresatem, gdyż naturalnym dla człowieka ogarniętego jest rozpoznanie zdań kierowanych do niego i odseparowanie tych, które nie wiążą się z jego wypowiedziami. Tak więc, nie, nie kierowałem tych słów do wszystkich użytkowników tego portalu - widać Ciebie trzeba o tym powiadomić.
Nie wiem czy ktoś niżej to proponował, ale przy wysyłaniu prywatnych wiadomości fajnie byłoby wprowadzić autouzupełnianie nazwy użytkownika, do którego chcemy wiadomość wysłać
Po dzisiejszym meczu stwierdzam ze Bojan nie ma wystarczajacej inteligencji zeby grac w takim klubie jak Barcelona, on nie mysli na boisku, nie jest kreatywny za grosz. Mam andzieje ze w koncu dorosnie !
Komentarze
0
boooooring
0
Mizerna ironia ;)
Ty tą jałową gadkę zacząłeś - nikt Ci nie kazał wyjeżdżać ze swoim puszystym 1-szym komentarzem. Trzeba było dać -1 a nie produkować się i liczyć, że to coś da. Miłego dnia.
0
Sorry może rzeczywiście przegiąłem. Chodziło o metaforę - tyle.
0
Wolę być panem ekonomistą, niż nie odróżniać dwóch podstawowych rzeczy. Do tego udawać, że to nie ma znaczenia i być apodyktycznym. Ekonomia nie jest moją dziedziną, ale podstawowe rzeczy należy wiedzieć - ewentualnie nie używać słów, których znaczenia się nie zna. Bardzo Cie to boli, że postanowiłeś nadmiernie używać zwrotu "pan ekonomista"? Co do hitlerjugend, to była to gruba metafora zachowania części użytkowników, którzy skaczą w ogień nie zadając pytań.
OT:
Czytam te komentarze i czasami się zastanawiam jakie prawo mamy narzekać na to, że w Polsce jest źle, skoro zachowanie wielu ludzi wskazuje na to, że swoją osobą nie są w stanie zaproponować niczego oprócz ślepej wiary w "jedną słuszną prawdę" i narzekania ?
0
Oczywiście. Wszystko co wychodzi z twojej klawiatury i jest kompletnym głupstwem nagle okazuje się, że nie ma znaczenia - domena tych co bronią się za wszelką cenę. Skoro na portalach sportowych tak piszą, to widocznie są niedouczeni tak jak Ty. Jeśli moje słowa dotyczące bycia dzieckiem tak Cie rażą, to widocznie jesteś również ich adresatem, gdyż naturalnym dla człowieka ogarniętego jest rozpoznanie zdań kierowanych do niego i odseparowanie tych, które nie wiążą się z jego wypowiedziami. Tak więc, nie, nie kierowałem tych słów do wszystkich użytkowników tego portalu - widać Ciebie trzeba o tym powiadomić.
0
Valdes robi nam przysługę? On ma ważny kontrakt i jego obowiązkiem jest go wypełnić.
0
Nie wiem czy ktoś niżej to proponował, ale przy wysyłaniu prywatnych wiadomości fajnie byłoby wprowadzić autouzupełnianie nazwy użytkownika, do którego chcemy wiadomość wysłać
0
"Brazylia umie bardzo dobrze strzelać z nożyc. Anglia natomiast strzela bardzo ładne bramki zwykłym strzałem."
A to dobre
0
Uspokój się bo na zawał zejdziesz
0
Po dzisiejszym meczu stwierdzam ze Bojan nie ma wystarczajacej inteligencji zeby grac w takim klubie jak Barcelona, on nie mysli na boisku, nie jest kreatywny za grosz. Mam andzieje ze w koncu dorosnie !