0

boooooring

0

Mizerna ironia ;)

Ty tą jałową gadkę zacząłeś - nikt Ci nie kazał wyjeżdżać ze swoim puszystym 1-szym komentarzem. Trzeba było dać -1 a nie produkować się i liczyć, że to coś da. Miłego dnia.

0

Sorry może rzeczywiście przegiąłem. Chodziło o metaforę - tyle.

0

Wolę być panem ekonomistą, niż nie odróżniać dwóch podstawowych rzeczy. Do tego udawać, że to nie ma znaczenia i być apodyktycznym. Ekonomia nie jest moją dziedziną, ale podstawowe rzeczy należy wiedzieć - ewentualnie nie używać słów, których znaczenia się nie zna. Bardzo Cie to boli, że postanowiłeś nadmiernie używać zwrotu "pan ekonomista"? Co do hitlerjugend, to była to gruba metafora zachowania części użytkowników, którzy skaczą w ogień nie zadając pytań.

OT:
Czytam te komentarze i czasami się zastanawiam jakie prawo mamy narzekać na to, że w Polsce jest źle, skoro zachowanie wielu ludzi wskazuje na to, że swoją osobą nie są w stanie zaproponować niczego oprócz ślepej wiary w "jedną słuszną prawdę" i narzekania ?

0

Oczywiście. Wszystko co wychodzi z twojej klawiatury i jest kompletnym głupstwem nagle okazuje się, że nie ma znaczenia - domena tych co bronią się za wszelką cenę. Skoro na portalach sportowych tak piszą, to widocznie są niedouczeni tak jak Ty. Jeśli moje słowa dotyczące bycia dzieckiem tak Cie rażą, to widocznie jesteś również ich adresatem, gdyż naturalnym dla człowieka ogarniętego jest rozpoznanie zdań kierowanych do niego i odseparowanie tych, które nie wiążą się z jego wypowiedziami. Tak więc, nie, nie kierowałem tych słów do wszystkich użytkowników tego portalu - widać Ciebie trzeba o tym powiadomić.

0

Pires - szanuję twoje zdanie. Dam się nawet do niego przekonać. Mi chodzi jednak o to, że ZA KAŻDYM razem jak się pojawi informacja nieprzychylna dla naszego klubu, to hitlerjugend z tej strony od razu wiedzą, że to jest nieprawda. Wiedzą dosłownie wszystko - sami wróżbici, magicy i jasnowidze. Bez żadnych wątpliwości, z całą pewnością. Trochę to śmieszne i przykre.

0

Real ma swoje za uszami i istnieje prawdopodobieństwo, że pieniądze wydawane przez nich w niektórych przypadkach "nie do końca są ich właśnością". EU już się za to wzięła. Akcja ze sprzedażą działek śmierdzi na kilometr.

0

Ah i polecam nauczyć się odróżniać przychód od dochodu - skoro już chcesz się mądrzyć.

0

Jakie ja mam Ci dawać argumenty skoro w pierwszym zdaniu lecisz do mnie z osobistą zaczepką ? I jeszcze święcie wierzysz w to, że na takim poziomie nie robi się wałów (nie mówię tu o kontrakcie Neymara tylko ogólnie) ? :) Otrzeźwiej kolego. Bez odbioru.

0

Widzę, że wydaje Ci się, że jesteś najmądrzejszy więc niech tak zostanie.

0

Wy wszędzie widzicie spiski i wyznajecie zasadę "wszyscy u nas są święci, to oni są źli" - bez przesady. Nie wszystko co związane z FC Barcelona jest krystaliczne i nieskalane. Skończcie się zachowywać jakby świat był czarno-biały.

0

Jeśli uważacie, że taka ilość niedomówień przy transferze jest czymś naturalnym to niezbyt czujny umysł posiadacie. Jeśli Rosół coś namotał w papierach to powinien być pociągnięty do odpowiedzialności I NIE MA TUTAJ ZNACZENIA, że jest prezydentem naszego ulubionego klubu (a może własnie dlatego ma to bardzo duże znaczenie). Jeśli nic jednak nie ma na sumieniu, to nie widzę czemu miałoby zaszkodzić klubowi wyjaśnienie tej całej sprawy.

0

A może dzieci trochę zluzujecie? Jeśli żadnych przekrętów przy transferze Neymara nie było to wyjdzie to w trakcie procesu - takie są procedury. Poza tym donos do prokuratory zgłosił socio Barcy, więc skończcie pieprzyć te swoje bezmyślne frazesy.

0

Nienawistny mały człowieczek :)

0

Zdecydowanie najlepszy piłkarz w historii :)

0

No i jeszcze ślepe bronienie swojej racji która racja nie jest? Domena polmozgow

0

Dorosnij kolego bo pieprzysz jak potluczony, i jeszcze siejesz antypatie mówiąc o "wrogu". W piłce nożnej są rywale, a nie wrogowie. Wrogów się ma na wojnie, trochę źle wartościujesz jeszcze emocje w swoich płytkich wywodach. Realu osobiście nie trawie, jednak daleko mi do twojego dziecinnego rozumowania i robienia z rywalizacji barca-real świętej wojny, o której pojęcie masz raczej nikłe siedząc przed kompem w Polsce.

0

Znalazłem :) "As an anecdote, we have to mention the 1949/1950 season, when Rayo changed their white shirt for the current uniform with a red diagonal strip crossing their chest. River Plate visited the city to play a friendly against Real Madrid. The managers of Rayo visited the Argentinians, legends back then, to honor them and the humble club let them their stadium to train, where both clubs played an informal game. Some days later, a box from Argentina was received in Vallecas. The box was full of River shirts. Even though, the shirts had the kid size, the club adopted the River shirt as own. Despite Atlético Madrid wanted them to wear their shirt, Rayo kept their new shirt and never changed it, since the agreement with the colchoneros only lasted one year."

0

Jest taka historia, że kiedyś gracze Rayo Vallecano w zamierzchłych czasach dostali/przywdziali stroje od River Plate właśnie i takie barwy noszą do dzisiaj :) Szczegółów już niestety nie pamiętam :)

0

Moim zdaniem artykuł kompletnie zmyślony. Nie wydaje mi się prawdopodobne, żeby w tej sytuacji agent mógł się tak zachować ;) Bale wolał Madryt i poszedł do Madrytu, my mamy Neymara i liga jest ciekawsza :)

0

Ahhh no i Luis Enrique :)

0

Ja osobiście czekam na cykle o:
1. Maradona
2. Stoichkov
3. Kubala
Kolejność nieprzypadkowa :)

0

Z tego co mówili komentatorzy przy okazji transmisji z Atletico - Real, rekord wygranych Atletico na początku sezonu również wynosił 6 spotkań.

0

Uspokój się bo na zawał zejdziesz

0

Valdes robi nam przysługę? On ma ważny kontrakt i jego obowiązkiem jest go wypełnić.

0

Nie wiem czy ktoś niżej to proponował, ale przy wysyłaniu prywatnych wiadomości fajnie byłoby wprowadzić autouzupełnianie nazwy użytkownika, do którego chcemy wiadomość wysłać

0

"Brazylia umie bardzo dobrze strzelać z nożyc. Anglia natomiast strzela bardzo ładne bramki zwykłym strzałem."

A to dobre

0

Nie wierzę, że można po 5 latach dalej nie wiedzieć jak się to słowo pisze

0

Jakim trzeba być półmózgiem, żeby robić z siebie wielkiego antiMADRITISTĘ kibicując Barcelonie od roku ?

0

Antimadridista powiedz kiedy przyjdzie wiosna jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?