kaztek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spuszczacie sie nad tym newsem straszliwie a w tym nie ma ani troche prawdy. Skonczcie najezdzac na real bo oni nie maja wplywu na to ze pismakom sie nudzi. Pokazujecie wlasnie swoj dziecinny poziom
0
Gamper - To był mecz z Compostelą :)
0
Nie wiem jak Wy ale ja patrzac na gre alvesa i messiego w dzisiejszym meczu po prostu dostawalem drgawek...messi ZERO pomyslu na gre, alves dzisiaj totalna masakra...zawalil dwie bramki i spartolil mnostwo dosrodkowan, stracilismy 3 BEZSENSOWNE bramki
0
Panowie a kojarzycie sytuacje kiedy kamera pokazywala pepa guardiole po akcji keity z messim gdy keita podawal messiemu na wolne pole pilke a messi stanal w miejscu i zaczal pokazywac ze chcial pilke do nogi ? :D Guardiola zdawal sie pokazywac "Co do nogi, co do nogi? Moze bys tak pobiegl za nia co?" :D:D:D
0
Tzn jesli chodzi o ten strzal to nazwalbym to inaczej...nikt by nie probowal tak strzelic ;) Mysle ze sam Ronni nie myslal ze to wejdzie, taka moja opinia :)
0
Al FCB
Meczu z chelsea w 2005 roku nie zapomne nigdy, pamietam jak z kumplem po tym golu ronaldinho ze szpica zastanawialismy sie co sie stalo, przeciez nie ma gola :D
0
*jak chociazby Pierre V.Hooijdonk
0
Jesli chodzi o koemana to wielu ekspertow uznaje go za najlepszego wykonawce wolnych w historii...jak dla mnie ronni sie z nim akurat rownac nie moze, on nie mial takiego strzalu jak PVH ze wydawalo sie ze kazdy wolny to bedzie gol
0
Nie wiem czy zagladaliscie na strone arsenalu przed meczem ale bunczuczne zapowiedzi byly ze przegramy 2:0 czy 3:1...jakie sa wasze przeczucia co do rewanzu? Ja szczerze mowiac nie jestem w stanie typowac wyniku bo roznie to moze byc
0
Jesli chodzi o wolne ronaldinho to byly owszem piekne ale...zbyt rzadko trafial z nich zeby zrobic z niego van hooijdonka, juninho, cristiano czy innego koemana ;)
0
7days
Zgadzam sie tutaj z Toba ale musisz dac Ibrze wiecej czasu na zrozumienie gry Barcy. Jak sie widzi nowych zawodnikow w Barcelonie to czesto ma sie wrazenie ze gubia sie w swojej roli jesli jest na nich presja natychmiastowego przystosowania sie. Henry,Ibra, Czygra...
0
Jak dla mnie Ronni byl "w srodku stawki" ;)
0
Pyrzo
Jak zaczalem czytac twoj koment to przeczytalem "ronaldinho" i sie przerazilem hehe :D
0
7days
Aha, za caloksztalt. Tzn. Valdes jest beznadziejnym bramkarzem bo przecież tyle razy zawalił nam ważne bramki ?
0
Pyrzo_Barca
Akurat tu sie zgodze, jednak powiedz ze nie masz takiego wrazenia ze jak mamy rzut wolny 20 metrow od bramki to wiesz ze bedzie aut bramkowy ?
0
Zapierdala jak na poczatku 2 polowy ??? A co on robil innego niz w pierwszej poza tym ze WYKORZYSTAL 2 sytuacje ?
0
Pyrzo_Barca
Szczerze, w naszej druzynie nie ma nikogo kto potrafi wykonywac wolne. Nikt nie jest w tym specjalista. Z rzadka komu zdarza sie strzelic bramke z rzutu wolnego, wiec ktokolwiek by go nie wykonywal to szanse na gola sa podobne
0
7days
A w czym ta twoja konsekwencja sie przejawia ?
0
Pyrzo_Barca
Jak alves strzeli 4 razy w niebo to powiesz zeby ibra wykonywal wolne...
0
sev3nd4ys
Ile bramek musi strzelic ibra w jednym meczu zeby Cie przekonac do siebie ? wykorzystac 6/6 ? Pokaz mi takiego napastnika na swiecie, udajesz wielkiego znawce a prawda taka ze wymagasz rzeczy nieprawdopodobnych, racja powinien trafic w pierwszej polowie i to ze dwa, trzy razy ale na milosc boska! Strzelil 2/2 w drugiej a Tobie dalej malo? To co on musi cofnac czas zebys przestal pierdolic o akcjach sprzed pol roku ?
0
Wie ktos gdzie mozna obejrzec mecz Argentyna - Urugwaj dzisiaj ?
0
Kasper a Ty nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem ;)
0
No to pieknie:) Wszystko idzie w dobrym kierunku :)
0
Ufff wynik cieszy:) Ale martwi mnie nasza gra w drugiej polowie...
0
W moim odczuciu druga polowa byla w naszym wykonaniu tragiczna...tyle
0
W drugiej polowie gramy tak samo slabo jak w ostatnim sezonie...bez pomyslu, bez szybkosci
0
Nie wiem jak wy ale dzisiaj stracilem cierpliwosc do henry'ego
0
Przez to porownanie oczywiscie nie mialem na mysli wiary, lecz to ze nie trzeba czegos zobaczyc zeby sie tym fascynowac i przezywac
0
Porownanie do Jezusa jest jak najbardziej trafne, podaj jakis argument dlaczego tak nie jest? Bluznierstwo? ;) slabo Ci wychodzi podejrzewanie wiec daj sobie z tym spokoj, nie znasz mnie kompletnie ale wiesz w jaki sposob zafascynowala mnie Barca :D Sam wiec piszesz jakbys mial 12 lat, na dodatek nie przyjmujesz zadnych argumentow od innych osob...
0
Dodam jeszcze ze nic mnie nie ciagnie do polskiej ligi, po prostu nie mam ani sentymentu do zadnej druzyny ani zaden klub nie sprawil ze chce mu kibicowac, kiedy zaczynalem kibicowac barcie, to pierwsze mistrzostwo po 7 latach swietowalem (bierzmy pod uwage cele danej druzyny), to jest pojscie na latwizne?