kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Słaba Barcelona to słaby Lewandowski. Większym problemem jest obecnie Olmo a nie On.
0
@Kapitan9 A Szczęsny nie ma kontraktu na 2 lata?
0
@Barca8901 Tylko że przy obecych kontuzjach nie ma dla Olmo alternatywy bo Dro to jeszcze nie ten czas a Roony niby ma grać na prawej. Chociaż w tym sezonie pdnoszę wrażenie że każdy ofensywny zawodnik z kadry dałby więcej niż Dani. Wręcz nie mogę uwierzyć w to że tak dobry piłkarz gra tak słabo.
26
Jest jedna subtelna różnica: Rashford kosztował 0 a pozostali po 80 mln… to teraz obliczmy stosunek jakości do ceny.
0
@fcb__fan Z Rayo oczywiście że Garcia nas uratował ale też trzeba zauważyć że strzeliliśmy tam tylko 1 gola tak jak z PSG i z Sevillą. Jak byśmy przegrali 5-4 to by można mieć pretensje do bramkarza, jak przegrywamy 1-4 to chyba nie tędy droga?
0
@fcb__fan No nie, bez przesady. Idąc twoim tokiem wychodzi na to że jakby był Garcia to mecze z Sevillą i PSG byśmy wygrali po 1-0 a w najgorszym przypadku zremisowali 1-1 a przecież to bzdura. W obu tych meczach strzeliliśmy po 1 bramce a średnio strzelamy po 3. No ale jak się nie umie strzelić gola na pustą bramkę (Olmo z PSG) i jak się nie strzela karnych na wagę remisu to niestety ciężko jest wygrać. A mimo tego niestrzelonego karnego i tak powinniśmy wyciągnąć lepszy wynik bo sam Roony powinien mieć hat tricka. Gole na 3 i 4-1 to już efekt całkowitego odkrycia się w końcówce.
3
Myślę że jednak trochę przesdzamy. Przegraliśmy 2 mecze, graliśmy w nich beznadziejnie, ale to może zdarzyć się każdemu.
Moim zdaniem są 2 główne przyczyny naszej słabej gry: Olmo i Araujo. Ten pierwszy jest dramatyczny, bezużyteczny, sabotuje naszą grę. Po prostu gramy w 10. Przez to mamy wielką dziurę w środku pola, przez to Pedri musi grać za dwóch a przez to i de Jong traci swoje atuty. Jednocześnie de Jong musi się cofać do Araujo i Pedri ma jeszcze trudniej bo zostaje całkiem sam. Dodatkowo trzeba pamiętać że gramy bez trzech podstawowych zawodników w ataku, to tak jakby Realowi zabrać w tym momencie Viniciusa, Gulera i Mastantuono (albo Rodrygo, sam nie wiem kto tam jest podstawowy). Całe szczęście ratuje nas przerwa na reprezentacje, zaraz wrócą Raphinha i Fermin co skokowo podniesie i tensywność naszej gry a Yamal da przebojowość.
Co do kondycji to myślę że Flick bardzo mocno ich przycisnął. Plan zapewne był taki że to zaprocentuje na wiosnę ale nikt nie mógł przewidzieć że kadra się posypie przez co nie będzie można rotować. Teraz trzeba po prostu złapać świeżość.
I jeszcze przy tej całej beznadziejności mimo wszystko trzeba zauważyć że w meczu z PSG Olmo nie trafia na pustą bramkę, z Sevillą Lewy nie strzela karnego a sam Roony powinien mieć hat tricka. Dajmy im zagrać w pełnym składzie jeżeli dalej będzie źle to będziemy się martwić.
7
Jeżeli nie zdążyliśmy na wakacjach to teraz nie ma to większego znaczenia. Ważne żeby zagrać choć jeden mecz w tym roku żeby zaliczyli sprzedaż VIP
0
I się wszyscy zesrali znowu jacy my to jesteśmy biedni. Pieniądze to my może i mamy, nie mamy limitu płacowego. Ale jeżeli na Camp Nou odbędzie się choć jeden mecz to audytor zaliczy nam 100 mln ze sprzedaży loży VIP. Do tego nie zapominajmy że po sezonie kończy się wysoki kontrakt Lewego a de Jong podpisze nowy przez co anuluje się jego dług który też obciąża limit płac.
Zresztą transferów Lewego, Raphinii, Kounde itd też miało nie być
6
@daniel32778 Real po sezonie zrobi czystkę w obronie, tam nie ma sentymentów jak u nas.
1
@partymaker Obronił chociażby w akcji gdy Balde zagrywał ręką. W pierwszej połowie też miał interwencje. Swoją drogą nie wiem jakim cudem Sevilla ma zaliczone tylko 5 strzałów, przecież to niemożliwe. Aż chyba się zmuszę żeby oglądnąć mecz jeszcze raz
7
Serio Szczęsny 3 od użytkowników? Chłop nas uratował od prawdziwego pogromu
5
@Matheu12 Ale drugi z tych co są zdolni do gry czy drugi ogólnie? Bo jak ta pierwsza opcja to aż się boję spytać kto jest pierwszy :)
14
@pluszek Lahoz usprawiedliwia porażkę Barcelony? To dopiero hit :)
5
Jeżeli ktoś chce znać moje zdanie to:
1. Araujo karny epoki VAR. Rzeczywiście zaplątali się nogami ale piłka była już poza grą, pamiętam w końcówce tamtego sezonu była taka sytuacja w meczu Realu i tam było tłumaczenie że i tak nic by z tej akcji nie było.
2. Kounde - nie przesadzajmy. Walka o piłkę, nie ma tam wyraźnego faulu. Jak dla mnie dobra decyzja.
3. Balde - dobrze że sędzia nie dał się sprowokować. Balde nie powiększył obszaru ciała, do tego stał tyłem i do tego był bardzo blisko strzelającego.
4. Czerwona… to nie było jakieś mega ostre wejście ale było do bólu celowe. Na pewno nie jest to sytuacja na cofnięcie przez VAR. Chociaż w sumie kiedyś cofnęli kartkę za celowe kopnięcie Lewego w głowę a jak ostatnio Mastantuono kasował przeciwnika to się nie odzywali…
6
Nie sądzę żeby Lewy był słabszy niż zwykle, po prostu jest zupełnie odcięty przez beznadziejność naszej pomocy i brak skrzydeł. Karny to karny, zdarza się najlepszym. Szkoda że w tak ważnym momencie. Olmo jest dramatyczny, bezużyteczny, wręcz sabotuje naszą gre. Przez to Pedri nie ma z kim grać a dokładając obniżkę jego formy mamy co mamy. Jak Pedri jest słaby to i de Jong nie dojeżdża. Ferranowi znowu wylosował się słaby mecz (mały plusik za powalczenie przy golu) a Rashford sam nie pociągnie. Obrona dramat indywidualnie, akurat w tym meczu i Inigo by nie pomógł. Kounde beznadzieny, kiwa się, wywraca, jest wolny, spóźniony… Cubarsi lepiej nie mówić a Araujo wrócił do grania swojego. Miejmy nadzieję że to był nasz najsłabszy mecz chociaż trzeba też zauważyć że mimo beznadziejności wykręciliśmy wysokie xG a sa Ronny powinien mieć hat tricka.
2
@PatWhat Ale serio, czepianie się Wojtka za ten mecz to jakaś aberracja…
0
@blakkudium Przecież to absurd. Nie dość że nie powiększał obrysu ciała to jeszcze był ustawiony tyłem.
0
Nie wiem jak Wy ale ja uważam że takie sytuacje powinny być VARowane. Nie dość że symulka to jeszcze kartka i 2 minuty ukradzione
0
@LukaszFan Też beznadziejnie ale On przynajmniej może coś dobije
3
W sumie nie wiadomo czy Ferran czy Olmo dziś gorszy
0
No to już by był hit zupełny…
0
@4Fabregas4 Rekin wielorybi
0
Olmo znowu bezużyteczny, mamy dziurę pomiędzy pomocą a atakiem. To już lepiej Roniego tam wpuścić. Swoją drogą to jwst wręcz niemożliwe jak tak dobry piłkarz może grać tak słabo
0
@SmoothCriminal Listopad 2024
0
Ja nie mam nic przeciwko takim karnym, ale jakby wszyscy byli traktowani równo. Pamiętam taką sytuację gdy sędziowie tłumaczyli że piłkarz nie miał szans na dojście do piłki i nie było karnego
0
Moim zdaniem za takie zagrania powinien być karny. Błąd techniczny przez co piłka trafia w rękę
0
Po pierwsze wiadomość że jedzie przeczytałem po tym jak to napisałem a po drugie to że jedzie to nie znaczy że będzie grał. A w ogóle to ten komentarz miał się znaleźć pod przeglądem prasy a nie tu…
0
I pyk, Mbappe nie jedzie na kadrę. Trzeba się umieć ustawić, wystarczy zmiana w końcówce meczu.
1
@Wiktor91 Oby tak było, ale jak nie to koło 10 spokojnie można wołać