1

Mam nadzieję że Raphinha nie wyjdzie na 2 połowę bo zaraz czerwo wyhaczy

0

Brawo sędzia!! Tępić tych rzeźników

0

Taki skład obrony obstawiałem pod nieobecność Cubarsiego. Oby po 3 punkty bez kontuzji

17

Byłbym najszczęśliwszym kibicem na świecie gdyby Fati wrócił do formy ale czy to możliwe?

1

Ja wiem że w naszym klubie wiele rzeczy jest bez sensu ale doprowadzanie stadionu do takiego stanu tylko po to żeby go otworzyć w styczniu jest zupełnie bez sensu. Czeka nas jeszcze wiele zwrotów akcji, jestem tego pewny.

1

To nie czas na rotacje, z Getafe zawsze gra się bardzo ciężko. Za chwilę mamy Oviedo i beznadziejny w tym tygodniu RSSS, wtedy rotujmy

1

@Rhaan Kiedy Wy w końcu zrozumiecie że pieniądze którymi dysponuje klub a limi narzucony przez Tebasa to dwie różne rzeczy?

2

Ale bym cieszył jakby Rapha to wziął. Nikt tak jak On na to nie zasłużył w poprzednim sezonie

1

Akurat w środku mamy kim grać, do tego Pedri i Frankie są w świetnej formie. A w kluczowej części sezonu Gavi się przyda

9

Araujo pokazał to o czym wszyscy wiedzą: w niskiej grze jest świetny. Dziwię się bardzo że żaden angielski klub nie przyszedł po niego jak była niska klauzula.

2

Kompletnie nie rozumiem działań Laporty, po co On tak ściemnia? Przecież to jest działanie które zmniejsza a nie zwiększa szanse wyborcze.

1

@Murazor Tyle że po drodze Tebas 1736849 razy zmienił zasady jego wyliczania

1

@blakkudium Z Getafe para Eric Christensen wydaje się idealna

1

@RinooniR Z tego co kojarzę liczą się kartki a my trochę nałapaliśmy dzisiaj

0

Warto wspomnieć że Joan Garcia zagrał dzisiaj swój pierwszy mecz w LM. Co to jest za potencjał to nie mam pytań

1

@tbas Nikt chyba nie ma wątpliwości że przy takiej grze Araujo to absolutny TOP.

3

@Faro Nie bluźnij. Frankie z Pedrim we 2 zniszczyli środek Newcastle a już w końcówce pokazali że są jedną z najlepszych par pomocników na świecie

0

To ile ten Rashford zarabia za sezon? Bo już z 1/3 właśnie spłacił. Nieźle jak na kilka meczów.

0

Nie dość że świetny wynik to jeszcze zajebisty :)
Ciężki mecz, zawsze u Angoli jest ciężko

7

Nie przestaje mnie dziwić dlaczego coś co jest faulem na połowie boiska nie jest faulem w polu karnym. Jakby taki łokieć poszedł poza polem karnym to na pewno byłby faul.

0

Do wszystkich którzy krytykują Turków: widział ktoś umowę? Wie ktoś jaki naprawdę mają wpisany termin? Czy ktoś z zarządu oficjalnie te terminy potwierdził?
Proponuję przestać psioczyć na wykonawców bo oni mogą mieć wszyscy ok. A to że Laporta jakieś terminy z czapy podaje to już całkiem inna sprawa.

2

Mam wrażenie że tegoroczna LM będzie dużo trudniejsza i ciekawsza niż poprzednia

0

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem czy jest na świecie większe gówno niż te freak fighty...

1

@BulaKG Chyba bardziej idiotycznego wytłumaczenia nie mogłeś wstawić... Co z tego że nie zrobił ruchu skoro stał na pozycji spalonej 2 metry przed bramkarzem i zasłaniał mu pół pola karnego?

8

Jak to nie jest spalony to ja nie wiem jak można inaczej nazwać zasłanianie pola widzenia bramkarzowi

1

Rzygać się chce, obrzydliwy klub. Każdy pretekst do dania karnego jest dobry, lata propagandy zaczynają się spłacać.
Mimo tego Real się ślizga, nie mają pomocy, obrona wcale nie jest tak cudowna jak miała być a główną taktyką jest laga na Mbappe. Grali na razie z dołem tabeli w lidze i z Marsylią w LM. Nie oszukujmy się, każdy wynik inny niż zwycięstwo Realu byłby sensacją. Zobaczymy jak im pójdzie w trudniejszych meczach.

3

Parszywy, obrzydliwy klub. Bleh

2

@Encore Czy jest karny wg kogokolwiek poza sędziami i kibicami Realu?

1

@Hubertusk Pierwszy tak, drugi skandaliczny

4

Frajerstwo obrony Borussii na poziomie naszym z Interem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?