2

MATS zawsze marzył o mistrzostwach świata a teraz je odpuszcza. I to dla kasy. I to jest bardzo dziwne bo dużo większą kasę wyciągnąłby z Arabii ale tam iść nie chce. Dziwne zachowanie.

10

A co mają do tego agenci że tak zapytam? Przecież teraz to sprawa między Barcą a Tebasem.

1

Dobrze że Tebas tak dba o finanse klubów La Liga. Jeszcze sezon dwa i my też będziemy robić takie transfery.

1

Co to się dzieje z tym Atletico? Ja rozumiem że zarobili na KMŚ ale wydali już dużo więcej.

13

Niestety wszystkich mieć w składzie nie można. Ważne żeby zapewnić sobie opcje na przyszłość i niech próbuje gdzieś indziej.

3

@reakwon @mmaciass Demokracja jest bardzo zła tylko ciężko wymyślić coś lepszego. Wygrywa nie ten który jest lepszy tylko ten co celniej kłamie. Dość powiedzieć że polscy wyborcy przez ostatnie 3 wybory prezydenckie 2 razy wybrali debila a raz kibola...

0

@RoberDzik Jakie jest lepsze? Fakt jest taki że Mbappe i TAA na pewno ciągną grubą kasę za „darmowe” przejście. Pytanie tylko jak dużą

1

@Lisek Nie wiem dlaczego myślałem że do końca miały rosnąć... to kolejne 13 mln oszczędności na płacach a my dalej nie możemy rejestrować. Cyrk.

2

@Criss18Barca Byli przeciwko (i ja też byłem) budowaniu tego muru bez przetargu, przez wybranego przez PiS wykonawcę. Skasował za to gigantyczną kasę bez żadnej kontroli. Dopiero z czasem wyszło jaki to jest bubel który można pokonać zwykłym lewarkiem samochodowym albo podkopać saperką. Kolejne złodziejstwo tych pisowskich bandytów, ciekawe kto ile za to wziął na boku.

0

Tak sobie zerknąłem na Capology.com żeby zobaczyć jak wyglądają "darmowe" transfery Realu. I taki np Mbappe poza najwyższym kontraktem w klubie kasuje dodatkowe 40 mln brutto za sezon, czyli przez 5 lat Real zapłaci Mu jakieś 160 dodatkowych milionów brutto. TAA któy też przyszedł za darmo dostaje 15 mln za sezon czyli przez 6 lat kontraktu skasuje dodatkowo 90 mln.
Ale też zauważyłem ciekawostkę u nas, w poprzednim sezonie Lewy miał wpisane 33 mln pensji brutto, teraz ma wpisane 20,8. Coś mnie ominęło?

0

@Patryk1899 Fort to niech idzie na wypożyczenie i zagra solidny sezon to pogadamy. Trzymanie Go na ławce żeby zagrał 15 minut w co trzecim meczu tylko niszcze jego karierę.

0

Jak myślicie, będzie jakieś zaskoczenie jeszcze w tym okienku u nas? Kasa z Nico jest, gorzej z rejestracjami.

0

@ricardo0705 Mimo wszystko chyba ciężko powiedzieć o 27-latku że jest wypalony

0

Real Go nie puści za mniej niż 80 mln więc raczej nie sądzę

0

Mam tylko nadzieję że wynegocjowali jakąś rozsądną opcję odkupu. Jak chłop się pokaże z dobrej strony to możemy jeszcze zarobić na tej zabawie.

0

@ojWojtek Wiesz, ja dla odmiany jestem. I wiem 2 rzeczy: stal to coś co nie robi się na budowie, gotowe elementy przyjeżdżają z huty. Muszą mieć odpowiednie certyfikaty i dokumenty. Oczywiście stal ma różne klasy ale nie sądzę żeby pręty zbrojeniowe miały tu mieć jakieś nadzwyczajne parametry. Więc nie rozumiem jak by tu miało się odbyć jakieś oszustwo, zwłaszcza że przecież na budowie jest nadzór. No chyba że dokumenty są podrabiane ale to już jest sprawa kryminalna.
Z betonem jest trochę inaczej, zapewne przy tak wielkiej budowie nie kupują go z zewnętrzej firmy tylko robią na miejscu, ale dalej są na to ścisłe receptury w zależności od tego jaką klasę chcemy uzyskać. Z każdego (a przynajmniej z kilkunastu dziennie) „zarobu” powinna być pobierana próbka i po 28 dniach poddawana badaniom. Nad tym też powinien być nadzór.
Moim zdaniem nie da się tutaj nic oszukać chyba że tego nadzoru nie ma co wydaje mi się niemożliwe nawet u nas, przecież nawet jak się robi remont kibla w szkole to ze strony inwestora jest inspektor. Na budowie ludzie z uprawnieniami podpisują się pod tym że materiały są takie jak mają być i że wszystko jest budowane tak jak ma być.
Skoro są plotki że są przekręty na taką skalę to już dawno powinna być tam prokuratura.
Nie wierzę że ludzie byliby skłonni tak ryzykować.

2

Jak to mówi mój znajomy jak się nie ma co się lubi to się sypia z własną żoną. Fajne uzupełnienie składu, nie było szans na „mocniejszy” transfer w tym okienku. Oby tylko jakoś to poszło z rejestracjami.

1

@ojWojtek Czasy gdy mieszało się beton na budowie w betoniarce to przecież prehistoria…

0

@Nieznajomy Może być co najwyżej niższej klasy chociaż nie sądzę żeby tutaj coś ściemniali bo po pierwsze różnica kasy nie jest na tyle duża żeby to dało jakąś większą oszczędność a po drugie chyba jest tam jakiś nadzór? Na większych budowach inspektorzy zlecają pobieranie próbek niemal z każdej gruszki a na takim stadionie nie sprawdzają co przyjeżdża? No chyba że tam nie ma nadzoru żadnego… ale jeżeli to byłaby prawda to nie da się przecież tego naprawić, trzeba rozebrać i zrobić od nowa.

0

Tak pomijając temat krytykowania Laporty zastanawiam się co to znaczy że materiały są beznadziejne skoro to jest tylko beton i stal. Nie ma przecież „złego” betonu i „złej” stali, wykonawca stadionu tego nie wytwarza tylko wszystko przyjeżdża gotowe.

2

@KibicBarcy84 Za Lewego mamy Ferrana, Olmo, Raphinhe a nawet Fermina którzy mogą zagrać na fałszywej 9. Na lewym skrzydle nie mamy nikogo. I co? Wzmacniamy pozycję na której mamy 5 zawodników a nie wzmacniamy tej na której mamy 0. Fuck logic.

0

@Ciuus I straci wtedy szansę na udział w MŚ - jego wybór. Ja ogólnie obserwując piłkarski świat uważam że piłkarze to ludzie kompletnie bez honoru. Może jak w grę wchodziłaby taka kasa to ja też byłbym pazerną łajzą ale nie wyobrażam sobie takiego postępowania. Już nawet wyklinany przez wszystkich Lenglet zrezygnował z przyszłej wypłaty.

1

Nie sądzę żeby to była prawda. Plota wypuszczona po to żeby odstraszyć inne kluby. Po takiej akcji możemy zapomnieć że ktokolwiek się nim zainteresuje.

0

Jak się ogląda filmiki z budowy to wydaje się że to nie sam stadion jest problemem tylko jego otoczenie. Na stadion trzeba bezpiecznie wejść i z niego wyjść a to by wymagało usunięcia sprzętu i materiałów.

2

Nie do końca rozumiem te negatywne komentarze. Czy Martin mógł iść do końca i próbować wybić piłkę? Oczywiście że tak. Ale to był faul, to była nakładka, tym bardziej do zobaczenia w erze VAR.
Sędziowie w tym samym meczu spędzili 5 minut żeby znaleźć karnego na Martinezie a tu - w akcji która zdecydowała o awansoe do finału nawet nie wezwali Marciniaka do monitora.
Może i jestem głupi i ślepy ale dla mnie to jest zwyczajne oszustwo.

2

I to jest właśnie nagroda za KMŚ. Straciliśmy finansowo ale oby ten odpoczynek zaprocentował.

3

Ciekawe czy kiedyś wyjdzie na jaw co tam tak naprawdę się wydarzyło. Moim zdaniem gruby szantaż wmocjonalny ze strony rodziny.

0

@Greenalley Wiem i dlatego nie miałbym nic przeciwko żeby przyszedł do nas. Ale wydanie za niego w pbecnej sytuacji 100 mln jest moim zdaniem kompletnym absurdem, bo Real nie ma co z nim zrobić

0

Jeżeli Real sprzeda Rodrygo za więcej niż powiedzmy 60 mln to wyjdę i rzucam kibicowanie. Gość totalnie niepotrzebny w Realu który od przyjścia Mbappe jest wrakiem. Liverpool się sfrajerzy.

1

@Eto'o9 R10 A Deco coś spartolił w tym okienku? Tylko nie mów że Nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?