kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lysy1015 No nie, wcześniej był zasilony tylko na papierze, teraz może wreszcie ta saga się skończy.
3
Dawno nie widziałem tak źle wykonanego karnego. Bramkarz poszedł w ciemno pół godziny przed strzałem a Fede nawet głowy nie podniósł.
1
@Nefir A może jeszcze? :)
12
@Iniesta19820815 Wpłata klauzuli została oficjalnie potwierdzona przez LL i Espanyol, nie panikuj.
8
@FCBpersempre Tak, miejmy w kadrze 3 zawodników na pozycję napastnika i 0 na pozycję lewoskrzydłowego.
0
@th@les No właśnie o to mi chodzi. Chłop zarabia na poziomie Erica Garcii a wszyscy tu biadolą
1
Mam nadzieję że Lewy po tym wszystkim wypnie się na tych patałachów.
1
@Rifek @LinekMichal Z tego co pamiętam Ter Stegen na sam koniec prezydentury (tfu!) Bartomeu podpisał bardzo wysoki kontrakt. Później zmusili Go żeby go obniżył. Nigdy nie pojawiły się wiadomości żeby klub miał jakieś zaległości. Nawet jeżeli one są i sięgają tych 5 milionów to Ter Stegen nie zarabia więcej niż powiedzmy 6 mln netto, to gdzie tu ta gigantyczna pensja? Gigantyczną pensję to ma Lewy i de Jong.
Jakby tak Stegenowi zależało na kasie to Arabia stoi otworem.
Ja myślę że te wszystkie doniesienia są nic nie warte, gość jest na wakacjach. Jak wróci to ktoś Mu musi oficjalnie powiedzieć że na dzień dzisiejszy jest drugim, a jak Wojtek podpisze to trzecim bramkarzem. Jak chce siedzieć na trybunach to niech siedzi, tak jak pisałem wcale jego zarobki nie są jakieś ogromne nawet przy pesymistycznych założeniach.
1
Nie rozumiem skąd to ciągłe pisanie jaką to ogromną pensję ma Ter Stegen. Wg Capology ma 6,3 brutto, były wiadomości że podpisując ostatni kontrakt bardzo go obniżył. Czyli zarabia mniej niż Christensen, tyle samo co Eric Garcia. Nawet jakby zarabiał 2xwięcej to wcale nie byłby to jakiś dramat a tu wszyscy wypisują jakby brał minimum 15, skąd macie te informacje?
0
@malypuzon Czy ja wiem? Końcówka sezonu a zwłaszcza mecz z Realem pokazał coś innego. To Christensen wszedł za Cubarsiego a Araujo przesiedział mecz na ławce.
19
Dopiero niedawno był news że nie chce odchodzić także tego...
1
Goniąc Lengleta, Fatiego i Ter Stegena mamy taki zapas w płacach że nawet bez zasady 1:1 powinno się udać. Do tego dochodzi prawdopodobna obniżka Frankiego i mam nadzieję że ktoś z Lewym wreszcie pogada. 6 mln netto to bardzo uczciwy kontrakt.
1
@sokot Błagam, przestańcie już pisać te pierdoły o siedzeniu na ławie…
1
@Soetie Niesprawdzony? Bez przesady…
@ViscaelBarca2007 60 mln za takiego gracza to kradzież. Nie można zakładać że sobie nie poradzi, bo niby dlaczego? Ten chłopak to żywe srebro. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę aspekt marketingowy.
1
Transfer Nico za rakie pieniądze to żadne ryzyko. Nawet jak nie będzie dobrze to się Go da za tyle samo sprzedać do Anglii za 2 lata.
16
@Krzyszt8f_xd Czy to że kiedyś był dobry a teraz jest beznadziejny oznacza że mamy Go trzymać w klubie?
0
@nowy19pl No tak, ale wydatki mają też większe. Wystarczy wspomnieć że na płace wydają 2 razy więcej niż my. Teraz wydali już ponad 100 mln + premia dla TAA. W tamtym sezonie była dźwignia, ciekawe jak będzie teraz.
0
Ciekawe jak im to wszystko księgowo wyjdzie. Trzeba pamiętavć że Real zrobił w poprzednim sezonie dźwignię z lożami VIP, teraz wydają ogromne pieniądze a raczej nikt znaczący nie odejdzie. Nadrobią sporo kasy na KMS ale mają sporą stratę na LM bo na pewno założyli większy przychód.
0
Ja się dziwię że nikt nie mówi o kontrakcie Lewego. Moim zdaniem najlepsze byłoby przedłużenie kontraktu o rok i rozbicie pensji na pół.
6
@lucas75 Szlag mnie trafia jak czytam takie pierd…. Lewandowski który w meczach o punkty opuścił bodajże 3 mecze, przyjeżdżał na kadrę nawet kontuzjowany, zawsze był do dyspozycji i zawsze był oskarżany o wszelkie niepowodzenia. Teraz trener zgadza się na to żeby nie przyjeżdżał po czym po 2 dniach przez telefon informuje o utracie opaski. A żeby tego było mało zaraz po tym kompromituje się w meczu z Finlandią.
Ja tam mam nadzieję że Lewy do kadry nie wróci, szkoda jego sił dla tych patałachów. Skoro cieszyli się z tego że Lewy nie będzie kapitanem to niech pokażą klasę bez niego. Na razie zaczęli świetnie.
2
@DeathGhost Każdej w ataku. Doświadczony chłop który nie schodzi poniżej pewnego poziomu, uzupełnienie składu. Jak już pisałem kiedyś jestem pewny że gdyby taki gość wszedł w końcówce meczu z Interem to bylibyśmy w finale.
16
Przy Perisicu jest ten sam błąd co wczoraj w artykule, powinno być że wstrzymał podpisanie kontraktu z PSV
2
Jakby takiego Perisica wpuścić w 90 minucie meczu z Interem to zapewne bylibyśmy w finale.
3
Kurdę żeby ktoś szybko Araujo wykupił to wtedy Christensen na pewno zostanie.
1
@AduŚ07 Ale co się możesz nauczyć? Masz w składzie niepotrzebnego gościa z pensją większą niż ma Pedri. Wszyscy wiedzą że Go nie potrzebujesz a On nie chce zarabiać mniej. Tu się nie ma co uczyć sprzedawać tylko nie podpisywać takich kontraktów.
2
Czyli jak dobrze rozumiem już mamy miejsce dla Garcii? Nawet jak nie będziemy w 1:1 to On na pewno będzie zarabiał mniej.
0
Bądź przeklęty Bartomeu…
0
Mbappe będzie chodził do tych piłek jak złoto
3
Ale jaką wojnę? Trzeba zakomunikować Ter Stegenowi że sezon startuje z pozycji trzeciego bramkarza. Jeżeli Mu to pasuje to siedzi na ławce/trybunach. Jeżeli nie - odchodzi. Zarabia około 5,5 mln za sezon, nie jest to aż tak bardzo dużo żeby robić jakieś fikołki w celu rozwiązania kontraktu.
0
@SempreCzesterBarca Ale na pewno nie odkupimy Go żebu tu grał. Chodzi o to że jak Go sprzedadzą za 50 mln to dostajemy połowę czyli 25, jak sprzedadzą za 60 to dostajemy 30. Ale wtedy już opłaca się Go odkupić za 25 i sprzedać za 60 bo jesteśmy 5 mln do przodu. Każda oferta powyżej 50 mln powoduje że opłaca nam się zrobić taki myk.