1

Już nie opowiadajcie głupot, gol Fermina nie miał prawa być uznany. Ale brak karnego dla nas to skandal tego sezonu.

1

Kpią sobie w żywe oczy

0

Co oni wyprawiają? 3 gol podarowany

1

Przed meczem prorokowałem że Real wyjdzie 4 razy i strzeli 3 gole. Na razie mamy 2/2.

0

@Pawcio2306 Nie wiem, ale jest wolne miejsce po tej drużynie z Meksyku. Mówi się o barażach, ja bardziej myślę o czymś w rodzaju dzikiej karty.
Po prostu moim zdaniem organizatorzy mając ku temu okazję nie mogą sobie pozwolić na brak Barcelony w tych rozgrywkach bo po tym sezonie to wystrzeli oglądalność w kosmos. A kasa wydana taka sama bo budżet nie wzrasta, klub z Meksyku i tak miał to dostać.

8

@krol211 Fajne ujęecie, jeszcze lepiej widać akcję. Widać jak Martin przejmuje piłkę po czym jest faul i odbiów. Ręce opadają…

0

@Stinger_ Nie o bez przesady, Sorloth to jeden z najbardziej kwadratowych piłkarzy jakich widziałem. 100 razy lepszy byłby David i do tego za darmo

8

Jeżeli byliśmy w stanie strzelać Interowi po 3 gole to Realowi powinniśmy teoretycznie strzelić minimum 5. Pytanie tylko jak się mecz ułoży i ile stracimy.

1

Żebyś się nie zdziwił Carlo, żebyś się nie zdziwił. Ja mogę się założyć że Barca będzie na KMS.

0

@PJ777 Czy ty napraedę właśnie porównałeś to co robi RMTV do narzekania na sędziów po meczu w którym rzeczywiście były kontrowersje?
I jaka to różnica ile straciliśmy goli? Mogliśmy stracić choćby 15 ale to nie zmienia faktu że ten jesen ostatni nie powinien zostać uznany. Inter też stracił w tym dwumeczu 6 goszi, SZEŚĆ a awansowali. To co, 6 to tak strasznie dużo mniej niż 7?

0

Poczekamy jeszcze chwilę, Tah dogada się z Bayernem i tyle z tego będzie.

3

@michalgajdek Ja też bym wolał, możesz mi wierzyć. Ale z drugiej strony to są tylko ludzie. Ludzie którzy wykonali heroiczny wręcz wysiłek, w zdziesiątkowanym składzie, z trzecioligowcami w obronie i bez bramkarza. Przegrywali w obu meczach 0-2 i w obu meczach potrafili się podnieść. I dla mnie wygrali ten dwumecz i zostali okradzeni z awansu przez błąd sędziów. Tylko tyle i aż tyle. A mówienie że przecież mogli wcześniej zakończyć mecz jest dla mnie idiotyzmem, bo to że nie wykorzystali szans nie oznacza że sędzia może im zabrać awans. Mówienie że "jakby był awans to by nikt nie mówił o sędziach" to kolejna głupota. W meczu z Realem w CdR wydarzył się sędziowski skandal, na 5 kontrowersyjnych sytuacji VAR wkroczył tylko raz, przez przypadek ta sytuacja była na korzyść Realu. Wszystkie pozostałe na korzyść Barcelony jakoś dziwnym trafem sprawdzane nie były.
Każdy kto kiedykolwiek grał w cokolwiek nawet na najbardziej amatorskim poziomie wie jak błędy sędziowskie potrafią wyprowadzić z równowagi. Tu te błędy mieliśmy w półfinale LM, wyżej (prawie) się już nie da. I ja wiem że piłkarze muszą umieć się opanować ale przecież oni to widzieli, siedziało im to w głowach.
Dlatego nie bądźmy tak surowi, dajmy im odreagować. Gavi jest jaki jest, jest szalony. Pedri powiedział co powiedział i tyle. Nie ma więcej negatywnych wypowiedzi ze strony piłkarzy a ten artykuł brzmi jakby nie wiem co się działo.
To co napisać o piłkarzach Realu którzy najpierw zrobili burdy po meczu a później wszyscy jechali po sędziach pomimo tego że im wydrukowali ten mecz?
Sam jestem zawsze bardzo krytyczny co do takich zachowań piłkarzy ale tym razem i we mnie coś pękło.

1

@michalgajdek Real regularnie lży na sedziów i jakoś nie widzę żeby na przekór sędziowali przeciwko nim. Widziałeś finał CdR? Już tam próbowali nas przekręcić pomimo tego że Real przed meczem rozpętał szopkę nigdy nie widzianą w historii. I jakimś cudem na przekór daliśmy radę. A może to przez te dodatkowe pół godziny Kounde złapał kontuzję?
Nie mówię że Laporta powinien mówić takie rzeczy - oczywiście że nie. Ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Mnie krew zalewa i nie mogę sobie znaleźć miejsca o wtorkowej nocy to co dopiero mają myśleć piłkarze?

1

@dawidlampa Sędziowie ruchają nasze barcelońskie dupska praktycznie co rok. I jedynym argumentem na to jest „bo Overbo”. Tylko że jak nam Overbo pomagał z Chelsea to Yamal miał rok. Wydawało się że jak będzie VAR to będzie lepiej a jest wręcz jeszcze gorzej bo teraz widać wszystko dokładniej. Podczas gdy Real był pchany niemal w każdej edycji do zwycięstwa my bardzo często odpadamy po sędziowskich błędach. Czy można było wcześniej zakończyć dwumecz z Interem? Tak, ale w tej dyskusji to nie ma kompletnie żadnego znaczenia.

1

@dawidlampa A jaka to różnica jaka jest moc wejścia? Jak słusznie napisał wyżej @Edgemoon zawodnik interu wstawia wyprostowaną nogę w tor buegu przeciwnika i nie dotyka piłki. Nie ważne jak mocno, to jest po prostu faul. I nie rozumiem co próbujesz udowodnić.

16

Ja rozumiem niektóre wypowiedzi że o sędziach się nie rozmawia.


Ale jak ktoś mi mówi że to nie jest nakładka to albo ja jestem głupi albo ślepy. I nie ma tu kompletnie znaczenia jaka siła została użyta, Dumfries nie trafia w piłkę, wystawia wyprostowaną nogę w którą od spodu trafia Martin przez co nie trafia w piłkę i ją traci. Po co Wy opowiadacie te bzdury? Kompletnie tego nie rozumiem.

6

No nie, nie można się na to zgodzić. Jest 93 minuta, prowadzimy. Dochodzi do faulu, sędzia nie gwiżdze. Pada gol, gold decydujązy o AWANSIE do finału LM. Już pomijając sam aspekt sportowy to jest też aspekt finansowy bo za sam awans jest ogromna premia. I co? Mamy tak po prostu nic nie mówić? Mnie się już właśnie ulało, nie mam już siły. To nie był błąd, to było oszustwo tej holenderskiej (…) na VARze, nie pierwsze i nie drugie na naszą niekorzyść. Dlaczego oszustwo a nie pomyłka? Bo pomylić może się sędzia na boisku, sędzia na VAR ma wszystko na powtórkach.
I to nie jest przecież tak że wezwanie głównego do monitora spowodowałoby anulowanie gola, Marciniak mógł to ocenić jak chciał. Ale nie wezwanie Go gdzie wszyscy chyba widzą że była tam nakładka i kontakt jest po prostu skandalem. Skandalem który ukradł nam finał Ligi Mistrzów.
Czuję kompletną bezsilność po tym meczu, nie wyobrażam sobie jak musi się czuć Martin który wyciągnięty z 3 ligi gra w półfinale LM, daje 2 asysty i w ostatniej minucie meczu jest po prostu oszukany przez sędziego.
P.S. celowo nie mówię o innych sytuacjach bo działy się w trakcie meczu. Nikt nawet nie wspomina o kolejnym karnym na Yamalu kiedy obrońca Interu ładuje Mu się z całym impetem na wysokości kolan. Ale faul na Martinie miał miejsce w ostaniej minucie czyli w momencie gdzie nie można już było zareagować.

0

@novy1899 Jak przegramy to w sumie i tak nie będzie katastrofy, zostanie punkt. Ale wtedy presja w ostatnich 3 meczach będzie jeszcze większa.

0

Mam straszne obawy o ten mecz… boję się że podobnie jak z Interem my będziemy obijać Cortuois a oni wyjdą z 4 akcjami i strzelą z tego 3 gole. Oby Wojtek się ogarnął bo będzie bardzo źle.

0

Naprawdę sądzicie że nie będzia nas na KMS?

9

Żeby UEFA powiedziała że sędziowanie nie było w porządku to sędzia musiałby wziąć piłkę i sam strzelić gola dla którejś z drużyn.

0

Nie wierzę że Dembele wygra nawet jak PSG wygra potrójną koronę. To nie ta rozpoznawalność, nie ten poziom. Zresztą chwalenie się statystykami grając na co dzień w pasterskiej lidze to grube przegięcie. Jeżeli Barca wygra miatrzostwo to obstawiam kogoś od nas, myślę że Pedri ma duże szanse.

0

@Torto Tryplet we Francji gdzie w lidze PSG może sobie robić co chce w od listopada brzmi dość komicznie…

2

Błąd Kiwiora? Na pewno ale jeszcze większy Parteya

0

@Hadim A kto mówi o zostawieniu Martina? Araujo kolejny raz zawala nam mecz, mówią o tym wszyscy, a jeden gość się uparł że wcale tak nie jest. CO z tego że gra 95% dobrych meczów skoro w tych 5% najważniejszych momentów regularnie zawala? I dlaczego tylko Cubarsim i Inigo? Przecież trzeba będzie kogoś sprowadzić.

1

@xavi890 Tylko że teraz niewiele nam już to da…

35

Ja tak ostatnio zadałem pytanie na stronie Realu kiedy oni odpadli z LM po jakiejś kontrowersji. Tak żeby się po meczu mówiło że sędzia ich skrzywdził i przez to odpadli. Nie umieli odpowiedzieć a niedługo po tym dostałem bana.

0

Myślę że w tej całej dyskusji potrzebujemy trochę czasu. Żal oczywiście jest ogromny, bo nie dość że wypuściliśmy awans 2 minuty przed końcem to jeszcze byliśmy w całym meczu lepsi od Interu.
Ale zacznijmy od początku, wychodzimy z zapaści sportowej, z zapaści finansowej i instytucjonalnej. Dochodzimy do 1/2 finału LM, mamu puchar i superpuchar, w niedzielę możemy zaklepać mistrzostwo.
Spokojnie, każdy z nas przed sezonem brałby to w ciemno. Niedostyt jest wielki ale teraz trzeba się skupić na Realu a później spokojnie pomyśleć na jakie wzmocnienia pozwoli nam Tebas.

0

@lucas75 Sommer wyglądał świetnie ale wybronił to co mógł bo po prostu nasi piłkarze postanowili strzelać w niego.

0

@Hadim Dobrze, to wywalmy z drużyny Martina i zostawmy Araujo. Będzie grał dobrze w meczu ligowym a w tym najważniejszym znowu się zesra. Gratuluję podejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?