1

@Luciano99 Ja się cały czas dziwię co ich tak odpaliło, przecież faul ewidentny

0

@626 Naprawdę wierzysz że nie będzie nas na KMŚ?

26

W sumie to ten mecz lepiej ułożyć się nie mógł
-Wylew Realu, groźby i rządania które okazały się wydmuszką
-ZERO kontrowersji na korzyść Barcelony
-przynajmniej 4 grube kontrowersje na korzyść Realu
-słuszne anulowanie karnego który dałby puchar przed dogrywką
- zachowanie piłkarzy Realu po meczu

Tylko popcorn zrobić i oglądnąć to jeszcze raz :)

0

Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (22) Antonio Rüdiger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za rzucenie przedmiotem z pola technicznego, próbując mnie dosięgnąć. Po pokazaniu czerwonej kartki musiał być przytrzymywany przez kilku członków sztabu technicznego, wykazując agresywną postawę.

Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (17) Lucas Vázquez Iglesias został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za protestowanie przeciwko jednej z naszych decyzji, wbiegając kilka metrów na boisko i wykonując gesty niezadowolenia.

Real Madryt: W 999. minucie zawodnik (5) Jude Victor William Bellingham został wyrzucony z boiska z następującego powodu: po zakończeniu meczu podszedł w kierunku naszego stanowiska w agresywny sposób i musiał być powstrzymywany przez swoich kolegów z drużyny”.


No to czekamy na kary. Vasquez 1 mecz, reszta od 4 w górę musi być

25

Inigo zaimponował kolejny raz, nawet na lewej obronie daje darę

0

Coś się tu nałożyło w tym wywiadzie

7

@Terroriser Ja bardzo lubię i szanuję Szpakowskiego, uważam że nikt tak jak On nie potrafi zbudować atmosfery meczu. Ale wczoraj było bardzo słabo a już Żewłakow głupoty straszne opowiadał

0

@jacek905 Vini nie rzucał, machał tylko

2

Spokojnie, 1 mecz kary w zawieszeniu na 3 i rozejdzie się po kościach

1

Ugrali swoje, piękna akcja. Zastraszenie sędziów pełną parą. To się do prokuratury nadaje.

3

Skandaliczny brak karnego na Ferranie a teraz cofnie. Niesamowite

0

@messi33 Z Rodrygo w obecnej formie to na pewno

1

Może i Mbappe nie jest w super formie ale ja tam wole żeby nie grał. To cały czas mega groźny piłkarz

1

@kamiVeB Kto ostatnio przekręcił Celtę to bym się kłócił…

0

@Derean Brawo Celta, jak ich nie lubię :)

9

20:44 The Athletic wskazuje, że jego źródła wskazują na to, że Federacja zmieni sędziego głównego i sędziego VAR.

Jeżeli to prawda to to jest koniec hiszpańskiej piłki klubowej

0

„Przy tym powyższy artykuł dodaje: drużyna, która nie stawi się na meczu, nie będzie mogła zagrać w kolejnej edycji tych rozgrywek.”
Chyba niestety się na to nie zdecydują. Może wystawią skład z Castilli?

3

20:32 Chiringuito odpowiada na pytanie: co wydarzy się, jeśli Real nie stawi się na finale? Artykuł 80. Kodeksu Dyscyplinarnego mówi: "Niestawienie się na mecz w rozgrywkach z eliminacjami będzie oznaczać porażkę w meczu eliminacyjnym, a jeśli dojdzie do tego w finale, to zostanie rozegrany finał między finalistą a drużyną, którą wcześniej wyeliminował finalista, który się nie stawił. // Jeśli więc Real Madryt odpuści finał, to zagra w nim w innym terminie Real Sociedad, który Królewscy pokonali w półfinale

1

20:12 Pedrerol: Jeśli odpowiedź Federacji nie zadowoli Realu Madryt, to drużyna jutro rano wróci do Madrytu
Oby! Miejscie tą odwagę a nie jak zawsze tylko kłapać dziobem

0

@tbas poczytaj komentarze, bardzo wielu ich popiera

0

Sytuacja robi się ciekawa, jak Real rzeczywiście nie wyjdzie to będzie skandal. Jak Federacja się ugnie to będzie jeszcze większy bo zacznie się jazda w drugą stronę. Jak Real się wycofa z zapowiedzi i wyjdzie na mecz to ośmieszą się już do reszty

1

Taki mały offtop, czy Wam też za każdym razem strona każe udowadniać że jesteście ludźmi?

0

Ja mam lepszy pomysł, niech ligę też zbojkotują. Nie całą, 2 najbliższe mecze wystarczą.

1

@Gibbon_FCB Cudowny tekst, brawo :)

1

19:19 Jose Pedrerol, prowadzący Chiringuito i mający bliskie relacje z Florentino, podaje, że prawnicy Realu przygotowują komunikat, w którym będą domagać się przeprosin od sędziów finału. Jak podaje dziennikarz, REAL MADRYT MOŻE WRÓCIĆ DO MADRYTU I NIE ROZEGRAĆ FINAŁU

7

Świetnie, albo niech nie wychodzą albo wystawią skład z Castilii. Dla mnie bomba, puchar przybędzie, odpoczynek przed Interem, żyć nie umierać

5

A Lewy nie zaczął czasem nosić bandaża po tym jak w którymś z meczów reprezentacji upadł na rękę i uszkodził nadgarstek?

0

Zanim cokolwiek rozpatrzą sezon się skończy. A w nowym sezonie Laporta znowu coś zakombinuje na ostatnią chwilę

0

Mam taki sam stosunek jak inni do tego turnieju ale takiej kasy nie możemy odpuścić jak tylko będzie okazja.

0

A jak to jest z tym ostatnim miejscem na KMS? Gdzieś mi mignął news że mają być baraże o to ostatnie miejsce. Jest coś oficjalnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?