0

Nieno, to jest podpucha żeby w ciszy załatwiać prawdziwe transfery, prawda? Powiedzcie że to jest podpucha…
To już bym wolał Rodrygo za te pieniądze z Realu ściągnąć

0

Ogarnia mnie przerażenie, ciekawe co Oni wymyślą…

0

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że teraz po wręczaniu pucharów i końcu ligi (bo przecież na pewno sytuacja nie rozwiąże się w ciągu tygodnia) mieli zabrać nam te 3 punkty. To byłby skandal na miarę historii.

0

Przyznać się, kto tak jak ja po tym przeproście myślał że już jest po kolanie?

0

@BORO_12 Nico też można, wystarczy dogadać się z Atheticiem na kilka mln więcej w zamian za raty, wtedy będzie to normalny transfer a wpłacenie klauzuli.
Ale abstrahując od wszystkiego Diaz po prostu nie jest wart tych pieniędzy a Nico to potężny +marketingowy.

10

@BORO_12 Jak ktoś kupi Diaza za 80 mln zamiast Nico za 65 to nie będzie kandydatem do dzbana roku tylko do debila wszechczasów...

3

@Faro Bo zamiast skupić się na grze zaczyna przesiąkać Madrytem, czyli brutalność, kłótnie, złośliwości itd. To dobry piłkarz ale jak tak dalej będzie się zachowywał to popadnie w przeciętność.

0

Kolejny sędziowski idiotyzm. Auto na trawie w bezpiecznym miejscu a ci psują cały wyścig nie wiadomo po co.

2

@Lionel_Messi10 Ciężko porównywać współczesnych piłkarzy ze starszymi ale Cristiano to zdecydowanie nr 2.

0

@ShawnC Wyobrażasz sobie że powie w wywiadzie że chętnie by Go wypchnął z klubu?

0

@Kamil689 No tak, zapomniałem o Torre.
@KibicBarcy84 Ładuje nie ładuje myślę że w tym sezonie naładował tak dużo że drużyna jest Mu winna to żeby chociaż spróbować. I uważam też że prześmiewcze komentarze w jego kierunku są zdecydowanie nie na miejscu bo walnie przyczynił się do naszego mistrzostwa.

0

Nie wiem czy jest sens się bawić w takie coś. Mamy 2 mecze gdzie bardziej trzeba zadbać o piłkarzy którzy mają cały sezon w nogach i o piłkarzy którzy mało grali. Do tego dopóki jest choćby minimalna szansa na króla strzelców powinien zagrać Lewy. Powinien zagrać MATS, Fort, Christensen, Casado i Fati.

0

@matt121 Mieli, ale to dlatego że były kontuzje. Taki sezon z tyloma kontuzjami to ewenement na skalę historyczną. Na papierze obronę mają pbstawioną całkiem nieźle.

0

A co tam słychać z KMŚ? Ucichło ostatnio, turniej zbliża się wielkimi krokami a cały czas 1 miejsce wolne.

0

Przychodzi jako czwarty środkowy obrońca, myślę że wie na co się pisze. Real na razie sprowadza graczy na pozycje które paradoksalnie ma dobrze obstawione czyli środek i prawa obrona gdzie jest Carvajal. Pytanie na ile starczy kasy i kto poza Rodrygo odejdzie. Może i to zabrzmi dziwnie ale to nie obrona była największym problemem Realu w tym sezonie, pomijając oczywiście ostatni okres gdy nie miał kto tam grać. Nie było kreacji a jedyną taktyką była laga na Mbappe i Viniciusa i może coś wymyślą. Wystarczało to na słabsze drużyny ale z tymi mocniejszymi już był problem.
Mam tylko nadzieję że nikt szalony nie wywali jakiejś wielkiej kasy na Rodrygo bo wtedy mogą rzeczywiście kupić kogoś porządnego do przodu. Ja uparcie twierdzę że sytuacja finansowa Realu (jeżeli chodzi o FFP i limity) wcale nie jest taka kolorowa jak się mówi. Nie wierzę że brak transferów przed tym sezonem (a w zimie tym bardziej) wynikał po prostu z tego że Perez oszalał.

2

@KACPER9786 Z okazji klubowych mistrzostw zostanie otwarte dodatkowe krótkie okienko transferowe.

0

@fenix1983 Nie wiem czy w naszej sytuacji jest sens kupować prawego obrońcę skoro objawił się Eric. Przy tak dominującej pozycji Kounde rezerwowy wiele nie pogra więc nie sądzę żeby ktokolwiek znaczący chciał tu przyjść.

6

A Tebas o tym wie?

1

Można mieć wiele zastrzeżeń do Laporty, tylko kto jak nie On? Font? Ja po jego licznych wypowiedziach nie mam do niego żadnego zaufania. Myślę że nikt tak naprawdę nie wiedział w jak katastrofalnej sytuacji była Barcelona. Teraz jest lepiej i zanosi się na poprawę.
Laporta zapewne wygra następne wybory o ile nie ujawni się jakiś nowy kandydat w stylu Pique. Żaden technokrata w tym momencie nie ma szans.

2

@Alistar74 To gadanie o jakimś "wyprzedaniu majątku klubu" to największy absurd jaki towarzyszy rządom Lapoty. Jakiż to majątek został sprzedany?

0

Potwierdzam, było to widać w transmisji a ja umiem czytać z ruchu ust. Yamal mówił nawet sędziemu żeby nie dawał czerwonej ale ten się uparł nie wiedzieć czemu.

1

Ja się zastanawiam kogo Real się pozbędzie, na pewno pierwszy w kolejce jest Rodrygo. I znając życie zamiast wykorzystać to że chłop jest w Realu skończony to znajdzie się jakiś angielski klub który wywali za niego 100+ mln. Kwoty jakie płaci się Realowi to dla mnie fenomen od wielu lat.

3

Analiza bardzo ciekawa zwłaszcza że tak naprawdę klubowi opłaca się nie wygrać w finale LM, bo premie które zawodnicy mają wpisane w kontraktach są wyższe niż premia za wygraną dla klubu. Co prawda nam zabrakło awansu ale i tak jesteśmy na 2. miejscu w zarobkach w tym roku.

0

Ładują Wam się komentarze pod atykułami?

3

Przed meczem pisałem że jak Wojtek zostanie to da nam jeszcze sporo radości. Myślę że nie był gotowy na to co się działo i stąd jego słabsze występy. Teraz jak wszystko z niego zeszło zagrał mecz niemal perfekcyjny.

20

Najlepsze: w poprzednim sezonie czekałem aż wreszcie się skończy mając odruch wymiotny w każdym mecz. Teraz już tęsknię mimo że zostały 2 mecze. Przerwa wakacyjna będzie ciężka.

1

Ciekawe ile karnych dostanie Real w ostatnich 2 kolejkach. To może być niezłe.

5

@AndresBurek @Diablo82 Przecież jemu chodzi o to że tekst jest tak napisany jakby to Lewy był rezerwowym Ferrana a nie odwrotnie. Czyli WOBEC nieobecności Ferrana zagra rezerwowy Lewandowski.
A prawda jest taka że zapewne Lewy wyszedłby w podstawie niezależnie od tego czy Ferran byłby zdrowy czy nie

0

@Pustelnik Ja jestem ciekawy jaka by była decyzja jak tytuł byłby na styku. Tutaj sędzia na szybko mógł pomyśleć że co się będzie narażał jak i tak wszystko jest już jasne.
RMTV osiąga swój cel.

7

W meczu Realu jak zwykle czary. Bramkarz gra mecz życia, obrona wybija wszystko aż tu nagle w ostatniej akcji obrońca postanawia stanąc jak wryty i nieudolnie blokować piłkarza Realu a bramkarz który miał 5 metrów do piłki i mnóstwo czasu postanawia popatrzeć co ciekawego się stanie.
Real może i słaby ale zasada ciągle ta sama, przeciwnik zawsze się zesra w najgorszym momencie.
P.S. widać kolejny raz że polityka RMTV soę sprawdza, sędzia nawet nie odważył się sprawdzić łokcia w szyi przy golu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?