7

Świetnie, albo niech nie wychodzą albo wystawią skład z Castilii. Dla mnie bomba, puchar przybędzie, odpoczynek przed Interem, żyć nie umierać

5

A Lewy nie zaczął czasem nosić bandaża po tym jak w którymś z meczów reprezentacji upadł na rękę i uszkodził nadgarstek?

0

Zanim cokolwiek rozpatrzą sezon się skończy. A w nowym sezonie Laporta znowu coś zakombinuje na ostatnią chwilę

0

Mam taki sam stosunek jak inni do tego turnieju ale takiej kasy nie możemy odpuścić jak tylko będzie okazja.

0

A jak to jest z tym ostatnim miejscem na KMS? Gdzieś mi mignął news że mają być baraże o to ostatnie miejsce. Jest coś oficjalnego?

0

Co by o nim nie mówić dawał opcje na kilka pozycji. Myślę że zagrałby z nami w sobotę na lewej obronie. Alaba też zszedł z urazem, Mendy kontuzjowany, Ancelotti ma spory problem. Do tego jak Valverde zacznie na prawej obronie to jego miejsce w środku zająłby pewnie właśnie Camavinga. Ciekawie…

1

@Pawcio2306 „karne to loteria” to chyba najgłupszy i największy mit jak się utarł w piłce nożnej. Dlaczego karne po meczu są loterią a te podczas meczu już nie? Karny to element piłki nożnej, trzeba umieć go strzelić, trzeba umieć go bronić, trzeba umieć opanować nerwy.

1

@jackdaniels Strzelali z bliska ale albo źle albo bronił Cortuois.

3

Ale szybko wstał, jednak nic się nie stało :)

0

Getafe nawet się nie kryje. 7 fauli w pierwszej połowie, strzały z siłą trzylatka

3

@Trojanek23 Nie potężnego tylko umiejącego się bardzo dobrze bronić. Drużyna pucharowa która jest bardzo niewygodna dla faworytów.

2

Bramkarz bardzo chce pomóc ale jeszcze się trochę kryje

3

32 minuta a Getafe 6 fauli. Z nami mieliby 16

0

No i lux, nie ma co narzekać. Teraz niech Real się pokaże z Getafe. Mamy 1 dzień więcej przed sobotą, oni też są zajechani.

1

To jest niemożliwe co tu się dzieje. Mecz idealny na remis w ostatniej minucie.

0

Ale dzisiaj celowniki mają wszyscy

0

Raphinha wyszedł łapać kartkę

0

Nie podobają mi się takie akcje. Idzie ława 6 zawodników z czego 4 jest na spalonym a 30 cm dalej idzie gość który wyskakuje i strzela. I co, tych 4 na spalonym nie absorbuje obrońców?

6

Strasznie nie lubię takich meczów, jeżeli przewaga jest tak wielka to można się założyć że przeciwnik w 70 minucie strzeli na 1:0

0

Qr o co tu chodzi?

4

Koniecznie powinni łapać kartki bo z Valadollid jest szansa że i tak by nie zagrali

2

A ja bym trochę bronił Flicka. Wyszliśmy na spokojne prowadzenie, mecz był pod kontrolą. 3 potężne błędy zadecydowały o golach, poza tym Celta chyba tylko raz zagroziła naszej bramce przy tym niedoszłym karnym na Minguezie. Błędy oczywiście zdarzyć się mogą ale ciężko o to winić trenera.
Swoją drogą ten trzeci gol to jakiś kompletny absurd, co sobie myśleli obrońcy?

11

La Liga cierpi na atak Var? Raczej na beznadziejność sędziów których ten Var musi cały czas poprawiać.

32

Ja rozumiem że nie chcą przesunąć meczu ale jaki to jest argument że Barcelona znała godzinę od 7 kwietnia? Przecież wtedy nie wiedzieli że będą grać w 1/2 LM

0

Jeżeli Flick nie ufa Fortowi to nie wiem dlaczego nie wystawi Araujo na prawej stronie. Coś czuję jakąś niespodziankę typu Ansu albo Victor od początku. Mecz z Realem w sobotę, gramy we wtorek. To dużo więcej odpoczynku niż piłkarze mieli w ostatnim czasie

0

Oby Real dzisiaj wtopił to będzie szansa przerwać ten rekord

0

@BezglutenowyPedri Miał 2 sytuacje sam na sam gdzie Borja miał naprawdę dużo czasu żeby przymierzyć, zawsze można się lepiej zachować ale przy bronieniu sam na sam bramkarz musi mieć trochę szczęścia. Tym razem go zabrakło i trzeba też przyznać że wykończenia były perfekcyjne.

0

@liber02 Czy ja wiem czy dadzą? Za wygranie LM klub dostaje 6,5 mln, na pewno premie które mają wpisane w kontraktach zawodnicy przewyższają tą kwotę. Z punktu widzenia ekonomii najlepiej byłoby przegrać w finale.

32

Mam nadzieję że to będzie przełamanie Raphinhi po tym słabym okresie po reprezentacji.

1

@Dfd222 To jest akurat najdebilniejszy przepis w dzisiejszej piłce. Co z tego że się odbiło od nogi jak w efekcie gość zarrzymał akcję ręką?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?