kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po jaką cholerę ten Sociedad się cofa? Nie widzą jaki Real jest cienki w obronie?
0
Ale jaja :) szkoda że to jeszcze 10 minut
1
Co ci piłkarze Sociedad wyprawiają? Nie chcą wygrać?
1
Czyli rozumiem że Limak nie dość że nie zapłaci kar to jeszcze dostaje kasę za roboty dodatkowe?
4
Real odpada po dogrywce? Biorę w ciemno :)
1
@waletpl Bardziej chodziło mi o to że dajesz przykłady klubów które nie mają nad sobą żadnej kontroli finansowej (przynajmniej tej realnej) i nie muszą kombinować na każdym kroku. Laporta jest ściemniaczem ale żaden klub poza La Ligą nie musi się zmagać z takimi obostrzeniami. Z reztą jesteś pewny że inne kluby nie mają problemów z audytami? Ja np nie mam o tym pojęcia a tego prasa już tak nie nagłaśnia.
0
@waletpl A jakie „inne kluby” poza ligą hiszpańską mają nad sobą Tebasa? Jakby United, Chelsea, City czy np PSG chciały spełnić wymagania La Ligi to by nie mogły nikogo kupić przez najbliższe 50 lat
1
@filipo2002 Wystarczy że będzie wchodził an pół godziny w meczach ligowych, nawet na DMC.
3
@OrangeFcb Bardzo marna prowokacja
1
@DavidVilla7FCB E tam, na meczach Barcy nigdy nie było jakiejś nadzwyczajnej atmosfery, podobnie zresztą jak na meczach Realu.
7
@yoli No nie no, trochę pojechałeś. Ja rozumiem że Balde potrafi się czasem zapomnieć ale porównywanie Go z Martinem to niedorzeczność, już nie pamiętasz jaki był elektryczny na początku sezonu?
We wszystkich rozgrywkach Balde ma 10 asyst, tylko Yamal i Raphinha mają więcej. A w sumie ma 1 gola, 10 asyst i 6 asyst drugiego stopnia, więc bezpośredni udział w 17 bramkach w 35 meczach, nieźle jak na obrońcę.
A robienie z Martina jakiegoś tytana obrony na tle Girony która zrobiła słownie jedną akcję i to wynikającą z naszego dużego błędu to kolejne nadużycie.
9
I dobrze że posiedział te 2 mecze, widać było że na ławce jest lekko wkurzony. Myślę że na Atletico wyjdzie na pełnej (...) zwłaszcza że to bardzo "argentyński" klub a ma coś do udowodnienia.
0
Kwadratowy i niezdarny Sorloth ma tyle samo goli co Alvarez który ostatnio niemal w pojedynkę ciągnie Atletico. Ot sprawiedliwość
1
@RC28 A Ty co z realmadryt.pl że przekręcasz nazwiska własnych piłkarzy? A tak w ogóle to co to polmost?
2
Od początku mówiłem że dziewczynie chodzi o kasę ale okazało się że nie, to bardzo dziwne. Nie ma wątpliwości że doszło do sexu między nimi a dziewczyna nie miała żadnych obrażeń
0
@kinioo Poprzednio nie zrobili to i teraz nie zrobią, nie łudź się
4
Po dłuższej przerwie wrzucam statystyki piłkarzy Barcelony. Nie pisałem ale prowadzę cały czas :)
Mecz z Atletico (4:4)
1. gol Pedri as Kounde as 2. stopnia Yamal
2. gol Cubarsi as Raphinha
3. gol Inigo as Raphinha
4. gol Lewandowski as Yamal as 2 Pedri
mecz z Sociedad (4:0)
1. gol Gerard Martin as Olmo as 2 Yamal
2. gol Casado as Olmo
3. gol Araujo as Lewandowski as 2 Raphinha
4. gol Lewandowski as Araujo as 2 Eric
mecz z Benfiką (1:0)
gol Raphinha
mecz z Benfiką (3:1)
1. gol Raphinha as Yamal as 2 Kounde
2. gol Yamal
3. gol Raphinha as Balde
mecz z Atletico (4:2)
1. Gol Lewandowski as Inigo as 2 Kounde
2. gol Ferran as Raphinha Yamal
3. gol Yamal as Pedri as 2 Martin
4. gol Ferran as Raphinha
mecz z Osasuną (3:0)
1. gol Ferran as Balde as 2 de Jong
2. gol Olmo
3. gol Lewandowski as Fermin as 2 Torre
czołówka klasyfikacji
1. Raphina 41 meczów 27 bramek 24 asysty 7 asyst 2. stopnia w sumie 58
2. Yamal 38m 13b 19 as 13 as 2 suma 45
3. Lewandowski 37m 36b 3as 4as 2 suma 43
4. Pedri 40m 5b 8as 19 as2 suma 32
5. Ferran 32m 14b 4as 1as2 suma 19
0
A takie pytanie mam do tych co się znają: czy zawodnik nie może zwyczajnie odmówić powołania bo nie chce dla niej grać?
11
Czasami myślę że w wypowiedziach pomeczowych piłkarze się po prostu zgrywają. Przecież gość nie może tego mówić na poważnie
2
Niech ktoś powie panu Vazquezowi że ci co lecieli tym samolotem nie zagrali w meczu
0
@Filarrr11 Ale ja nie jestem zwolennikiem wstawiania Fatiego, odpowiadam tylko na argument że nie gra bo klub chce Go sprzedać co moim zdaniem jest nieprawdą
0
@noface To teraz pomyśl że jesteś dyrektorem sportowym jakiegoś klubu. Wolisz kupić gościa który półtora roku nie gra czy który jednak pojawia się na boisku skoro jest dobry na treningach?
6
Człowiek sobie śniadanie je a Wy mnie Pepe atakujecie? Bleh…
1
Najważniejsza zmiana o której powinni myśleć to danie możliwości interwencji w sytuację której VAR nie widział albo nie obowiązuje protokół. Tak jak ostatnio, wszyscy widzieli rękę piłkarza Atletico ale nie można bylo zainterweniować, dla mnie to kuriozum. A takie sytuacje wbrew pozorom zdarzają się niemal w każdym meczu.
11
Nie żebym jakoś specjalnie śledził karierę Zubimendiego ale mnie On kompletnie nie przekonuje, zwykły grajek. Wiem że od lat mówi się o nim jako następcy Busquetsa ale to przecież zupełnie nie ta liga.
2
@Hawajczyk Za darmo tego nie robił, był najlepiej zarabiającym graczem w swoich czasach przebijając konkurencję o grube miliony.
1
@waletpl Dokładnie taki sam jak mieli Lenglet i Umtiti a z nimi jakiś się udało. Ja się dziwię że Ansu aż tak bardzo nie ma mbicji żeby jeszcze kiedykolwiek zaistnieć w piłce ale cóż, jego wybór.
0
@F3DO Ferran na pewno, w obronie Fort Araujo (już 2 połowa a On dalej na ławce) Martinez i Balde. Nasi Hiszpanie z pomocy też nie grali pełnych meczów więc obstawiam trio Eric Pedri Olmo, chociaż coś czuję kogoś z dwójki Gavi Fermin. Mimo wszystko to "tylko" Osasuna która ostatnio gra słabo, trzeba to przycisnąć i zamknąć jak najszybciej.
0
@F3DO Problem w tym że Yamal ma w nogach 120 minut z Holandią a wyjście bez obu byłoby jednak lekko ryzykowne. Ja bym im dał po połowie, zresztą trener będzie widział w jakim są stanie i zdecyduje.
9
@FloroFloro No takiego porównania to bym nie wymyślił, to jakaś obsesja?