0

@Rifek A to nie jest tak że jest to wtedy traktowane jako wypłata i obciąża budżet płacowy?

1

Nie ma co deprecjonować TAA, dobry obrońca. Tylko zastanawiam się po co skoro jednak Carvajal wróci a Vasquez jest „legendą” klubu. Moim zdaniem bardziej potrzebują lewego obrońcę.
A poza tym ściąganie zawodników za darmo jest dobre, ale premia za podpis idzie do wypłaty albo jednocześnie w koszty, nie ma tej słynnej amortyzacji.

0

Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę jesteśmy Mu winni za zaległe pensje. Jeżeli z tego zrezygnuje to to może być całkiem dobry deal

3

„Piłkarz wybrał Hiszpanię, ponieważ to ułatwiłoby mu przywdziewanie barw Los Blancos.”
Ci to mają przerośnięte mniemanie o sobie… wszyscy robią wszystko żeby grać w Realu, tak jak Haaland, Davies i Kimmich.

0

Piłkarz Malty ma piłkę w niegroźnej sytuacji na połowie boiska a ten debil faul taktyczny robi... ehh...

4

Poprawcie to 8- na 80 bo się wystraszyć można :)

0

Chłopak zawsze miał potencjał ale w Barcelonie zupełnie się spalił. Dużo czasu Mu zajęło żeby wrócić, oby dało się coś zarobić.

1

Na pewno z Osasuną nie zagra Yamal po tych 120 minutach, dobrze że Pedri z Holandią też zaczął od ławki. Lewy dzisiaj siądzie z Maltą więc na Osasunę powinniśmy wyjść w miarę dobrym składem. Obrona Fort Eric Inigo Balde da sobie radę.

1

Oj tam, metr spalonego, każdy może się pomylić

1

@AxelF O tym bydlęciu Pepe nawet nie wspominam, zresztą nawet gest Kozakiewicza nie umywa się do tego co działo się na Metropolitano, a już uciszanie trybun w ogóle mnie nie razi. Ale to co tam się działo widziałem chyba pierwszy raz przy tym poziomie klubów.

0

@michalgajdek Czyli paradoksalnie nasze DNA musiał przywrócić ktoś kto go nie ma, dla mnie bomba

9

Tęsknię za starym dobrym Realem, wiadomo że to nasz odwieczny wróg ale kiedyś byli to piłkarze z klasą. Teraz to banda prostaków którzy plamią ich historię. Niby powinniśmy się z tego cieszyć ale niesmak pozostaje

2

I dlatego tak się cieszyłem że przyszedł do nas Flick. Inny świat, inne trenowanie, wreszcie bez tego piep******ego DNA. Wreszcie widać optymizm nawet jeżeli ten sezon skończymy tylko z superpucharem.
Jesteśmy rozpieszczeni, przynajmniej ja. Przeżyłem jako kibic najlepszy okres w jego historii ale wiadomo było że to nie będzie trwało wiecznie. Teraz wreszcie widać światełko w tunelu że po rządach (tfu!) Bartomeu i po doprowadzeniu klubu na skraj przepaści wrócimy do wygrywania. Brawo drużyna, brawo Flick, cokolwiek się nie stanie.

2

Messi Cristano Neymar i Lewy przed nimi, ale to by chodziło

0

@BGleba Ale o jakim siedzieniu na ławce mówisz? Przy tej ilości meczów? Strzelam: gramy Nico Raphinha Yamal, za 3 dni Nico Raphinha Olmo za 3 dni Nico Olmo Yamal, za 3 dni Raphinha Olmo Yamal. W 4 meczach każdy pauzuje w jednym, czy to jest wg Ciebie „siedzenie na ławce”? Do tego dochodzą kontuzje, kartki, złe samopoczucie, sraczka itd. Równie dobrze można zrobić to o czym coraz częściej się mówi, czyli dać piłkarzowi w połowie sezonu po prostu 2-3 tygodnie wolnego, myślę że niedługo to będzie norma w wielkich klubach.

0

@BGleba Tylko że ani Torre ani Fermin to nie są alternatywy na skrzydło. Jako gracze zadaniowi owszem ale nie po to żeby wejść i poszarpać. Gracze których wymieniłeś można sprowadzić tylko nie w zamian za skrzydłowego tylko oprócz niego. Zwłaszcza że kto wie czy nie będziemy zaproszeni do KMŚ a wtedy szeroka kadra się przyda. Ja w ogóle jestem zwolennikiem szerokiej kadry i rotacji, naprawdę jak taki Raphinha albo Yamal usiądzie na ławce raz na 4 mecze to krzywda się Mu nie stanie a i pretensji nie będziec.
Pisałem to już wiele razy: Nico za klauzulę i David za darmo, to powinny być nasze priorytety.

1

@BGleba To wypbraź sobie teraz że na 2 miesiące wypada nam teraz Yamal, Lewy albo Raphinha, co wtedy? Zwłaszcza przy wątpliwym stanie zdrowia Olmo? Mamy teraz 3 ofensywnych graczy na 3 pozycje: Raphinha, Yamal i Olmo, z Ferranem w odwodzie. Transfer skrzydłowego jest absolutną koniecznością, bo możemy przestać mieć szczęście i ktoś nam może wypaść na dłużej (tfu! odpukać). Zresztą meczów jest tyle że każdy pogra i nikt nie będzie narzekał że gra za mało

0

@Macior79 Nie ma szans żeby PSG sprzedało Barcolę, tym bardziej do nas.

0

@BIGCULES Już samo powiedzenie o 22-latku który jest podstawowym graczem aktualnego mistrza Europy że jest „słaby” trochę kłuje w oczy, nie sądzisz? Nico dusi się w Bilbao, już dawno ich przerósł. Cena za niego jest mimo wszystko przystępna jak na możliwości.

0

Wszystko zależy od kasy, jeżeli będzie to tylko i wyłącznie Nico, jeżeli będzie mniej to Lookman. Diaz, a już na pewno Leao będą drożsi i to nie ma żadnego sensu.

0

Niestety jak nas zaproszą to nie ma szans odmówić. Kasa jest ogromna a my jej potrzebujemy, nawet jak byśmy mieli wystawić rezerwy i odpaść po fazie grupowej. Mimo tego że Liverpool to wielki klub to nie ma szans z Barceloną jeżeli chodzi o rozpoznawalność, kolejnym argumentem jest to że już odpadli w LM. Ciekawe jak będzie.

2

@Barca_Big_Moment Jeżeli sytuacja ekonomiczna Barcelony nie pozwala na kupno Nico to jakim cudem mamy kipić Leao lub Diaza którzy zapewne będą drożsi?

3

Absolutne i zdecydowane tak dla transferu Nico, to by dało niesamowite możliwości rozbudowania naszego ataku.
Nigdzie nie znajdziemy piłkarza o takim stosunku jakości do ceny, nie będzie problemów z aklimatyzacją, przyjaźnią się z Yamalem, to cały czas bardzo młody chłopak. Już dawno przerósł Bilbao i się tam dusi ale jednocześnie jest lojalny i dlatego nie chciał odchodzić. Do tego doszły problemy z rejestracjami. Zapewne bał się że cos może pójść nie tak i miał racje vide sytuacja z Olmo.
Mam nadzieję że się uda, podobnie jak liczę na Davida za darmo.

0

@MalanFCB A jak Kounde na środku to kto na prawej jak nie będzie Forta?

0

Widać na tym flmiku że jakoś to już zaczyna wyglądać, może się uda na następny sezon

0

To dobrze bo gość gra średnio 2 mecze dobre w sezonie

19

Ciekawe co na to Athletic któremu przekładają mecz domowy 8 dni przed. Przecież tam już bilety sprzedane i trzeba wszystko zmieniać

0

@waletpl Ciężko było przewidzieć że Real przegra z Espanyolem i straci punkty z Osasuną, podobnie jak wcześniej ciężko było przewidzieć że my przegramy chociażby z Las Palmas.

9

Szczęście w nieszczęsciu. Oby wszedł na kilka minut w finale LM

16

W ostatnich sezonach Real im jest słabszy tym więcej wygrywa więc zdobycie pierwszego trypletu w historii przy tak beznadziejnej grze wpisałoby się idealnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?