kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dobrze bo gość gra średnio 2 mecze dobre w sezonie
19
Ciekawe co na to Athletic któremu przekładają mecz domowy 8 dni przed. Przecież tam już bilety sprzedane i trzeba wszystko zmieniać
0
@waletpl Ciężko było przewidzieć że Real przegra z Espanyolem i straci punkty z Osasuną, podobnie jak wcześniej ciężko było przewidzieć że my przegramy chociażby z Las Palmas.
9
Szczęście w nieszczęsciu. Oby wszedł na kilka minut w finale LM
16
W ostatnich sezonach Real im jest słabszy tym więcej wygrywa więc zdobycie pierwszego trypletu w historii przy tak beznadziejnej grze wpisałoby się idealnie.
3
Jak nie ma zerwania to to jest świetna wiadomość nawet jakby miał już nie zagrać w tym sezonie. Oby to była prawda
1
Moje marzenie to przedłużenie kontraktu Lewego przy jednoczesnej obniżce zarobków. Żeby stał się takim naszym Adurizem albo Stuanim. Nie wiem tylko czy się zgodzi a na tak drogiego rezerwowego nas nie stać
0
@Alozuer0900 A to nie było tak że On za którymś razem sobie kolano na tym rozwalił?
0
@SirFinley Już nie przesadzaj, Casado ostatnio grał dużo mniej. Dramat to by był jakby nam wypadł (tfu!) Raphinha Yamal Lwy albo Pedri
1
Nakby było zerwane to już by chyba wiedzieli?
0
@Maker0 Dlatego trzeba wprowadzić zasadę że trzeba to zgłosić od razu, powiedzmy w ciągu 10-20 sekund po zaistnieniu danej sytuacji. Tak jak w tenisie.
0
Lepiej 2 miesiące, bo już się obawiałem najgorszego jak zobaczyłem tytuł artykułu.
Czas na nieoczekiwanego bohatera tego sezonu czyli na Erica który radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Na szczęście w środku pomocy mamy kim grać.
1
@Maker0 Dlatego potrzebny jest system który pozwoli trenerowi interweniować w sytuacji której nie obejmuje „protokół VAR”. Czyli np taka sytuacja jak wczoraj, faul poza polem karnym, druga żółta kartka itd itp
11
Strasznie ważne zwycięstwo. Widać było po drugim golu dla Atletico jak drużyna była wkurzona, to co przez ostatnie kilka sezonów by ich załamało teraz ich poderwało, to jest gigantyczna zmiana mentalności. Widać było ile radości dało to zwycięstwo, Lewy na wywiadzie wręcz rozpromieniony i podejrzewam że reszta drużyna była w takich samych nastrojach.
P.S. Już abstrahując od tego że sędzia jest ślepy widać ile pracy jest jeszcze żeby udoskonalić VAR. Wszyscy widzieli rękę ale zgodnie z protokołem nie mogli jej odgwizdać. Chyba tylko jakiś system challenge może tutaj coś zmienić.
1
@noface Oby tylko te oferty się pojawiły bo czarno to widzę
0
Jakim cudem mieliśmy tylko 1,36 xG?
1
Boże jaki ten Sorloth jest kwadratowy…
0
Ciekawe o czym myślał Cubarsi przy golu?
2
Ja myślę że jednak trochę przesadacie. W końcu gramy z Atletico na wyjeździe, nie z Valladollid. Barcelona nie przegrała pd 17(?) meczów, kiedyś ta porażka zdarzyć się musi.
0
@totalcrack Nie wierzę że oni tam na jakichś prochach nie lecą. Zwłaszcza że to chłopy po 120 kg minimum
2
Nie rozumiem skąde śmiechy. Przepis FIFA mówi wyraźnie więc Real ma prawo protestować. Pytanie tylko co będzie jak rzeczywiście nie wyjdą do meczu.
0
@redman83 I Eric zapewne też, ale dalej 4 tak mocnych środkowych obrońców to jednak trochę za dużo.
0
@redman83 No tak, jeszcze o Tahu zapomniałem. Tylko wtedy bez odejścia Araujo się nie obejdzie.
14
David za darmo i Nico za klauzulę, to powinny być nasze priorytety. Wszystkie inne transfery powinny zależeć od tego ile kasy i limitu zostanie.
0
Ciekawe na co liczą kibice Atletico, chcą powtórzyć mecz?
0
@kamillek88 Tylko gdzie jest granica od której mówimy „wyraźnie”? Dla jednego to będzie centymetr dla innego 5.
0
@Eto'o9 R10 Akurat obwinianie głównego o błąd przy spalonym jest lekko chybione
0
@Kai0 Osobiście uważam że to dotknięcie kompletnie nie miało wpływu na strzał. Ale jakby decyzja była w drugą stronę to podobny lament podnosiłby Real. Dlatego przepis powinien być prosty i jasny.
8
Jeżeli przepis mówi o „wyraźnej” zmianie toru lotu piłki to jest to kolejny przepis do zmiany w erze VAR. Bez powtórek nikt nie byłby w stanie stwierdzić czy było tam dotknięcie i nikt nie jest w stanie stwierdzić co to znaczy „wyraźnie”. Dla jednych to wystarczy dla innych nie.
W dzisiejszych czasach przepisy muszą być jednoznaczne z jak najmniejszym polem do interpretacji.
2
Sytuacja mniej więcej taka jak odgwizdanie centymetrowego spalonego- nie miało to wpływu na strzał ale błąd jest błąd. Swoją drogą to pierwszy raz widzę taką sytuację.