kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cudowne losowanie, lepiej być nie mogło.
0
@comtedurgell Nie przygotowanie tylko walczą o króla strzelców dla Mbappe, nic nie zrozumiałeś
0
@aroski15 Tylko że Fort trzymał przeciwnika za koszulkę przez kilka sekund uniemożliwiając Mu cofnięcie się i zdobycie lepszej pozycji. Widać jak gość próbuje się cofnąć i nie może, dla mnie to jest faul. Podobnie jak przy karnym dla nas, Inigo chce biec do przodu a ten Go trzyma. Tutaj piłkarz Rayo chce biec do tyłu a Fort Go trzyma. Dziwię się że gość z Rayo nie próbował tego jakoś wykorzystać.
Co innego sytuacja z Cubarsim, tam biegli równo, Cubarsi owszem trzymał za koszulkę a przeciwnik to poczuł i zrobił padolino.
12
Ja już od dawna powtarzam że ten kto mówi że Lewy nie opłaca się Barcelonie powinien chociaż raz tam pojechać. A teraz jak jeszcze jest Wojtek to już w ogóle jest szał.
2
@Messibestplayerintheworld Na stronie Realu piszą że robią wszystko żeby Real nie był mistrzem to jak to jest?
1
@Radko1976 Dlatego nie chce umniejszać Realowi rozsmarowania City po boisku. Ale że City się skompromitowało to też trzeba zauważyć
1
@Radko1976 Ja przyznam że też mi się mała iskierka zaświeciła po tym 4-0. Ale to co pokazała pbrona City przy tych golach to przecież jakaś kompletna parodia.
1
Dramat, upadek, kompromitacja. Niestety nie da się pokonaćw deumeczu Realu grając bez obrony. Niestety dalej nie wiemy co tak naprawdę wart jest Real bo na tle City wyglądali świetnie ale kto by nie wyglądał?
0
@Pustelnik Chude? Toż to totalna zapaść przecież. Ja rozumiem że Rodri to trzymał wszystko ale brak jednego piłkarza nie może spowodować takiego upadku tak wielkiej drużyny.
0
@RivaldoVitorBorba Ancelotti też, to jeszcze większy absurd
1
Super decyzja sędziego przy golu Juve
4
@konrad1661 Na olx można wyhaczyć naprawdę super okazje, trzeba tylko poszukać.
2
Carlo przy tak słabym City powinien ze 4 zmiany zrobić w przerwie. Ciekawe czy wykorzysta wszystkie i jak szybko
0
Jak dzieci we mgle, co za kompromitacja City.... tu się może jakąś masakrą skończyć
tylko Pepa żal...
0
Donnarumma jest cinki jak sik pająka. Tp jest na pewno ich słaby punkt w kontekście ewentualnego dwumeczu
8
To co w tym dwumeczu wyprawia obrona i bramkarz City to jakaś totalna groteska.
1
@PatrychoO Vinicius jest moralnym zwycięzcą ZP
0
Ale City to ma pakę, aż niemożliwe że tak słabo grają
2
@LukaszFan Kontuzja
9
Oh shit, here we go again
1
@MeMyselfAndI A no tak, popieprzyłem. Mój błąd.
3
@FCB_dimiC Jest zima to musi być zimno Pani kierowniczko
Cholera, jeszcze z 10-15 lat temu takie mrozy to nie było nic nadzwyczajnego, teraz przyszło przez 4 dni -10 i alerty ogłaszają, raporty specjalne, w każdych wiadomościach mówią...
0
Dlaczego Kane zszedł w przerwie? Jakaś kontuzja czy był taki słaby?
0
To ja już wiem na kogo trafi Real :)
1
Bayern pobił rekord sezonu w ilości wylewów obrony w jednej akcji
0
To jest mniej więcej tak jakby skoczek narciarski skarżył się że mu odjęli punkty za wiatr. Samozaoranie level master.
1
@Boro79 Też miałem wrażenie że Inigo zobaczył co się dzieje i wykorzystał pozycję piłkarza Rayo żeby te Go zablokował. Jeżeli był w stanie to tak szybko ogarnąć to szacun.
Chociaż trzeba też przyznać że piłkarz Rayo celowo się przesuwa żeby zablokować możliwość interwencji
0
@Kruczek6 Ja w pełni popieram zdanie Piotra Urbana z pomeczowego studia, nie każde dotknięcie piłki powoduje że nie ma faulu. To jest sytuacja do interpretacji a przykład Fermina pasuje tu idealnie. Zwłaszcza że Fermin cofa nogi i nie wjeżdża w przeciwnika z wyprostowanymi.
Dla mnie liczy się też impet samego zagrania, jeżeli bramkarz wjeżdża w Olmo i wycina Go równo z trawą a przy okazji muska piłkę to moim zdaniem jest to faul ale na szczęście ja się nie znam i nie decyduję. Szkoda że Raphinha tego wtedy nie dobił bo nie byłoby dyskusji.
0
@Sullivan06 Ale wiesz że ma kontrakt obowiązujący?
2
@Arczi57 xG 2,53:0,99 czy ja wiem?