1

Pena wpuszczał wszystko co nie leciało w niego do tego dawał mnóstwo niepewności, zwłaszcza przy łapaniu piłki. Jedyne w czym był świetny to wyjścia poza pole karne, ale to jest za mało na bycie pierwszym bramkarzem w Barcelonie. Szczęsny widać że się trochę opanował z tymi głupimi wyjściami poza pole karne i pokazuje coraz częściej że jest pewnym punktem drużyny.

3

Piłkarka Espanyolu była w takim szoku że aż jej bryknął...

3

Mogą sobie szukać błędów VAR, a ja przypomnę że nadal jest tak że jeżeli sędzia na boisku nie zapisze czegoś w protokole to tego nie ma. Jakby była możliwość karania piłkarzy po meczu z zapisów video to by się wszyscy uspokoili.

1

Najgorsze: Yamal, Gavi i podwójne standardy sędziowskie.
Yamal już od kilku meczów gra słabiej, niby czaruje, niby drybluje ale nic z tego nie wychodzi. Do tego podejmuje złe decyzje i jest bardzo nieskuteczny. Oczywiście z racji wieku nie ma się co bardzo czepiać ale obniżka formy jest widoczna.
Gavi przesadza, już z Alaves mogł oglądnąć czerwoną kartkę, do tego zrobił krzywdę sobie i przeciwnikowi. Powinien się skupić na grze a nie na szaleństwie.
Sędziowie: nie czepiam się czerwonej, bo da się ją obronic. Chociaż trzeba powiedzieć że Fermin zagrał w piłkę i cofnął nogi, to nie był wjazd korkami. W dużo gorszej sytuacji Ceballosa Var sędziego nie wezwał a przy wjeździe w Pedriego z Valencią nie było nawet faulu.
Te podwójne standardy sędziowskie są po prostu irytujące.
P.S. domaganie się karnego dla Sevilli to po prostu szczyt, wstydu nie mają…

1

Ważne zwycięstwo w bardzo trudnym meczu. Dużo walki i fauli, dobrze że nie musimy się teraz bić w LM.

2

Gość Mu wjeżdża w nogi, widać jak kostka staje bokiem a ci będą mówić że szklany.
Kretyni

9

@Coutinho007 Casado to walczak, zawodnik paradoksalnie na lepszego rywala. De Jong lepszy do gry pozycyjnej gdzie przeciwnik jest cofnięty.

3

@natanvip Wynik jest całkowicie otwarty, Real ma dramat w obronie. Ten dwumecz zapewne roztrzygnie się indywidualnościami, a przy słabości Viniciusa moim zdaniem lekkie wskazanie na City.

18

Teraz widać jak ważne było zajęcie wysokiego miejsca w LM. Podczas gdy Real będzie walczył z City nasi piłkarze będą sobie siedzieć w fotelach. Takie dwie tygodniowe przerwy w lutym to złoto.

1

@Messiah10 A Neosine Forte? Filipkowi pomogło :)

14

Carlo, co tam u Ciebie? Bez zmian.
Zajedzie ich chłop i bardzo dobrze.

8

Kompletnie nie rozumiem dlaczego Simeone postanowił nie wykorzystać zdziesiątkowanej obrony Realu. Bardzo to dziwne, wystarczyło przycisnąć.

4

Eh jakby fajnie było jakby trafili na siebie w CdR, kolejne 2 wyczerpujące mecze.

0

@Tasde Mówisz tak jakby do końca ligi zostały 3 kolejki. Wszyscy jeszcze potracą punkty.

1

@Tasde Tyle że wtedy jest szansa na odrobienie do Atletico. Wiadomo, wygrana Realu to najgorsza opcja.

1

My mamy ten komfort że w sumie każdy wynik jest dla nas dobry. Ktoś straci punkty.

1

Boże mój.... dobrze że Mu głowy nie urwał...

1

@michal26 Myślę że każdy by się pod tym planem podpisał, dodałbym jeszcze obniżenie kontraktu Lewego. Ale od planu do realizacji daleka droga....

0

Ale że Atletico dało się tak zrobić jak dzieci?

7

Jakby Atletico nie robiło prostych błędów w przyjęciu to by ze 3:0 mogło już być

0

Co za oszukańcza łajza!!!

1

O co im chodzi? Przecież stempel jak smok

0

Tchouameni to taki nasz Lenglet, co się nie dotknie wychodzi kupa.

22

Marzy mi się żeby Lewandowski przyjął rolę takiego Aduriza albo Stuaniego (zachowując wszelkie propocje oczywiście) i został jeszcze na 2-3 lata oczywiście mocno obniżając pensję. Najlepsze rozwiązanie to podpisanie kontraktu i danie Mu za te 3 lata tylko co ma zarobić w 1 sezon.
Wiem wiem, marzenie ściętej głowy :)

0

@Kasy Tylko że problem polega na tym że wzięcie młodego bramkarza na ławkę totalnie zahamuje jego rozwój i spowoduje de facto zakończenie jego kariery. Już lepiej mieć doświadczonego drugiego bramkarza który w potrzebie da poziom i nie spali się psychicznie.

0

@Ptasior Z dwojga złego nie wiem co gorsze, nie grać 3 lata czy grać słabo 3 lata

1

Lekko opóźniona aktualizacja statystyka piłkarzy Barcelony po meczach z Atalantą, Alaves i Valencią.
Byłem kilka dni w Barcelonie i na meczu z Alaves i polecam to każdemu kto mówi że obecność Polaków w składzie nie wpływa na finanse klubu. Siedziałem z 2 godziny w sklepie przy Camp Nou bo strasznie się rozlało i naprawdę miałem wrażenie że 3/4 ludzi tam to Polacy. I kupują i to sporo. To samo z muzeum. Na stadionie gdzie się nie obejrzycie tam Polacy, w meczach ze słabszymi rywalami jak Alaves (gdzie nie oszukujmy się bilety też są trochę tańsze) stadion jest dopełniany przez naszych.
Mecz z Atalantą:
1. gol Yamal asysta Raphinha asysta 2. stopnia Lewandowski
2. gol Araujo asysta Raphinha
Alaves: gol Lewandowski as Yamal as 2 Pedri
Valencia:
1. gol Ferran as Balde as2 de Jong
2. gol Ferran
3. gol Fermin as Pedri as 2 Cubarsi
4. gol Ferran as Raphinha as 2 Pedri
5. gol Yamal as Raphinha as 2 Ferran

Czołówka klasyfikacj:
1. Raphinha 32 mecze 23 gole 18 asyst 6 asyst 2. stopnia suma 47
2. Lewandowski 30 30 3 4 37
3. Yamal 29 11 16 10 37
4. Pedri 31 4 6 18 28
5. Ferran 24 10 4 1 15
6. Balde 28 1 8 5 14
7. Fermin 22 4 6 4 14

5

@David_Martin Chodzi mi o to że jak wiedzieli że mecz jest o 21.30 to powinni z góry założyć że drużyna zostaje na noc w Valencii. Przecież nawet jakby wszystko poszło dobrze to i tak wróciliby w środku nocy.

1

Nie rozumiem dlaczego przy tak późnej porze rozgrywania meczów na wyjeździe klub nie zorganizuje jakiegoś hotelu żeby spokojnie przenocować a nie tłuc się po nocy i to jeszcze autobusem. Zarwana noc przy takim natłoku meczów daje się przecież we znaki.

23

Nie rozumiem chęci grania z Realem. Ten parszywy klub zawsze potrafi się podnieść nawet jak już wszyscy myślą że jest po nich, działo się tak dziesiątki razy. Zwłaszcza że rewanż jest dopiero w kwietniu i sytuacja wszystkich klubów może być zupełnie inna. Widzę że sodóweczka u niektórych się już się pojawiła.
Niech się madryckie kluby tłuką między sobą a my popatrzymy, chociaż z RSSS też wcale nie będzie łatwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?