kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL Kursy na kartki zwłaszcza obrońców nie są wygórowane więc żeby wygrać konkretne pieniądze musieli stawiać grubo. Myślę że tu AI mocno działa i wyłapuje takie dziwne kupony
0
@Abaddon131 A co, nie gramy?
2
W którymś newsie było że CSD potwierdził że wszystkie dokumenty były złożone na czas i prawidłowo i dlatego przyznał środek zapobiegawczy. Jakby tak było to zrobi się ciekawie.
0
@Krozzzyx „To mniej więcej 300 milionów, a ponadto prawo do podniesienia ceny miejsca, ponieważ dysponujemy własnością. Marżę zyskuje ten, kto zarządza.”
Nie wiem czy to nie jest tak że klub sprzedaje prawo do dysponowania miejscami vip ale inkasuje stałą kwotę. Jak pośrednik sprzeda komuś lożę np na Classico drożej to jego zysk
1
@Filarrr11 Teraz tak ale przecież jeszcze w grudniu były wiadomości że Barcelona jest z Tahem dogadana.
1
@Kuchar Przepis jest a wszyscy mają go gdzieś. My np (podobno) negocjowaliśmy z Tahem i (podobno) mamy Go zaklepanego.
1
@Marusek Był dobry ale bez przesady, ani z całą siłą ani jakoś bardzo precyzyjny. Takie strzały może puszczać bramkarz Alaves a nie Barcelony.
12
@FLYP myślę że Ter Stegen nie był przewidziany bo nawet nie był w kadrze, było 3 innych bramkarzy. Pojawił się tam jako kapitan do odbioru pucharu.
29
@Mroziu Bo jest pewniejszy i ten błąd tego nie zmienia. Co to ma do rzeczy?
Widziałeś jaką szmatę puścił Pena z wolnego?
1
@Bananowysong Mogę wrzucać tylko że to będzie troszkę mylące bo już nie podjąłem się liczenia minut i wejść z ławki czyli niezależnie czy ktoś grał 2 minuty czy cały mecz u mnie będzie miał 1.
1
W ten piękny poranek aktualizacja statystyk po Superpucharze.
Bilbao:
1. gol Gavi asysta Balde asysta 2 stopnia Pedri
2. gol Yamal asysta Gavi as 2 Pedri
Real:
1. gol Yamal asysta Lewandowski as 2 Kounde
2. gol Lewandowski asysta Gavi
3. Gol Raphinha asysta Kounde as 2 Araujo
4. Gol Balde asysta Raphinha as 2 Yamal
5. Gol Raphinha asysta Casado as 2 Balde
Klasyfikacja:
1. Raphinha 19 goli 13 asyst 6 as 2 stopnia w sumie 38
2. Lewandowski 26 3 2 31
3. Yamal 8 12 7 27
4. Pedri 4 3 14 21
5. Casado 0 6 5 11
6. Kounde 1 7 3 11
7. Balde 1 5 4 10
6
1. Raphinha to w tym momencie najlepszy piłkarz świata
2. Pozdro dla hejterów. Jeszcze zatęsknicie żeby zobaczyć tak grającego Polaka w takim meczu. Pewny karny, super asysta, walka do końca, dużo wygranych pojedynków. Brawo Lewy za podniesienie się po słabszych meczach.
3. Takimi piłkarzami jak Casado i Gavi wygrywa się w dzisiejszych czasach tytuły.
4. Yamal to jakaś abstrakcja, nawet Messi w tym wieku nie robił takich rzeczy.
5. Brawa dla Penii, puścił szmatę zaraz po wejściu ale później grał pewnie a interwencja z końcówki klasa światowa.
6. Araujo to świetny obrońca ale jak chce odejść to nikt Go nie zatrzyma
7. Mbappe zagrał świetny mecz, kilka razy sam objechał naszą obronę. Na szczęście tylko On grał cokolwiek w Realu.
2
@Czarny_ck No wiesz, klub zobowiązuje do buractwa a Bellingham szybko się uczy
3
Nieno w sytuacji Szczęsnego nawet powtórka nie pokazuje faulu w 100% więc tutaj bym Mu wybaczył. Ale nie widzieć wejścia w udo Gaviego to są jaja.
2
A tak już trochę na spokojniej to Real przegrywa w tym sezonie kolejny mecz z mocnym rywalem. Ciekawe to, mimo tego że Mbappe zaczyna grać. Dzisiaj kilka razy nas objechał
1
@fotohobby czerwone były nawet 2 tylko sędzia nie wiedzieć czemu ich nie pokazał. O ile Camavinga to był delikatyny (choć taktyczny) faul to już w przypadku Viniciusa możnaby się zastanowić na bezpośrednią czerwoną
0
Noi 6 pucharów poszło fpizdu…
6
A Var nie powinien interweniować w przypadku 2 żółtej?
0
Źle to wygląda… jak to mięśniówka to Araujo nie ma prawa odejść chyba że kogoś kupią
2
Messi, coś sie opaliłeś ostatnio mocniej
0
4 razy już byli w polu karnym, Real raz…
5
@LatajacyHolender Ad.1. A Ty masz? Bo ja jestem bardzo ciekawy ile oczekuje
Ad.2 Nie, ale kilka milionów Euro za kopanie piłki to sporo, nie przesadzaj
Ad.3 podpisywał kontakt w 2022 i ma go teraz przedłużyć z podwyżką. W Anglii najwięcej mają James i Stones po 15,7, trzeci jest VVD 13,8. W Realu Alaba rzeczywiście wystrzelił w kosmos ale tylko dlatego że przychodził za darmo.
Ad.4 A kto tak mówi?
Ad.5 to by trzeba sprawdzić, prehistoria, inne czasy
Ad.6 To ile miałby zarabiać obrońca na początku swojej kariery? Czy naprawdę 3,5 mln Euro na rękę to tak mało? Chyba trochę przesadzasz. Niski kontrakt Araujo rzeczywiście trochę się przeciągnął ale z tego co pisały gazety już od dawna chcieli o tym rozmawiać a Araujo nie.
Weź pod uwagę ilość kontuzji które ma, to jest bardzo ważne.
4
@wildzenon12 Potwierdzam, jak byłem ostatnio w Barcelonie widziałem Araujo z rodziną pod sklepem jak żebrał o parę centów na jedzenie
0
@LRey Tylko że my nic nie wiemy a Araujo podpisywał kontrakt w 2022 roku. Tak sobie myślę czego On oczekuje, bo np tacy Kounde i Raphinha zarabiają około 6-7 mln rocznie. Pedri i Olmo ok 4,5. To czego chce Araujo? Bo myślę że dostał propozycję na poziomie Kounde czyli podwojenie zarobków. Jak chce więcej to z mojej strony do widzenia.
1
@LRey Wg Calology Araujo zarabia obecnie 3,5 mln netto. Ile Twoim zdaniem powinien zarabiać gracz który średnio prawie pół sezonu jest niedostępny do gry?
0
Pytanie jest jedno: co tak naprawdę dzieje się z Christenesnem? Jeżeli będzie grał to nie ma problemu, Eric pomoże i dociągniemy do końca sezonu. Ale wyobraźcie sobie że nam na 2 miesiące wypada teraz Martinez, przecież byłby dramat. Mam nadzieję że w obliczu transferu Araujo Barca po cichu negocjuje szybsze przyjście Taha.
0
To jest bardzo, bardzo, bardzo ważna i dobra dla nas wiadomość jeżeli okazałaby się prawdziwa. Robi się ciekawie, zobaczymy co dalej.
0
Bez sensu, nikogo na świecie w tym momencie nie stać na Isaka. U nas Lewy zostaje na następny sezon więc trzeba zrobić wszystko żeby ściągnąć Davida i jeszcze więcej żeby Lewemu obniżyć kontrakt.
1
Od Fatiego lepszy byłby nawet Grosicki więc każdy ewentualny transfer na lewe skrzydło będzie wzmocnieniem.
0
@mika_barca Bzdury gadasz, gość który pół sezonu spędza w łóżku i ma rok do końca kontraktu nie jest wart więcej