kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
No proszę, Olmo przeżywa i łapie przez to kontuzje a taki Fati siedzi sobie na trybunach inkasując pieniążki.
Ansu, ale Ty masz silną psychikę
Zajebiście silną
0
@Lanosss Dokładnie, nie mam pojęcia o co chodzi Fatiemu. Jest tak słaby że nie łapie się nawet do kadry meczowej, na wypożyczenie iść nie chce a w Arabii dostanie tyle samo co tu. Jak posiedzi jeszcze 2 lata na trybunach to nikt już nie będzie Go chciał.
0
@NerwowyFistaszek To pod ten sen postawię jakąś dychę :)
1
@NerwowyFistaszek Z Salzburgiem? Chyba będzie ciężko o tą porażkę…
0
@Chudini123 Znajdź kupca, załatwię Ci prowizję.
0
@th@les Na lewym skrzydle nie mamy w tym momencie nikogo, czy Rashford jest lepszy niż zero? Chyba tak.
0
@Wiktor91 No właśnie tak słysząc o Kvarze zapomniałem że tam przecież jest Barcola na lewym. Dziwny ruch
7
Jak się komuś nie podoba podejście klubu do Fatiego to wystarczy popatrzeć jak wygląda motywacja i powrót po kontuzji Gaviego.
Dziwię się bardzo Fatiemu, ale jak chce siedzieć na trybunach to jego sprawa. Tylko że później zostanie już tylko Arabia.
0
@slayer E tam. Punktują słabo, my mamy dołek ale jestem pewny że z niego wyjdziemy. Atletico spuchnie, Real jest najsłabszy od lat. Obie madryckie drużyny na 99% będą musiały grać w 1/16 LM a to oznacza że do 20 marca będą grać non stop co 3 dni. Mówienie w styczniu że liga jest przegrana jest tak samo uprawnione jakby tu na stronę wszedł kibic Realu i zaczął pisać że mają wygraną ligę.
Trzeba zacząć punktować i nie patrzeć na innych.
P.S. Jakbyśmy grali średnio od początku to nikt by nic nie mówił, drużyna zrobiła nadzieje a teraz jest kryzys i wszyscy płaczą.
0
Aktualizacja statystyk piłkarzy
Mecz z Betisem
1. Gol Gavi asysta Olmo as 2. stopnia Pedri
2. gol gol Kounde as Yamal as 2 Pedri
3. Gol Raphinha as Yamal
4. Gol Ferran as Olmo
5. Gol Yamal as Fermin as 2 de Jong
Mecz z Getafe gol Kounde as Pedri as 2 Lewandowski
Klasyfikacja
1. Raphinha 27 meczów 20 goli 13 asyst 6 asyst 2. stopnia w sumie 39
2. Lewandowski 26 26 3 3 w sumie 32
3. Yamal 24 9 13 8 w sumie 30
4. Pedri 27 4 4 16 w sumie 24
5. Kounde 28 3 7 3 w sumie 13
6. Casado 23 0 6 5 w sumie 11
5
1. Raphinha był do zmiany już po pierwszej połowie. Z autobusami idzie Mu źle.
2. Po raz kolejny tracimy gola po jedynej akcji przeciwnika (w akcji w której gość strzelił w Pene był spalony).
3. Balde i Raphinha powinni kostać kopa za swoją postawę w końcówce.
4. Yamal chyba trochę odleciał, ogromna nonszalancja w tym meczu.
5. Nic nie jest jeszcze przegrane, wszyscy są słabi.
9
E tam. W październiku mieliśmy już wygrać ligę, teraz mamy ją przegrać. W tym sezonie to wyścig żółwi, jak zaczną znowu wygrywać to odrobią straty i to szybko.
Z Getafe nie wygraliśmy od 6 lat, to nasz najtrudniejszy wyjazd w całej lidze. Niestety właśnie w takich meczach potrzebny jest dobry sędzia który będzie potrafił zarządzić meczem a nie ta łysa łajza która nawet faulu nie potrafi gwizdnąć (o kartkach nawet nie wspominam).
Nie chcę tu usprawiedliwać naszych ale nie potrafimy sobie wyobrazić jak się gra przeciwko przeciwnikowi który jest w permanetnym faulu. Fauluje przy każdym wejściu, przy każdym kontakcie, ciągle.
Ostatnie mecze w lidze to jakieś absolutne kuriozum, wszystko co miało pójść nie tak, poszło nie tak. Nasza gra nie jest taka jak pokazują wyniki.
Z resztą… ja dalej uparcie twierdze że jakby mi ktoś w sierpniu przedstawił naszą obecną sytuację to brałbym to w ciemno i jeszcze bym dopłacił.
1
A jest ktoś kto im tego nie życzy? Ja już sobie postanowiłem że nie będę oglądał meczów z udziałem tej obrzydliwej drużyny. Szkoda nerwów. Niech lecą choćby i do piątej ligi, niech przepadną żeby już nie psuli obrazu hiszpańskiej piłki.
2
Odgwizdane faule 1-5 :DDD
3
Już widać że sędzia w formie, będzie ciekawie
1
Cała dyskusja o Araujo opiera się na domysłach i do iesieniach prasowych.
1. Cały czas jest mowa o jakichś obietnicach zarządu. Nie wiemy czy były, nie wiemy jakie, nie wiemy czego oczekuje Araujo i jakie były propozycje klubu. Bez przesady, wcale tak mało nie zarabia a trzeba też wziąć pod uwagę to że średnio przez 1/3 sezonu jest nieobecny.
2. Nie wiemy co tak naprawdę było z Juventusem, jakby chcieli Go kupić to by złożyli prawdziwą ofertę.
Araujo ma papiery na bycie najlepszym obrońcą na świecie, oby tak było. Oprócz tego ruch z realną klauzulą wykupu jest bardzo dobry, sytuacja win-win. Nie każdy musi być Puyolem, nie każdy musi być fanatykiem Barcelony.
0
Trzeba mieć tupet żeby akurat po TAKIM meczu wychodzić i zgrywać chojraka. Bezczelny druk a temu się teraz herb przypomniał.
0
@ElKamil Mi się coś ubzdurało że za bezpośrednią czerwoną jest obligatoryjne 2 mecze, nie było tak kiedyś?
0
A to Szczęsny miał tylko 1 mecz bana? W sumie nie było oficjalki
7
Rzadko krytykuje felietony ale ten niestety muszę. Z tą „przysługą” pojechałeś ale to już wszyscy napisali. Ja przeczytałem ten tekst i w sumie nie wiem, to ten Szczęsny w końcu jest dobry czy zły?
2
Jak to? Przecież na stronie Realu pisali że specjalnie podpisuje krótki kontrakt żeby do nich przejść
0
Szkoda że Aspasa tam nie było, mogło być ciekawie
0
Awaria pewnej strony za 3..2..1…
0
Ja się tak zastanawiam jak taki sędzia może spojrzeć w lustro. I nie ważne czy to błąd czy celowe działanie, po tak skandalicznej decyzji już bym chyba nie chciał na boisko wyjść. I już pal 6 tego karnego, Rudiger w swoim stylu wjeżdża w gościa dupą i dalej nic.
0
@ali3gator I co to daje? Sędzia przyjdzie i powie że nie ma karnego, kibice gwiżdzą. I co Mu zrobisz?
1
@Stinger_ Ja pójdę spać. Jak wygrają to też.
0
@MOLESTA Fajnie widać jak WSZYSCY piłkarze stanęli bo każdy był pewien że będzie karny. Dopiero jak nie gwizdnął to Real ruszył a Celta dalej stała.
0
@MesQueUnClub96 No ale po co? Podejdzie do tego monitora i powie że nie ma karnego i co Mu zrobisz? Przecież to nie jest tak że sędzia na boisku jest lepszy niż sędziowie na VAR, jeden pies.
1
@MesQueUnClub96 Już nie przesadzaj, Celta nie taka mocna
0
@Stinger_ Ciul tam z Mbappe, pomyśl co będzie jak wygra przed Uciemiężonym