3

Drużyny z miejsc 1-2 trafiają w 1/8 na drużyny z miejsc 15-18. W tym momencie są to Bayern, Real, Juventus i City. Swoją drogą byłyby ciekawe 1/16

0

To jakaś kolejka kuriozów...

0

Jak tak dalej się będzie układać to jeszcze Real gotowy do tej 1/8 wskoczyć

0

@Maker0 Nie tylko w 1/8, jeżeli awansujemy dalej to w 1/4 możemy trafić na drużyny z miejsc maksymalnie 7-8. UEFA dobrze to wymyśliła, jest duża premia za dobre miejsce po fazie ligowej.
Zakładając oczywiście że jakiś Real albi City nie awansują z 22 miejsca bo wtedy ktoś będzie miał niezły zonk

0

@Azazel_Pazuzu Nie, Szczęsny niech po prostu broni a nie na siłę próbuje wychodzić.

12

6. Jak widziałem już pewnie z 1000 meczów Barcelony to ten był najbardziej kuriozalny i niedorzeczny. W ogóle nasze mecze za Flicka są coraz bardziej niemożliwe: Leganes, Atletico, Real, teraz Benfica…
Osobne zdanie o Raphinhi : pokazał niesamowite jaja. W meczu w którym Mu nie szło niesamowicie to wykończył. Brawo

5

Ja myślę że Szczęsny powinien robić to co umie najlepiej, czyli bronić. Na siłę próbuje udowodnić że może grać tak jak Pena, moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie.
Plus dla niego że mimo wszystko nie spalił się i grał dobrze.

1

@Kapitan hawk A pierwszy karny dla Benfiki?

0

@Rifek No tak, masz rację.

32

Mam już swoje lata ale nigdy jeszcze nie widziałem karnego typu „jakby nie przeskoczył bramkarza to by się przewrócił”

0

@Rifek Losowanie jest tylko w ramach z gory narzuconych klubów. Czyli kluby z miejsc 1-2 mogą w ćwierćfinale trafić maksymalnie na 7-8.

2

@nike007 Nie, nie jest tak. Właśnie rozstawienie miało być zachętą dla drużyn żeby grać do końca.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_(2024/2025)
Na dole masz drabinkę

3

Drużyny z miejsc 1-2 trafiają w 1/8 na drużyny z miejsc 15/16/17/18. W tym momencie są to Milan, PSV, Brugge i Benfica. Te losowania mogą być zabójcze przez to że w dole tabeli plączą się kluby takie jak Real, PSG, City, Milan, Juventus.... Czuję że w 1/8 będzie co najmniej 2 hity, czuję że możemy trafić na Real.

0

@Kuczek Pewnie na ktorychś kanałach c+ będzie

6

No dobra, ale chyba przyznacie że Fankie trzeci z kolei niezły mecz?

1

@tbas I to jest słuszna ocena. Powinien być 1 karny w tym meczu

6

@esem91 Nieno bez jaj. Szczęsny nie miał żadnego prawa iść do tej piłki a Balde nie miał żadnego prawa się spodziewać jego wyjścia. Przecież by to spokojnie wybił

1

Tabela pokazuje jak UEFIE wyszła ta faza grupowa. Atletico przez 1 zwycięstwo wskakuje z 12 na 3, miejsca od 5 do 12 dzieli 1 punkt

2

Ludzie, co to jest za mecz?!?! Jakieś jaja

2

My tu już z 5 goli powinniśmy mieć strzelonych, coś niesamowitego

0

Jezus Maria....

0

Abstrahując już od błędów Szczeny to przecież ten karny to jakiś totalny skandal. Jak tak można?

0

No jak my takich nie będziemy strzelać to można iść do domu...

13

No proszę, Olmo przeżywa i łapie przez to kontuzje a taki Fati siedzi sobie na trybunach inkasując pieniążki.
Ansu, ale Ty masz silną psychikę
Zajebiście silną

0

@Lanosss Dokładnie, nie mam pojęcia o co chodzi Fatiemu. Jest tak słaby że nie łapie się nawet do kadry meczowej, na wypożyczenie iść nie chce a w Arabii dostanie tyle samo co tu. Jak posiedzi jeszcze 2 lata na trybunach to nikt już nie będzie Go chciał.

0

@NerwowyFistaszek To pod ten sen postawię jakąś dychę :)

1

@NerwowyFistaszek Z Salzburgiem? Chyba będzie ciężko o tą porażkę…

0

@Chudini123 Znajdź kupca, załatwię Ci prowizję.

0

@th@les Na lewym skrzydle nie mamy w tym momencie nikogo, czy Rashford jest lepszy niż zero? Chyba tak.

0

@Wiktor91 No właśnie tak słysząc o Kvarze zapomniałem że tam przecież jest Barcola na lewym. Dziwny ruch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?