kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra wiadomość, trzeba to wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Luty zapowiada się trochę luźniej i będzie szansa porotować przed decydującą fazą sezonu.
1
@pax Niestety problem tu jest taki że nie ma definicji "tej samej akcji". Pytanie czy Garcia mając kontakt z piłką przez sekundę tak naprawdę tą akcję przerwał czy nie? Moim zdaniem akcja jest przerwana wtedy kiedy sędzia używa gwizdka i gra jest zatrzymana.
0
@karszun No właśnie coś tu jest mocno nie tak...
1
@pax Wiesz, ja się nie znam. Ale przecież wiele razy było tak że przy potencjalnym karnym VAR sprawdzał akcję do tyłu czy np wcześniej nie było spalonego. Wiele razy tak było że karny nie został podyktowany bo dajmy na to zawodnik który był faulowany wcześniej był na spalonym. Nie za bardzo widzę różnicę między taką sytuacją a tą z wczoraj. Dlaczego VAR przy karnym może się cofnąć do spalonego a nie może do wcześniejszego faulu?
1
Sędziowie są sami sobie winni. Zamiast dać jasne wytyczne że akcja trwa do momentu zatrzymania gry, czyli faulu, autu, rożnego itp to jest tu pole do interpretacji. Wczoraj rzeczywiście Eric przejmuję na chwilę piłkę ale czy to jest ta sama akcja czy nie to sam nie wiem.
A tak na marginesie to to "puszczanie" spalonych przez sędziów jest coraz bardziej irytujące. Liniowi boją się przerywać grę bo jest VAR, ale jak po ewidentnym spalonym jest rożny albo np faul i z tego pada gol to już nikt tego nie sprawdza. Dla mnie to idiotyzm nie raz wypaczający wynik.
0
@pax Dlaczego? Przecież tutaj brak odgwizdania faulu doprowadził do przyznania karnego. Nie za bardzo widzę różnicę między tą sytuacją a analizą np bezpośredniego faulu w polu karnym. Karny to karny i można go analizować.
4
Aktualizacja statystyk po meczach z Benfiką i Valencią
Benfica:
1. gol Lewandowski asysta Balde
2. gol Raphinha
3. gol Lewandowski asysta Yamal
4. gol Eric Garcia asysta Pedri asysta 2 stopnia Fermin
5. gol Raphinha asysta Ferran as 2 Fermin
Valencia:
1. gol de Jong as Yamal as 2 Fermin
2. gol Ferran as Balde as 2 de Jong
3. gol Raphinha as Fermin as 2 Yamal
4. gol Fermin as Cubarsi as 2 Balde
5. gol Fermin as Raphinha as 2 Yamal
6. gol Lewandowski as Fermin as 2 de Jong
7. gol samobójczy asysta Ferran (tak liczyła Redakcja w poprzednim sezonie)
Czołówka klasyfikacji:
1. Raphinha 29 meczów 23 gole 14 asyst 6 asyst 2. stopnia w sumie 43
2. Lewandowski 28 29 3 3 35
3. Yamal 26 9 15 10 34
4. Pedri 28 4 5 16 25
5. Kounde 30 3 7 3 13
6. Balde 25 1 7 5 13
7 Fermin 19 3 6 4 13
0
@PoGGi To jest kolejny głupi przypadek gdzie sędzia ma pole do interpretacji. Co prawda Garcia na chwilę przechwytuje piłkę ale zaraz ją traci i bądź tu mądry czy to już nowa akcja czy nie.
Sami sobie utrudniają.
0
Kto jest kapitanem po zejściu Frankiego? Nie mogę dostrzec opaski
2
Super Lewy, dobrze że to nie jakiś dobijak na pustaka tylko ładny gol
1
Dobrze że prowadzimy wysoko bo by był wylew w Madrycie za tego karnego
0
Karny jak stąd do Krakowa, kolejna kompromitacja sędziów
0
Ale jaja... bardzo ciekawe
12
Qrde Fati w takich dobrych pieniądzach do wzięcia a ci miliardy na Pedriego będą wydawać, bez sensu.
0
@GREGRTS To nie ma nic do rzeczy, nie piszę o zdobytych punktach tylko o formie Realu. My potrafimy wygrywać z mocniejszymi Real ze słabszymi, punkty takie same.
0
Ostatnie mecze nie mówią nam nic o formie Realu. Ogrywają zupełnych słabeuszy a z Celtą musiał pomóc sędzia. Za chwile Brest gdzie już będzie trudniej, później Atletico i Osasuna na wyjeździe. Jak Real wygra pewnie te 3 mecze to będziemy mogli mówić o przegranej lidze.
2
To że Atletico nędzie tracić to pewne, ciekawe jak będzie z Realem. Wszyscy się podniecają ich grą ale trzeba popatrzeć z kim grali: jedną z najsłabszych drużyn ligi czyli Las Palmas (tak, przegraliśmy z nimi ale to bez znaczenia), outsiderem Ligi Mistrzów, teraz grają z Valladolid i jeszcze pokonali Celtę po męczarniach w wydrukowanym meczu.
Zobaczymy co będzie z mocniejszymi.
0
Jeden z dwójki Garcia Christensen musi odejść. Myślę że docelowo odejdą obaj bo klub postawi na Bernala który razem z Casado będzie naszym DMC.
0
@PietrasCoelho Tym bardziej niepotwierdzone są kwoty o których piszą komentujący
0
@sopelinho Ale wiesz że mówimy o kwotach brutto? Przecież to wcale nie tak dużo w porównaniu do innych.
0
Skąd Wy bierzecie te liczby co do zarobków Araujo? Wg capology ma 5 netto co jest kwotą bardzo małą jak na takiego zawodnika.
2
@BenHeadley89 To co napisałeś jest najbardziej populistyczną i najgorszą rzeczą jaką można powiedzieć przy analizie statystyk. Nie można mówić kto ile dostał karnych albo kto ile ma anulowanych goli bez powiedzenia ile POWINNO ich być. Jeżeli Barcelonie należało się w tym sezonie 30 karnych a dostała 20, a Realowi należało się 5 karnych a dostał 10 to kto jest poszkodowany? Ty byś powiedział że przecież Barca ma więcej karnych i sprzyjają jej sędziowie, no dobra, ale ile powinna ich mieć? To samo jest z VARem.
Liczby oczywiście wymyśliłem żeby pokazać o co mi chodzi.
0
Jak City wydaje na Marmouscha 70 mln to oferta 100 mln za Raphinhe wydaje się być słabym żartem. Swoją drogą nad City przecież wisi topór sankcji za FFP a jak widać mają to głęboko gdzieś…
4
@Ris93PL Pena może i nie grał dobrze ale nie miał takich spektakularnych wtop jak kiedyś Valdes a teraz Szczęsny.
0
Barcelona jest regularnie ru******a przez sędziów i wyedy nikt nie robi problemów to raz kontrowersje mogą być na naszą stronę. To był „tylko” mecz ligowy który o niczym nie decydował więc myślę że nie ma co się tak rozwodzić. Jak dla mnie tylko karny na Yamalu był błędem, nawet jeżeli nie było nadepnięcia Fermina to i tak kontakt był tam za mały.
A tak na marginesie, widzieliście kiedykolwiek żeby sędzia podyktował wolny pośredni za to że ktoś przeskoczy bramkarza i nie da się wykosić? Bo ja nigdy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Real w LM to inny klub, każdemu będzie ciężko z nimi
1
Ile można to sprawdzać? Przecież klarowna sytuacja
0
@GigiAmoroso Nie ma szans, jak wygrają z Brugge to ich przeskakują w tabeli a są obecnie na 25. Jak wygrają choćby 1-0 to wchodzą.
0
Salzburg wygląda jak jakiś trzecioligowiec a nie drużyna z Ligi Mistrzów
1
@Messibestplayerintheworld Drużyny z miejsc 1-8 nie grają tylko czekają. Drużyny z miejsc 9-24 grają w 1/16.