0

@Ptasior Z dwojga złego nie wiem co gorsze, nie grać 3 lata czy grać słabo 3 lata

1

Lekko opóźniona aktualizacja statystyka piłkarzy Barcelony po meczach z Atalantą, Alaves i Valencią.
Byłem kilka dni w Barcelonie i na meczu z Alaves i polecam to każdemu kto mówi że obecność Polaków w składzie nie wpływa na finanse klubu. Siedziałem z 2 godziny w sklepie przy Camp Nou bo strasznie się rozlało i naprawdę miałem wrażenie że 3/4 ludzi tam to Polacy. I kupują i to sporo. To samo z muzeum. Na stadionie gdzie się nie obejrzycie tam Polacy, w meczach ze słabszymi rywalami jak Alaves (gdzie nie oszukujmy się bilety też są trochę tańsze) stadion jest dopełniany przez naszych.
Mecz z Atalantą:
1. gol Yamal asysta Raphinha asysta 2. stopnia Lewandowski
2. gol Araujo asysta Raphinha
Alaves: gol Lewandowski as Yamal as 2 Pedri
Valencia:
1. gol Ferran as Balde as2 de Jong
2. gol Ferran
3. gol Fermin as Pedri as 2 Cubarsi
4. gol Ferran as Raphinha as 2 Pedri
5. gol Yamal as Raphinha as 2 Ferran

Czołówka klasyfikacj:
1. Raphinha 32 mecze 23 gole 18 asyst 6 asyst 2. stopnia suma 47
2. Lewandowski 30 30 3 4 37
3. Yamal 29 11 16 10 37
4. Pedri 31 4 6 18 28
5. Ferran 24 10 4 1 15
6. Balde 28 1 8 5 14
7. Fermin 22 4 6 4 14

5

@David_Martin Chodzi mi o to że jak wiedzieli że mecz jest o 21.30 to powinni z góry założyć że drużyna zostaje na noc w Valencii. Przecież nawet jakby wszystko poszło dobrze to i tak wróciliby w środku nocy.

1

Nie rozumiem dlaczego przy tak późnej porze rozgrywania meczów na wyjeździe klub nie zorganizuje jakiegoś hotelu żeby spokojnie przenocować a nie tłuc się po nocy i to jeszcze autobusem. Zarwana noc przy takim natłoku meczów daje się przecież we znaki.

23

Nie rozumiem chęci grania z Realem. Ten parszywy klub zawsze potrafi się podnieść nawet jak już wszyscy myślą że jest po nich, działo się tak dziesiątki razy. Zwłaszcza że rewanż jest dopiero w kwietniu i sytuacja wszystkich klubów może być zupełnie inna. Widzę że sodóweczka u niektórych się już się pojawiła.
Niech się madryckie kluby tłuką między sobą a my popatrzymy, chociaż z RSSS też wcale nie będzie łatwo.

0

Kiedy losowanie?

0

Rekin III Wielki

0

Ale piły idą ja cierpię dolę....

3

Ale cudowne podanie Balde, chłopak wreszcie zaczyna grać

5

Nie dość że to jest stek bzdur to jeszcze szkodliwy stek bzdur. Takie słowa powodują że każdy nawet minimalny błąd Szczęsnego będzie eksponowany do granic możliwości. Po co to? Nie mam pojęcia.

0

Już był w ogródku, już witał się z Floro… kolejna beka z kibiców Realu.
Dobrze że Haaland ma klauzulę i za rok do nich przyjdzie, oh wait…

0

@Herbert Był ale mały i tak niższych rzędów nie przykrywał

0

Jakoś do tej pory nie było dachu i dało się mecze oglądać więc rok jeszcze można poczekać

10

Najgorsze: Alaves. Drużyna równie obrzydliwa co Getafe. Murowanie, faul, symulka i granie na czas. Miałem okazję być na tym meczu, zapewniam że na żywo wyglądało to jeszcze gorzej.

2

Połowa gry to symulki Alaves, druga połowa to faule. Coś strasznego

0

@MajkiYB Spokojnie, idę na ten mecz a jak ja jestem na stadionie to Barca zawsze wygrywa. Może nie było tego dużo ale seria się buduje :)

0

Po pierwsze poczekajmy aż PSG wyeliminuje Brest. Po drugie dlaczego niby jest większa szansa na wylosowanie PSG? Przecież to dokładnie 50% szans w losowaniu.

1

Szkoda że Girona w Madrycie zawsze się kładzie

0

@MesQueUnClub96 A pomiędzy tymi meczami Atletico i Osasuna, dobry maraton

0

@aldewir „Dzisiejsze losowanie będzie opierało się na wyciąganiu kulek z 8 misek. W każdej z nich znajdzie się dana para zespołów stworzona na podstawie tabeli fazy ligowej. W pierwszej części zostaną rozlosowane zespoły nierozstawione, czyli ekipy od miejsca 24. do 17. Z każdej misy będą wyciągane po dwie kulki z danej pary ekip (np. miejsca 24. i 23.) i pierwszy wyciągnięty klub automatycznie zostanie umieszczony w srebrnej części drabinki, a drugi w niebieskiej części drabinki całej fazy pucharowej [ten podział widać także na grafice w zdjęciu głównym tego artykułu]. Tak rozdzielone kluby pozostaną w swoich częściach drabinki już do końca rozgrywek.”
Chyba jednak całość, ja już nie wiem :) ale poczekamy do 12

0

@Bananowysong Ja wiem, ale są jeszcze możliwości w dwójkach. Np na górze i na dole drabinki mamy Liverpool/Barcelona

0

Dzisiaj losują tylko pary 1/16 czy od razu będzie znana drabinka?

1

Ciekawe na ile na zachowanie Ansu ma wpływ jego ojciec który jak wszyscy wiemy ma bardzo duże mniemanie o sobie i swoim synu. Ciekawe czy to On zabrania Ansu odejść z Barcelony.

17

Kasa kasą ale przede wszystkim musimy odbudować ranking. Te 2 odpadnięcia za Xaviego bardzo ciągną nas w dół.

2

@eMBeeR W 1/8 tak ale w 1/4 już trudnego rywala nie unikną

36

Chyba jednak przesadzacie. W naszej części drabinki jest tylko PSG i Borussia, do tego 2 drużyny z Francji, Aston Villa i Atalanta. W drugiej części jest Real, Bayern, City, Arsenal, Bayer, Atletico, Inter i Juventus.
Nie oszukujmy się, takie rozstawienie na początku wszyscy wzięliby w ciemno.

0

@Culer9002 Chyba 20 :)

0

Kto by się spodziewał że tylko w naszym meczu nie będzie bramek?
Edit, jeszcze Young Boys

1

https://www.marca.com/futbol/champions-league/2025/01/28/uefa-saca-pecho-nueva-champions-historica-ultima-jornada.html

Fajny kalkulator jest na Marce. Tak powpisywałem najbardziej prawdopodobne wyniki i wychodzi na to że odpadnięcie Realu wcale nie jest takie pewne. Wychodzi na to że awansuje 1 drużyna z 15 pkt i wychodzi że będzie to Real, Bayern, Juventus lub Borussia i będą brane pod uwagę bramki.
Generalnie moim zdaniem ta faza ligowa to mega sukces UEFY. Mamy 2 na 18 meczów o nic, różnice są minimalne i ruchy o 10 pozycji w górę czy w dół to nic nadzwyczajnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?