kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nigdy nie zrozumiem obrońców którzy faulują w takich sytuacjach.
1
Yamal nawet się nie spocił, mecz na 50% zagrany przez wszystkich
0
Trochę pechowo dzisiaj Lewy, zawsze ktoś nogę wsadzi
0
@Hawatkhar No i to się teraz powoli zmienia, tutaj trzeba oddać Tebasowi że zmusił nas do podpisywania bardziej realnych kontraktów. Tak naprawdę z kontraktami które są wyższe niż powinny być został nam Lewy, de Jong, Fati i Lenglet czyli jest duża szansa że cała czwórka po tym sezonie podpisze nowe/odejdzie.
Czy Cristiano zarabiał więcej w Juve niż w Realu?
0
@PatrykBarca Myślę że to działa psychologicznie, dając taką klauzulę klub pokazuje że zawodnik nie jest "nie na sprzedaż".
0
I tak powinno być. Skład powinien cały czas ewoluować, zmieniać się. Perez pokazuje jak to się robi, nie miał skrupułów gdy pozbywał się legend jak Cristiano czy Ramos, sprzedał za dobrą kasę np Casemiro.
A my się trzymamy piłkarzy i później zostajemy z 34 latkiem zarabiającym 30 mln za sezon.
1
Ja nie mówię że Atletico nie zasłużyło na zwycięstwo. Ale sędzia dolicza 4 minuty a połowę tego czasu Atletico trzyma piłkę w rękach na aucie albo u Oblaka. A sędzia kończy na 94.06.
1
@krefi10 Sociedad przyjedzie mocno osłabiony, damy radę.
3
Nie wiem co jest lepsze, to że Real zdobył w ostatnich 5 meczach 5/15 punktów czy to że strzelili w nich tylko 5 bramek. Jakoś polubili te piątki. Mając taką moc w ataku z Mbappe w formie i szalejącym Rodrygo to dosłownie zapaść.
Po raz kolejny okazało się że jak indywidualności nie pykną to Realu nie ma.
0
@TroY_PL I nie ma buractwa, przekleńsw i wyzywania (no prawie)
5
@norbi77 Gulera wcale mi nie szkoda. Poszedł za kasą to niech ma. Przyszedłby do nas to miałby 10x więcej minut zagranych.
1
Real tradycyjnie, jak nie pykną indywidualności to dupa z tyłu. Fajna akcja na 1-0 i w iększości nieudane zrywy Viniciusa to za mało na Betis, super mecz zagrali. No i szacun dla Isco.
0
@Szmulek Akurat dzisiaj dodatkowo mega spokój.
2
Sędia dzisiaj w formie…
19
Ja się cały czas zastanawiam co to jest za przekręt. Wydanie w tym momencie 25 mln za Roque to nieporozumienie, 5 bym za niego nie dał…
1
No dobra, co z tym Tebasem?!
0
Trzeba przyznać że Real ma w tym sezonie pod górę ale sami są sobie winni. Niby tacy bogaci a kadra bardzo wąska do tego Ancelotti robi zmiany w samych końcówkach. Ceballos złapał ostatnio formę i grał super.
2
No dobra, a co z Tebasem i Federacją?
10
Sprzedają za 25 mln gościa który jest wart 4 a tym dalej mało.
1
Zarówno powrót Neymara jak i Messiego byłby finansowym strzałem w 10. Nawet jakby miał przesiedzieć cały sezon na trybunach.
0
Spokojnie, miał długą kontuzję i nie miał kiedy się nauczyć systemu Flicka. Dajmy im trochę czasu, założę się że z RSSS wyjdzie w podstawie.
2
Sociedad powinno tu już 150 bramek strzelić…
1
Az oglądnę żeby zobaczyć Endricka i Gulera.
1
Dziwna decyzja, Komitet bardzo rzadko cofa kartki i nie robił tego w dużo bardziej ewidentnych przypadkach. Chociaż moim zdaniem kartka niesłuszna i bardzo dziwi mnie zachowanie VAR który wezwał sędziego po pokazaniu żółtej. A że sędzia żółtą cofnął i pokazał czerwoną to na koniec Anthony nie dostał żadnej :)
6
Ja jednak rozpatrywałbym ten mecz pozytywnie. Podnieść się po takich dwóch gongach w meczu z Atletico to jednak sztuka. Niestety braki w koncentracji spowodowały remis. Ale jestem dobrej myśli, na pewno zagraliśmu dużo dużo lepiej niż w ostatnich ligowych meczach.
14
Chyba jacyś chorzy są… trzeba przyznać że jak na tak szalony mecz to całkiem niezła postawa sędziego jak na hiszpańskie standardy.
2
Wygrać przegrany mecz po to żeby go zremisować… mecz idzie na konto Kounde i braku koncetracji. Atletico jak Real, zawsze potrafi podnieść łeb
2
Z taką grą jestem spokojny o dwumecz z Benficą. Gramy o 3 klasy lepiej niż w ostatnich dwóch meczach ligowych.
0
@waletpl Nie sądzę. Podejrzewam że każdy piłkarz ma zapis w kontrakcie że jak nie będzie zarejestrowany to może odejść z wielomilionowym odszkodowaniem.
1
Czyli jak rozumiem przepis brzmi tak: zawodnik sprzedawany musi być w momencie sprzedaży zarejestrowany w klubie który Go sprzedaje. Jeżeli tak jest to nie rozumiem o co są tu pretensje do Tebasa.
Tak jak już pisałem wczoraj, bardziej mnie martwi a nawet przeraża to, że nikt w Barcelonie nie wiedział że taki przepis istnieje.