2

Obie drużyny totalnie wyczerpane, dobra wiadomość przed weekendem

1

Jak Atletico nie wyeliminuje dziś tak słabego Realu to nigdy tego nie zrobią

3

W sumie Real długo bez kontuzji wytrzymał

0

No tak bardzo przestrzelonego karnego to nie pamiętam od czasów Beckhama

1

Camavinga, ciekawe czy coś spieprzy dzisiaj

0

Z tego Alvaresa to się niezły dzik zrobił

0

@cymanski15 Teraz to szlag wie kiedy jest ręka a kiedy nie. Jakby dał to by się wybronił, nie dał bo było za blisko i nie było zamiaru

0

@michal26 Ja mam od kilku lat i nigdy czegoś takiego nie miałem, może coś z kompem?

0

Myślicie że Atletico jak zwykle w LM rozłoży nogi przed Realem?

3

To niesamowite jak zmiana trenera potrafi zmienić obraz gry z tymi samymi zawodnikami. Jak Balde wychodził z piłką na 3-1 to można było postawić dom na to że padnie bramka. Za Xaviego można by się co najwyżej zes…..

5

Najlepszy scenariusz na dziś: awans Atletico po karnych. Fakt, nie opinia.

2

No niestety, Liverpool ogromny zjazd w ostatnich tygodniach. PSG- Villa wydaje się być formalnością.

0

Pomyśleć że Barcelona myślała żeby kupić tego Numeza

5

To jest niemożliwe co tam się dzieje, mecz odwrotny jak w Paryżu tylko tam grał bramkarz a tu nieskuteczność Liverpoolu

0

Jeżeli naszym rzeczywiście siądzie mecz dla doktora to może się to skończyć gwałtem na Benfice. Oby tylko nie poszło w drugą stronę i nie poplątało im nóg.

0

Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę klub jest winny de Jongowi. Jeżeli nowy kontrakt spowoduje anulowanie tego co było to to może być całkiem niezły deal.

1

Nie oczekujmy że Real straci punkty w każdym meczu zwłaszcza z Rayo u siebie. Ważne że znowu zagrają 80 minut w pełnym składzie

20

Dla mnie brzmi świetnie, nie puszczamy żadnego piłkarza na reprezentacje i gramy z Osasuną.

0

Ciekawe co by było gdyby to był mecz Ligi Mistrzów, wtedy przełożenie raczej nie byłoby możliwe.

0

@slayer Mimo wszystko wolałbym grać z Osasuną niż z Atletico, czyż nie?

0

@Matt_i1992 @LjakRoberciik Ok, tylko dlaczego tego nie zrobić np w ośrodku treningowym? Przecież wynajęcie takiego hotelu na pewno kosztuje sporo kasy.

0

Zawsze się zastanawiałem po co oni robią zgrupowanie w hotelu skoro grają u sie ie?

2

Pomijając tragedię to całkiem niezła sytuacja dla nas jeżeli będziemy się liczyć w walce o mistrzostwo. Taki mecz z teoretycznie łatwym rywalem u siebie w przedostatniej kolejce może się przydać.

0

@Penguin007 Masz rację, tylko pomijasz reakcję drużyny. To był gość który był z nimi codziennie, przy każdym treningu, w każdym meczu. Jeżeli coś się komuś stało na boisku to On był przy nich pierwszy. Miał 40 lat i już go nie ma, zdajesz sobie sprawę jaki to jest dla drużyny szok? Przecież oni prawdopodobnie nie byli w stanie wyjść na boisko.
Kiedyś byłem świadkiem podobnego zdarzenia, byłem na meczu Resovii w siatkówkę gdy doszła wiadomość że w wypadku zginął Arek Gołaś. Ci wielcy faceci płakali jak dzieci, ostatnią rzeczą o jakiej wtedy myśleli to było wyjście na boisko.

0

@aldewir No tak, przeleciałem od razu do składów i nie doczytałem

8

@Barcafan2020 przede wszystkim nie zagra w rewanżu

0

Ale nawet na ławce Go nie ma?

0

Nie sądzę żeby Olmo nie zaczął w podstawie, w meczu z Benficą nawet się dobrze nie rozgrzał. Najważniejsze to odpoczynek Pedriego bo widać że był wykończony. Chętnie bym zobaczył parę Casado/FdJ przed nimi Fermin albo Gavi a Olmo w miejsce jednego ze skrzydłowych.
Przycisnąć mocno, zamknąć mecz i zmieniać.

12

@addept Nie wiesz że jak Lewy nie strzeli ze 2 goli przewrotką z połowy to nie ma co tu liczyć na dobrą ocenę?

2

Myślę że Maciek jest jednak zbyt surowy dla MATSa. Wiele razy wygrywał nam mecze a z tej wypowiedzi można wywnioskować że jego transfer był pomyłką. Przecież tak nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?