kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Obie drużyny totalnie wyczerpane, dobra wiadomość przed weekendem
1
Jak Atletico nie wyeliminuje dziś tak słabego Realu to nigdy tego nie zrobią
3
W sumie Real długo bez kontuzji wytrzymał
0
No tak bardzo przestrzelonego karnego to nie pamiętam od czasów Beckhama
1
Camavinga, ciekawe czy coś spieprzy dzisiaj
0
Z tego Alvaresa to się niezły dzik zrobił
0
@cymanski15 Teraz to szlag wie kiedy jest ręka a kiedy nie. Jakby dał to by się wybronił, nie dał bo było za blisko i nie było zamiaru
0
@michal26 Ja mam od kilku lat i nigdy czegoś takiego nie miałem, może coś z kompem?
0
Myślicie że Atletico jak zwykle w LM rozłoży nogi przed Realem?
3
To niesamowite jak zmiana trenera potrafi zmienić obraz gry z tymi samymi zawodnikami. Jak Balde wychodził z piłką na 3-1 to można było postawić dom na to że padnie bramka. Za Xaviego można by się co najwyżej zes…..
5
Najlepszy scenariusz na dziś: awans Atletico po karnych. Fakt, nie opinia.
2
No niestety, Liverpool ogromny zjazd w ostatnich tygodniach. PSG- Villa wydaje się być formalnością.
0
Pomyśleć że Barcelona myślała żeby kupić tego Numeza
5
To jest niemożliwe co tam się dzieje, mecz odwrotny jak w Paryżu tylko tam grał bramkarz a tu nieskuteczność Liverpoolu
0
Jeżeli naszym rzeczywiście siądzie mecz dla doktora to może się to skończyć gwałtem na Benfice. Oby tylko nie poszło w drugą stronę i nie poplątało im nóg.
0
Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę klub jest winny de Jongowi. Jeżeli nowy kontrakt spowoduje anulowanie tego co było to to może być całkiem niezły deal.
1
Nie oczekujmy że Real straci punkty w każdym meczu zwłaszcza z Rayo u siebie. Ważne że znowu zagrają 80 minut w pełnym składzie
20
Dla mnie brzmi świetnie, nie puszczamy żadnego piłkarza na reprezentacje i gramy z Osasuną.
0
Ciekawe co by było gdyby to był mecz Ligi Mistrzów, wtedy przełożenie raczej nie byłoby możliwe.
0
@slayer Mimo wszystko wolałbym grać z Osasuną niż z Atletico, czyż nie?
0
@Matt_i1992 @LjakRoberciik Ok, tylko dlaczego tego nie zrobić np w ośrodku treningowym? Przecież wynajęcie takiego hotelu na pewno kosztuje sporo kasy.
0
Zawsze się zastanawiałem po co oni robią zgrupowanie w hotelu skoro grają u sie ie?
2
Pomijając tragedię to całkiem niezła sytuacja dla nas jeżeli będziemy się liczyć w walce o mistrzostwo. Taki mecz z teoretycznie łatwym rywalem u siebie w przedostatniej kolejce może się przydać.
0
@Penguin007 Masz rację, tylko pomijasz reakcję drużyny. To był gość który był z nimi codziennie, przy każdym treningu, w każdym meczu. Jeżeli coś się komuś stało na boisku to On był przy nich pierwszy. Miał 40 lat i już go nie ma, zdajesz sobie sprawę jaki to jest dla drużyny szok? Przecież oni prawdopodobnie nie byli w stanie wyjść na boisko.
Kiedyś byłem świadkiem podobnego zdarzenia, byłem na meczu Resovii w siatkówkę gdy doszła wiadomość że w wypadku zginął Arek Gołaś. Ci wielcy faceci płakali jak dzieci, ostatnią rzeczą o jakiej wtedy myśleli to było wyjście na boisko.
0
@aldewir No tak, przeleciałem od razu do składów i nie doczytałem
8
@Barcafan2020 przede wszystkim nie zagra w rewanżu
0
Ale nawet na ławce Go nie ma?
0
Nie sądzę żeby Olmo nie zaczął w podstawie, w meczu z Benficą nawet się dobrze nie rozgrzał. Najważniejsze to odpoczynek Pedriego bo widać że był wykończony. Chętnie bym zobaczył parę Casado/FdJ przed nimi Fermin albo Gavi a Olmo w miejsce jednego ze skrzydłowych.
Przycisnąć mocno, zamknąć mecz i zmieniać.
12
@addept Nie wiesz że jak Lewy nie strzeli ze 2 goli przewrotką z połowy to nie ma co tu liczyć na dobrą ocenę?
2
Myślę że Maciek jest jednak zbyt surowy dla MATSa. Wiele razy wygrywał nam mecze a z tej wypowiedzi można wywnioskować że jego transfer był pomyłką. Przecież tak nie było.