kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Barcafan2020 przede wszystkim nie zagra w rewanżu
0
Ale nawet na ławce Go nie ma?
0
Nie sądzę żeby Olmo nie zaczął w podstawie, w meczu z Benficą nawet się dobrze nie rozgrzał. Najważniejsze to odpoczynek Pedriego bo widać że był wykończony. Chętnie bym zobaczył parę Casado/FdJ przed nimi Fermin albo Gavi a Olmo w miejsce jednego ze skrzydłowych.
Przycisnąć mocno, zamknąć mecz i zmieniać.
12
@addept Nie wiesz że jak Lewy nie strzeli ze 2 goli przewrotką z połowy to nie ma co tu liczyć na dobrą ocenę?
2
Myślę że Maciek jest jednak zbyt surowy dla MATSa. Wiele razy wygrywał nam mecze a z tej wypowiedzi można wywnioskować że jego transfer był pomyłką. Przecież tak nie było.
2
W polsce już by miał proces o obrazę uczuć religijnych
6
Nie sądzę żeby Wojtek się tym przejmował
0
Każdy artykuł o stadionie jest coraz bardziej idiotyczny. Klub chce wrócić w tym sezonie a tu piszą że w przyszłym się nawet nie da, przecież 3 miesiące na takiej budowie to ogrom czasu, nie ma szans żeby się tak mylić.
Ja bym się chciał dowiedzieć jakie terminy ma naprawdę wpisana firma Limak.
0
Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę w stosunku do niego zaległości. Jeżeli zgodzi się na anulowanie długu w zamian za nowy kontrakt to to może być dobry interes.
0
@pep71 Tylko że nawet na planszy końcowej po meczu u nas była wpisana 1 kartka
5
I super, mam nadzieję że zatwardziali dziennikarze z Katalonii wreszcie się zamkną i wrócą do jaskiń bo tylko ferment robili.
4
@Sapos93 Chciałem przypomnieć że Yamal ma 17 lat, może się Mu zdarzyć obniżka formy
0
A kto tak właściwie dostał tą kartkę? W transmisji wyglądało na to że obaj obrońcy, na pewno na grafice był pokazany Araujo, na Livescore jest Araujo, na Flashscore że Inigo.
Co do Cubarsiego to interwencia bardzo pechowa, podbiło Mu nogę i przez to przeleciała ona nad piłką. 5 cm niżej i wszyscy by mówili o super interwencji. Takie życie, zdarza się, dobrze że udało się to dowieźć.
40
Czy to będzie zbyt ryzykowna teza jeżeli powiem że Pedri przy tym co daje w obronie i ataku jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie?
To co gość wczoraj odstawił to kolejne arcydzieło ale chyba trzeba pomyśleć żeby Mu odpuścić Osasunę bo był całkowicie wyczerpany.
3
Tak jak pisałem wczoraj wcale mi nie żal Lucho. Po tym co odstawił w poprzednim sezonie po wyeliminowaniu Barcy niech odpada.
0
Cudowna porażka PSG. Lucho po tym co odstawił w Barcelonie po awansie w poprzednim sezonie jest dla mnie zerem.
0
Ale generalnie nigdzie nie ma słowa o zółtej dla Inigo
6
Ale co Raphinha jest przech… to jest w tym sezonie. Wiele złych decyzji ale w decydującym momencie mistrz. Takimi piłkarzami wygrywa się puchary
0
Tymczasem Liverpool :DDDD
0
@partymaker głupoty gadasz
0
Ale Pedri to jest ostatnio kozak. Najpierw taki sprint w 80 minucie a później wyjście spod 4 przeciwników
0
@barcelonaLM TVP pokazuje to co im da C+, nie mają nic do gadania.
0
@F3DO Grając bez Viniciusa, Mbappe i Belinghama potrafili z nimi wygrać więc nie jest tak źle
0
Jak na g*wno które zagrało Atletico to 2-1 to najmniejszy wymiar kary. Wygląda jakby im bardziej zależało na CdR niż na LM.
A BVB-Lille 1-1, właśnie się dziwiłem że wszyscy na pewniaka obstawiali Borussię do awansu
15
Jak można w ostatniej minucie posłać takie podanie w poprzek? No kretyn...
5
@Filipem On tak zawsze przecież wygląda
0
Ale powrót Llorente, szacun
0
@Who_you_mam A które są w tym momencie lepsze?
2
3 gole i 3 asysty w 7 meczach? Toż to lepiej niż Fati
0
@rumilas W sensie którzy kibice? Była jakaś ankieta wśród socios albo kibiców?