0

Pytanie jest jedno: co tak naprawdę dzieje się z Christenesnem? Jeżeli będzie grał to nie ma problemu, Eric pomoże i dociągniemy do końca sezonu. Ale wyobraźcie sobie że nam na 2 miesiące wypada teraz Martinez, przecież byłby dramat. Mam nadzieję że w obliczu transferu Araujo Barca po cichu negocjuje szybsze przyjście Taha.

0

To jest bardzo, bardzo, bardzo ważna i dobra dla nas wiadomość jeżeli okazałaby się prawdziwa. Robi się ciekawie, zobaczymy co dalej.

0

Bez sensu, nikogo na świecie w tym momencie nie stać na Isaka. U nas Lewy zostaje na następny sezon więc trzeba zrobić wszystko żeby ściągnąć Davida i jeszcze więcej żeby Lewemu obniżyć kontrakt.

1

Od Fatiego lepszy byłby nawet Grosicki więc każdy ewentualny transfer na lewe skrzydło będzie wzmocnieniem.

0

@mika_barca Bzdury gadasz, gość który pół sezonu spędza w łóżku i ma rok do końca kontraktu nie jest wart więcej

0

@CLS63AMG No dobra, ale przecież federacja nie ma na to zupełnie wpływu

10

Już abstrahując od idiotycznego zachowania Laporty to jaką oni mają możliwość usunięcia prezydenta który jest wybierany przez socios? Przecież to absurdalne.

2

Nie rozumiem narzekań na klub, Araujo chce odejść, nie chce przedłużyć kontraktu. Krzyżyk na drogę. To tylko robi nam problem bo już jedziemy na 2 obrońcach a drugie pół sezonu możemy nie dać rady. Przecież jakby nam teraz wypadł Cubarsi albo Inigo to mamy kompletny dramat i koniec sezonu. Nie mam nic przeciwko sprzedaży Araujo skoro nie chce u nas grać, tylko kogoś trzeba by sprowadzić. Może Taha szybciej?

0

@WolfXpS E tam, ja bym wolał żeby odpadł :)

0

@tervas To co zrobić skoro Araujo nie chce przedłużyć kontraktu?

2

@MysticCat Wobec kogo, gazet? Niby jakie konsekwencje?

8

@montiel Ale za to stadion Betisu jest ich atutem, zawsze lepiej grać u siebie niż tam w tym młynie.

1

@Sekstet2009 Masz rację i ja nie mówię że postępowanie Laporty jest dobre i podkreślam że nie mam pojęcia na co On liczył i dlaczego tak późno się za to wziął. Paradoks polega na tym że nie możemy zarejestrować Olmo, ale jakbyśmy Go teraz kupili to bez problemu byśmy mogli bo sytuacja finansowa na to pozwala.
@Lokusekpl Tak naprawdę nikt nie wie co zapisali. Nie zapominaj że sprzedaż tych lóż VIP działa na rozliczenie całego sezonu a nie połowy, a to w budżecie zapisane na pewno nie byłó.

1

@Maysterme To bardzo proste, w przypadku wydania zabezpieczenia cała sprawa de facto odchodzi na dalszy plan. To jest decyzja która mówi że na czas procesu i wyjaśnienia sprawy Olmo i Vctor będą mogli grać bo nie ma wyroku, trochę jak domniemanie niewinności.
Oczywiście w tym przypadku wszyscy wiedzą że Barca jest winna ale sądy działają jak działają i szybciej sezon się skończy niż ktokolwiek się za to weźmie na poważnie. Trzeba też pamiętać że Laporta może to samo zrobić w zwykłym sądzie a tam to już proces będzie trwał 3 lata.

3

Ale przecież wszyscy wiedzieli że tak będzie.
Spóźniliśmy się z papierami (szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego Laporta wziął się za to tak późno)
La Liga słusznie nie zezwoliła na rejestrację
Laporta dobrze wiedział że tak będzie i wiedział że wystąpi o środek zapobiegawczy - jak by się nie udało w CSD to poszedłby do sądu
Środek zapobiegawczy będzie działał aż do momentu całkowitego wyjaśnienia sprawy
Przypominam że weszliśmy w zasadę 1:1 więc teoretycznie nie ma problemu z zarejestrowaniem Olmo i Victora - zwyczajnie spóźniliśmy się o 3 dni
Na przyszły sezon nie będzie problemów z rejestracją z racji w/w zasady 1:1 i sprawa się zakończy.

34

Budowanie narracji wokół Viniciusa przynosi efekt. Nie dość że nie dostaje kartek to jeszcze jak już dostanie to kary są śmieszne. Dobrze że dostał cokolwiek, przecież mogli Mu całkiem anulować...

15

Apeluję do @Redakcja aby nie dawać tutaj wypowiedzi tego starego debila. Po co to? No chyba że chcecie się dać wyżyć użytkownikom.

2

@catalanian09
Alemany: Hej, mamy Frankiego do sprzedania. Co prawda zarabia w ch…olerę , miał pół roku przerwy a teraz jest beznadziejny ale chcemy Go sprzedac. Biorę po 500 zł i słucham państwa:
… cisza
Alemany: No weźcie, kupcie Go
Frankie: Ale ja nie odchodzę
Alemany: cicho, sprzedam cię
Frankie: takiego wała
Kluby: cisza.

I tak to mniej więcej by wyglądało

2

@martool2 Niby te asysty drugiego stopnia są nieważne i czasami uznaniowe ale pokazują co w tym sezonie gra Pedri

1

Tylko co dalej? Jedynym kandydatem na prezydenta jest Font który jest jakiś taki bezjajeczny… chociaż w tych czasach może potrzebujemy takiego urzędnika żeby zrobić porządek…

1

Aktualizacja statystyk naszych piłkarzy z tego sezonu.
Mecz z Atletico: Gol Pedri asysta Gavi
Barbastro:
1. Gol Garcia asysta Araujo asysta 2. stopnia de Jong
2. Gol Lewandowski as Torre
3. Gol Lewandowski as Torre as 2. Fermin
4. Gol Torre

Czołówka klasyfikacji:
1. Raphinha 17 goli 12 asyst 6 as. 2. stopnia w sumie 35
2. Lewandowski 25 2 2 suma 29
3. Yamal 6 12 6 suma 24
4. Pedri 4 3 12 suma 19
5. Casado 0 5 5 suma 10.

0

@kamiVeB Bo Pan Mirosław jest jej trenerem, Bukowiecki to tak na przyczepkę tylko :)

2

@addept Serio? Przecież Szczęsny miał już praktycznie piłkę w rękach, Martin dobrze blokował przeciwnika ale w ostatniej chwili poplątały Mu się nogi (trochę pod wpływem naporu przeciwnika) i wtedy doszło do zagrania. To nie było podanie tylko niechciany kontakt z piłką.
Sytuacja w 300% na konto Martina i jakby w bramce stał Pena to chociaż mam szczerą nadzieję że już do niej nie wróci mówiłbym to samo.

0

@turhiay A kiedykolwiek nie był?

0

@ziomal62 I doszedłeś do tych wniosków po tym jak mocarny Real umordował w 95. minucie zwycięstwo 2:1 z ostatnią drużyną ligi?

3

Ja rozumiem że to Real i że można mieć stresa grając z nimi zwłaszcza jak się ma dobry wynik. Ale k… m… jak można po raz kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny podarować im gola w tak kompletnie absurdalny sposób?. To jest coś nie-pra-wdo-po-do-bne-go. Ja wiem że oni mają „to coś” i są naprawdę świetni w wyciąganiu takich sytuacji. Ale może jakby przeciwnicy przestali im w tym pomagać to byłoby trudniej?
Po prostu nie do uwierzenia, w aut by to wykopał i nie byłoby problemu.

0

@DJ6 Bo nie można, decyzja La Ligi zapewne zostanie cofnięta więc Olmo i Victor nigdy nie zostaną/zostali wyrejestrowani

0

Jeżeli mówimy że Real ucieka spod topora to spod czego ucieka Laporta?

0

Ale dlaczego kara będzie obowiązywała tylko w La Lidze jeżeli będzie niższa niż 4 mecze? Bo nie do końca rozumiem... Licząc że Real ma do rozegrania jeszcze mecz w CdR to Superpuchar będzie ich 2. i ewentualnie 3. meczem z kolei.

13

Niestety po raz kolejny ukazał nam się tutaj rasizm tej ligi. Najpierw biały wielki bramkarz bezpardonowo atakuje Uciemiężonego ryzykując jego zdrowie a nawet życie a ten gdy się broni dostaje czerwoną kartkę. To było podłe, obstawiam anulowanie czerwonej kartki po odwołaniu Realu i 3 dodatkowe punkty za to że nie mogli grać w 11 do końca meczu. Skandal goni skandal w tej lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?