kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale spokojnie, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądził że Real rzeczywiście ma szansę odpaść z LM. Dalej wielkiego ch zagrali i tylko mega fart i wylewy Atalanty pozwoliły im wygrać. Jakby nie wygrali to mogłyby się zacząć nerwowe ruchy i jakieś transfery a tego przecież nie chcemy, skład jest kompletny
0
@Szakalaka12369 co by nie było, jakbyś Mu kazał nie trafić to by nie dał rady :)
0
Ja bym chyba karierę skończył jakbym taką szmatę zrobił w ostatniej minucie
2
To jest jakiś żart?
16
Real grający na czas z Atalantą do czego to doszło...
3
Boże co za ściema....
1
R.I.P. obrońca Atalanty. To chyba było najłatwiejsze ominięcie obrońcy w karierze Bellinhama :)
0
Ja pierniczę.... czy z tym Realem naprawdę ktoś zawsze musi się zesrać? Coś niesamowitego...
0
@Nightraider Tylko że w taki sposób można łatwo wylać dziecko z kąpielą. Ja zawsze wspierałem de Jonga i zawsze liczyłem na to że będzie liderem naszej pomocy na lata. Teraz widać że chłop naprawdę ma problem mentalny i widać że bardzo to przeżywa, karanie Go w tym momencie Klubem Kokosa może Go całkowicie złamać. Nawet jeżeli nie chcemy już żeby u nas grał to żeby Go sprzedać za jakiekolwiek konkretne pieniądze musi być choć trochę odbudowany.
1
Nie łudźmy się, Real nie odpadnie z LM nawet jak przegrają z Atalantą. Później mają Salzburg i Brest więc na pewno wskoczą do 24. Tyle że ktoś z wysokiego miejsca będzie miał zonka jak ich w 1/8 wylosuje
2
@Fenelon No i co z tego że wezmą? Motta zapewne za to dostanie bana na 10 meczów i skończy się branie spraw w swoje ręce.
W meczu z Sociedad jawne oszustwo - nie pomyłka ale oszustwo - i co, ktoś coś mówi?
2
@Xxxbarca4ever A i tak na koniec sezonu nikt Go nawet za darmo nie będzie chciał, zawodnik - paradoks.
5
Całe szczęście że (tfu!) Bartomeu nie dostał tych pieniędzy. Pewnie niedługo do tego dojdzie bo przy ogromnych pieniądzach jakie mają kluby angielskie i inne petrokluby ciężko będzie utrzymać się w czołówce.
Jak będzie nowy prezydent to jak najbardziej byłbym za tym, tylko nie za bardzo jest kandydat a Pique jakoś się nie kwapi.
1
Ja bym proponował sobie przypomnieć kim byliśmy na początku sezonu: bankrutem z dziurami w składzie których nie było jak zatkać. I wiecie co? My dalej jesteśmy tą samą drużyną tyle że świetny początek rozbudził w nas wielkie nadzieje. Tylko że dalej jesteśmy liderem LL i zajmujemy trzecie miejsce w LM.
A jaka to jest drużyna?
1. Gramy bez bramkarza i 1 dobry mecz z Betisem nie zmieni mojej opinii na temat Penii
2. Nie mamy ŻADNEJ możliwości rotacji w obronie. Na środku cały sezon od deski do deski grają małolat i gość który miał być uzupełnieniem składu. Boki obrony też słabe bo Kounde się zajechał a Balde ciągle nie przekonuje.
3. Całe szczęście że objawił się Casado bo bylibyśmy w całkowitej czarnej dziurze
4. Niby jest bogactwo środkowych pomocników ale kogo tak naprawdę mamy? De Jong to absolutny dramat, Olmo po kontuzji jest nie tyle cieniem co wrakiem samego siebie, Fermin gra kompletne dno i do tego stracił skuteczność.
5. A z przodu? Lewy jest w mega formie ale jak drużyna zawodzi to sam nic nie zrobi. Raphinha jest obecnie najlepszym piłkarzem świata ale nawet jemu zdarzają się słabsze mecze jak np. wczoraj. Yamal to geniusz ale też nie zawsze może czarować. A rezerwowi? Przemilczę...
Dlatego poczekajmy, i tak jest lepiej niż miało być.
0
Akurat Girona z Realem ostatnio dość regularnie dostaje i to mocno więc nic nadzwyczajnego. Bellingham coś poważnego?
0
@4Fabregas4 To znaczy kiedy była ta dobra gra, z Majorką?
0
@Kesniak No nieststy tylko On nam został bo Christensen nawet nienjest zarejestrowany. Cubarsi jest ostatnio bardzo słaby i potrzebuje odpoczynku.
2
Nasza obrona ostatnio to absolutny dramat. Zamęczeni, bez szansy na rotacje. Oby Araujo jak najszybciej wrócił w formie.
Obawiam się że Borussia może się po nas przejechać jak będziemy grać tak jak dziś
1
Jesteśmy strasznie słabi, nasza obrona w ostatnich meczach to jakieś nieporozumienie. Oby ten Araujo szybko wrócił
0
Gość Mu włazi na achillesa, ściąga buta i jeszcze się pluje
0
@Faro Bez kartki? Chyba tylko 1 faul Mu odgwizdał
0
@Muhitos Pierdoły takie wypisujesz że aż oczy bolą od czytania…
0
@MateuszDoniec I akurat wtedy też bym w to był w stanie uwierzyć bo sam będąc trenerem nie wystawiałbym Szczęsnego od początku.
Ale abstrahując od tego co i kto napisał nie uważasz że zawodnicy - tak jak my wszyscy - nie widzą że Pena jest po prostu słabym bramkarzem a na ławce siedzi ktoś o kilka klas lepszy?
0
A ja bym wcale nie był taki pewny że to plotki. Przecież zawodnicy ani nie są ślepi ani nie są idiotami, widzą jak broni Pena i widzą że do bramki wpada wszystko co nie leci w niego. Są też na treningach i widzą bramkarzy i mają porównanie. Pena jest w bramce tylko dlatego że jakimś cudem nie puszcza szmat.
12
Gavi na razie to biegający chaos, chyba bym wolał Frankiego niż jego w wyjściowym składzie.
0
@Borys8111 Fermin gra dobrą piłkę? Po pierwsze na pewno nie na skrzydle a po drugie po kontuzji jest beznadziejny
2
Jako trzeci zawodnik boków obrony z opcją na skrzydła byłby świetnym uzupełnieniem składu. Spokojnie zagrałby na lewym skrzydle i na pewno dałby więcej niż Fati, Ferran i Fermin razem wzięci.
1
„Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy i będziemy walczyć o wszystkie trofea”
Że co?!? Na pewno to jest dobre tłumaczenie? Przecież to jest tak jasna deklaracja że bardziej być nie może.
Messi na pewno musiałby zagrać za 1€ żeby się dało Go zarejestrować.
3
Kiedy narzekasz że w LM grają za słabe drużyny a w klubowych mistrzostwach świata są Al Ahly, Seattle Sounders, Auckland City, Esperance Tunis, HD Ulsan...
0
@graco14 Mimo wszystko w meczach z Betisem i Borussią wyszedłbym w pełnym składzie bo to mega ważne mecze. Później będzie Leganes, tydzień przerwy przed Atletico a później przerwa świąteczna i będzie kiedy odsapnąć.