1

Aston Villa z największą szansą na pierwsze miejsce? Chyba można nie czytać…

0

@ViscaelBarca2007 Tak jak napisałem nie upieram się że to musi być Nico i że musi to być priorytet. Akurat ten odcinek jest o nim więc o nim piszę. Jednak będę się upierał że mamy tylko 3 "napastników" w zespole z czego 1 jest przyspawany do środka. Daje to 2 zawodników na 2 pozycje przez cały sezon - dla mnie to mało. Nie wiem czy będzie w ogóle temat Nico w lecie 2025 ale na pewno powinniśmy wzmocnić atak. No chyba że do tego czasu Fati wróci do formy a Ferran będzie rekinem.

0

@ViscaelBarca2007 To może można powiedzieć inaczej: nie gramy szerokimi skrzydłami bo po prostu ich nie mamy?
Ja nie mówię że Nico ma być priorytetem ale na pewno nie można powiedzieć że dodatkowy gracz na poziomie do ataku nie jest nam potrzebny. Zwłaszcza za takie pieniądze, jeżeli to prawda z tą klauzulą to nie kupienie Nico byłoby głupotą.
Naprawdę chcesz grać cały długi sezon trzema napastnikami na 3 pozycje? To samobójstwo które niestety jest naszym udziałem w tym sezonie z konieczności. Całe szczęście że Lewy jest w takiej formie a Raphinha jest w trybie goda, ale to wreszcie wyhamuje i żaden Olmo a tym bardziej Fermin na dłuższą metę ich nie zastąpi.

0

Z tego co widać na prognozach przestało padać także powinno być już tylko lepiej. Parking Lewandowskich ocaleje :)

0

Jestem zszokowany tym że ludzie piszą że mamy inne pozycje do wzmocnienia. Przecież my na 3 miejsca w ataku mamy w tym momencie mamy 3 piłkarzy, 1 kontuzjowanego Ferrana i Fatiego który gra na 10 % swoich możliwości i jest po prostu beznadziejny. Które pozycje wymagają wzmocnienia bardziej niż "przód"? Ja kompletnie tego nie rozumiem...

0

Jak to słusznie zauważyli wczoraj komentujący taka taktyka jest możliwa tylko w erze VAR i półautomatycznych spalonych. Flick jest szaleńcem, no przy stosunkowo wolnych środkowych obrońcach to nie ma prawa się udać - a jednak. Teoretycznie jak wróci Araujo powinno być jeszcze lepiej, zwłaszcza że Cubarsi i Inigo z braku innego wyjścia grają prawie wszystko.

0

@kamillek88 Był potencjalny faul ale była chyba tylko 1 powtórka. Var konsultował i nie dał.

2

Jakbym Wam powiedział w poprzednim sezonie że będziemy narzekać po meczu wygranym 3:1 to wszyscy by mnie wyśmiali. Druga połowa to tryb ultra ekonomiczny, moim zdaniem aż za bardzo. Niestety jak się już odpuści to ciężko wrócić na wysoki poziom, całe szczęście nie było to potrzebne.
Mnie dalej martwi Pena, po prostu Mu nie ufam. Chciałem przypomnieć że my dzisiaj straciliśmy 4 (!!) bramki i o ile w sytuacji gdzie piłka wyszła poza boisko można powiedzieć że wszyscy to widzieli i odpuścili to przy spalonych naprawdę był to mega fart, mniejszych spalonych już się zrobić nie da i na pewno te pozycje nie wpływały w żaden sposób na obrońców i bramkarza. Niby Pena nic nie zawalił ale absolutnie nie daje nic poza to co leci w niego.
Mam nadzieję że już w LM Szczęsny wejdzie do bramki w ramach rotacji i zagra na tyle pewnie że już tam zostanie.

1

@ILovethisGame Gavi jeszcze chyba nie jest gotowy, Fermin też po kontuzji. Mamy bogactwo, dajmy pograć wszystkim

32

Ten moment kiedy liczysz na manitę a nie modlisz się o przepchnięcie meczu 1-0…

0

@xavi890 Jest kurs 2,30 na bramkę Lewego w pierwszej połowie, myślę że to dobry deal

1

@HypeR Wiadomo że wiele zależy od kasy i od tego kto ewentualnie odejdzie ale środkowych graczy mamy aż za dużo. Nie można mieć wszystkich już lepiej wzmocnić skrzydła.

1

@Tlener To była ironia ale fajnie się zestarzało :)

1

@macio_944 Oby to był początek pokazywania przez de Jonga tego co naprawdę potrafi.

0

@Barca_Big_Moment Fati jest przetalentem z potencjałem na bycie jednym z najlepszych piłkarzy świata. Ale teraz gra na 10% swoich możliwości więc przestań gadać bzdury.

17

Proszę, skończcie z tym absurdalnym "gdzie miałby grać". Wyobraźcie sobie że zamiast kopiącego się po czole Ferrana i beznadziejnego Fatiego mamy Nico. Przy meczach co 3 dni miałby masę minut tak samo jak Yamal, Raphinia czy ktokolwiek inny. Pomyślcie że nam teraz Yamal na miesiąc wypada, kim chcecie grać na skrzydłach? Danim Olmo?

0

@ziomek_90 No właśnie, @Redakcja sam o to pytałem kiedyś. To było super.
Są gdzieś dostępne bramki ze wszystkich meczów? Sam bym to chętnie policzył

0

@bulo Kryzys może i nie ale po 1. Valencja nie jest tak słaba jak to pokazuje tabela a po 2. poziom frustracji w Realu jest tak wielki że albo tam się skończy jakimś 6-0 albo kompromitacją Realu, innych wyjść nie przewiduję :)
Z resztą Real jest mega słaby w tym sezonie co zostało tylko przypudrowane drugą połową z Borussią. Teraz mają Milan i Liverpool i jak nie zaczną grać lepiej to mogą być niezłe jaja.

0

Się porobiło… zastanawiam się czy nie postawić jakiejś większej kasy na Valencię, kurs jest zacny a może być ciekawie :)

1

Świetne wiadomości dla nas, niech wyją oby jak najgłośniej. Mnie niezmiennie ciekawi jak to się odbyło, Floro dzwonił do wszystkich że nie jadą? Ciekawe co na to Mbappe.
Ja od zawsze powtarzam że można na palcach jednej ręki policzyć ofensywnych Brazylijczyków którzy utrzymali formę dłużej niż kilka sezonów. Oby to był początek końca dobrej formy męcznnika.

2

Przecoeż wiadomo że Gavi wszedł tylko po to żeby wk… Viniciusa :) teraz czas na więcej minut.

0

Zawsze protestuję przeciwko temu że ogranie obrońcy przez napastnika jest jego błędem. W końcu to Vinicius, zdobywca Złotej Piłki (chyba że coś mnie ominęło), przegranie z nim pojedynku 1-1 to nie błąd, to po prostu piłkarska akcja.

5

Piękna sprawa. Pisałem że jak taki pajac wygra najważniejszą nagrodę na świecie to będzie to koniec piłki nożnej. Na szczęście ktoś się w porę opamiętał a swoim fochem Vinicius tym bardziej udowodnił że nie zasługuje na tą nagrodę.
Ja się tylko zastanawiam kto wymyślił ten bojkot bo uniemożliwił w tym momencie odebranie nagrody Mbappe i Ancelottiemu. Chyba tylko Perez mógł zadzwonić do wszystkich że nie jadą bo kto inny?
Z Valencią Vinicius albo hat trick albo czerwień, nie można tego przegapić.

2

Oj Vinicius by się wściekł, będzie ciekawie :) Po latach porażek mamy wreszcie fajny czas, chwytajmy dzień :)

2

@NeroTFP1 Transfer Lautaro do Barcelony to podobna historia jak transfer Olmo - cały czas się o tym mówi a prawie nikt tego nie chce. Olmo na razie się sprawdza, zobaczymy czy Lautaro do nas trafi.

6

Do następnego meczu mamy tydzień, wróciła głębia składu. Z Espanyolem od początku powinni zagrać de Jong, Olmo, Fati, Gavi i Fort.

24

Spalony trenerów genialny :)

2

Absolutnie nie dla jakichkolwiek modyfikacji. Jest milimetr spalonego to jest, zasady równe dla wszystkich. Czym różniłaby się sytuacja z całym ciałem od tego co jest teraz? Przecież tam też by mogło zabraknąć tego cenrymetra. Teraz sytuacja jest jasna i prosta, bez żadnej możliwości interpretacji, jakiekolwoek zmiany wprowadzą tylko chaos i możliwość oszustwa.

0

@JJ77 No nie mów, Lewy nie trafił na pustą bramkę gdzie miał dużo czasu i nikt Mu nie przeszkadzał.

2

Ja mam tylko jeden mały kamyczek, to marnowanie przez Lewego prostych szans. Strzelił 2 super gole, gole niełatwe i w mega ważnym momencie. Ale te 2 paltelnie które później spartolił to jakiś absurd. Podobnie było z Bayernem gdzie nie trafił na 5-1. Oby to były tylko przypadki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?