kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja mam tylko jeden mały kamyczek, to marnowanie przez Lewego prostych szans. Strzelił 2 super gole, gole niełatwe i w mega ważnym momencie. Ale te 2 paltelnie które później spartolił to jakiś absurd. Podobnie było z Bayernem gdzie nie trafił na 5-1. Oby to były tylko przypadki.
0
Ja już odszczekiwałem całą krytykę na temat Casado i dalej twoerdzę że to niemożliwe że On był tak dobry również w poprzednim sezonie. Niesamowite co gość robi. Spokojnie TOP 3 defensywnych pomocników w tym momencie.
0
1,95 do 3,40. Wystarczy spojrzeć na buka żeby zobaczyć kto jest faworytem tego meczu. Spokojnie, nawet jak przegramy to nic się wielkiego nie stanie.
1
@Pustelnik Ciekawe czy jest jakiś sędzia przy którym Barcelona i Real nie wygrali większości meczów, chyba się taki nie znajdzie.
2
Później 8 dni przerwy i Espanyol u siebie więc nie jest źle. Real też miał ciężki mecz ale niestety 1 dzień więcej.
0
@CLS63AMG Uważasz że porażka na stadionie mistrza który ma już od dawna stały skład i (podobno) pełną kadrę to powód do narzekania dla drużyny która wychodzi z jednego z większych kryzysów w historii? Wiadomo że dobrze by było wygrać ale trzeba twardo stąpać po ziemi.
1
Ja uparcie twierdzę że zwycięstwo z Bayernem było ważniejsze niż ewentualne zwycięstwo z Realem. W końcu to mistrz Hiszpanii który gra u siebie, nawet jak nie wygramy to nic się nie stanie.
0
@Darek_Maruszczak Wykluczam, a swoje wykluczenie opieram o wiarę że Xavi i jego sztab to nie są skończeni idioci. Nie wierzę w to że Casado był choć w połowie tak dobry jak jest teraz i nikt tego nie zauważył.
Ale oczywiście mogę się mylić :)
0
@Darek_Maruszczak Ja zawsze twoerdzę że żaden trener, nawet najgorszy, nie działa wbrew dobru drużyny. Idąc tym tokiem jeżeli Casado nie grał u poprzednuch trenerów to znaczy że był za słaby.
Nie wiem co się teraz stało ale gość wygląda jak stary mistrz. I super, oby tak dalej i oby bez kontuzji.
6
Korzystając z okazji chciałbym z tego miejsca odszczekać wszystkie złe rzeczy które pisałem na temat Marca Casado. To co gość gra w tym sezonie przekracza wszystkie granice zdrowego rozsądku. Ja nie wiem jak to możliwe że jak dostawał szanse (małe bo małe ale jednak) w poprzednim sezonie to zupełnie nie umiał pokazać swojego potencjału. Jest niesamowity zarówno w obronie jak i w grze do przodu a jego sposób ustawiania i przewidywania gdzie poleci piłka nawiązuje do najlepszych piłkarzy na tej pozycji. Coś niesamowitego jaki progres zrobił ten piłkarz.
A co do meczu to nie ma co kolejny raz chwalić piłkarzy bo napisano już wszystko. Ja tylko się cieszę z tego że Lewy pokazuje że cały czas ma siłę i jest w dobrej formie pomimo tego że spartolił szansę na 5-1. To ile walki i zdrowia zostawił na boisku w tym wieku z tak trudnym rywalem jest imponujące.
Podtrzymuję też swoje zdanie że jakbym miał wybrać który mecz jest ważniejszy to dalej z całym przekonaniem twierdzę że lepiej było wygrać z Bayernem i przegrać z Realem niż odwrotnie. Wygraliśmy potężny mecz z bardzo trudnym rywalem i to wysoko, dzięki temu jesteśmy najwyżej w tabeli wśród zespołów z 6 punktami a te bramki będą bardzo ważne na koniec.
8
To co się stało z Casado w tym sezonie jest nieprawdopodobne. To co gość gra przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku
0
Jak Pena nam tu nic nie zawali to będzie jakiś cud. Gość jest jak dziecko we mgle
0
Na razie dramat, Yamal chociaż raz dotknął piłkę? Jak tak dalej będą grać to dostaniemy manitę
0
Słabo, nie potrafimy 3 piłek wymienić
6
Trzeba by jeszcze zorganizować jakiegoś sędziego żeby przez przypadek antyreklama nie wyszła
0
Wszystko fajnie ale to właśnie teraz przychodzą dwa potężne testy dla drużyny. Moim zdaniem mecz z Bayernem jest nawet ważniejszy od meczu z Realem bo da nam już niezłą sytuację w LM. Strasznie jestem ciekawy jak drużyna się zaprezentuje.
2
Ja nie wiem jak ktoś może kwestionować tego karnego. Gość zabiera nogę Raphinii od tyłu, bez żadnej szansy na dotknięcie piłki.
0
@dawidbudzik Czy ja wiem? Przecież szatnia dobrze wie jak Pena sprawuje się w bramce. Zresztą to było widać w poprzednim sezonie, jak wrócił MATS to od razu zaliczył serię bez straty gola mimo tego że nie grał jakoś spektakularnie. Niepewność Penii daje się we znaki całej drużynie.
2
I bardzo dobrze, chociaż nie powtarzają niesprawdzonych plotek. Jak się okaże że Mbappe jest winny to wtedy niech piszą.
2
@Hindus A widziałeś kiedyś polityka który mówi prawdę?
14
Strasznie groźne wejście, kolano mogło polecieć. Dobrze że Lewy jest tak mocny.
0
@Kapitan9 Nie po to cisnęli Kounde żeby Go przekonać że może być najlepszym prawym obrońcą na świecie żeby Go teraz przestawiać z powrotem. Jak już mamy wzmacniać bok obrony to lepiej lewą bo Balde coś wystartować nie może.
0
Finał to finał, zazwyczaj odbywa się w stolicy. Jak Madryt wygra tu z Barceloną to nie będzie można mieć pretensji. To ma znaczenie tylko prestiżowe, jak u nas będzie np mecz o 3 miejsce to zarobek będzie ten sam.
1
Czyżby jednak Bartomeu zrobił coś dobrze? Chociaż tyle…
2
Jaram się powrotem Gaviego. Ale z Bayernem i przede wszystkim Realem grać nie powinien bo nie umie odpuścić a to może się źle skończyć znowu
1
Myślę że nie ma co panikować, to gigantyczny remont. Laporta ściemniał z tym grudniem i tyle. Ważne że mamy całkiem spory stadion do gry a nie musimy na jakimś malutkim grać gdzie wchodzi 5 tys ludzi. Te 2-3 miesiące nas nie zbawią.
0
Mieliśmy okazję oglądać trzech wielkich mistrzów tenisa którzy mierzyli się ze sobą przez te wszystkie lata. Ciekawe jakie liczby by osiągnęli gdyby nie mieli siebie nawzajem. To trochę jak Messi i Cristiano, los chciał że dwóch najlepszych w historii akurat grało w tym samym czasie.
13
@gukwa Ten ziomek był naszym najlepszym zawodnikiem w poprzednim sezonie więc chyba zasługuje na trochę szacunku.
I tu nie chodzi o to kto jak grał tylko to co mówił. Araujo przez swoje idiotyczne zachowanie pozbawił drużynę szansy na awans i zamiast powiedzieć że zawalił to pieprzy o jakimś honorze i zasadach. Widzisz Puyola albo Maschrano czy choćby Gaviego który wychodzi i snuje takie smęty?
15
@gukwa Po jego wypowiedziach jak Mu Gundogan wytknął bląd? Mam wątpliwości
1
@Barceloniarz987 Spokojnie, meczów jest tyle że i On i Christensen się zmieści. Cubarsi też nie może grać wszystkiego