kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi tam się podoba bo jest dla każdego coś miłego. Słabsze drużyny mają lepiej bo mają zagwarantowane conajmniej 3 mecze z przystępnymi rywalami. Do tego w pierwszej fazie odpada tylko 25% drużyn a nie połowa. Ci wielcy też mają coś dla siebie bo w pierwszej fazie praktycznie nie da się odpaść a gra do końca popłaca bo bycie w czubie tabeli gwarantuje teoretycznie łatwą drogę przynajmniej do ćwierćfinału.
1
@La Pulgaa Nic nie wylosuje, pary 1/16 zależą os zajętego miejsca w tabeli. 9/10 gra z 23/24, 11/12 z 21/22 itd.
0
Nie łudźmy się, ani Real ani PSG nie odpadną z LM ale ich postawa zwiastuje bardzo ciekawe i nieoczywiste pary w 1/16. Ktoś z miejsc 9-12 może nieźle wdepnąć na wiosnę a wtedy to mogą być już zupełnie inne drużyny.
Porażka Realu jest miła i dobrze że nie przegrali wysoko bo to by mogło spowodować jakieś ruchy. Ja bym tam wolał żeby potracili trochę punktów w lidze a nie w LM. Pojawiają się informacje kogo oni tam nie kupią a ja uparcie i od dawna twierdzę że z ich finansami wcale nie jest tak cudownie jak wszyscy mówią. Nie zapominajmy że wywalili ogromną kasę na Mbappe a na stronie zupełnie niezauważony przeszedł news że Floro zastosował dźwignię w postaci sprzedaży loży VIP.
0
W sumie dobrze że Liverpool im nie nawalił za dużo bo by się mogły zacząć nerwowe ruchy w Madrycie. A tak to spokojnie wszystko zostanie.
1
Szkoda że dostałem bana na fioletowej, bym im przypomniał jak się śmiali po meczu Barcy z Monaco
1
Trudna do oceny sytuacja w meczy Villa-Juve
0
Boże.... dlaczego rywale Realu zawsze muszą im się tak podkładać?
0
@BORO_12 Raphinia grał jak zawsze tylko to był „ten” dzień gdy nic Mu nie wychodziło. Widać było że zaraz wyjdzie z siebie. Ale zagrał super i nie ma co słuchać malkontentów
1
@catalanian09 O ile co do Martina się zgodzę bo na szczęście zagrał niezły mecz to nie rozumiem jaki jest sens wystawiania Go skoro Fort jest zwyczajnie dużo lepszy.
Z Pena jest trochę inaczej, On już nie ma problemów z formą, On jest zwyczajnie beznadziejny. Puszcza absolutnie wszystko co tylko może, to jest coś niesamowitego. Tym większe uznanie dla naszych wyników bo gramy bez bramkarza. I o ile z Martinem i Fortem da się jakoś wytłumaczyć decyzje Flicka to stawianie na Pene wygląda wręcz na sabotaż.
4
6. Ja już nie chcę się pastwić nad Pena ale kolejna piłka która nie leci w niego wpada do bramki. A chciałem Go pochwalić po tym meczu bo grał naprawdę nieźle, dobrze czuł dystans i fajnie wychodził do piłek.
Myślę że lekkie odprężenie drużyny wzięło się z tego że od początku było widać że Brest wiele w tym meczu nie zrobi co tylko wzmocniła szybko zdobyta bramka. I fajnie, mecz zagrany na 20%, bez kontuzji, pewna wygrana. To nie była weryfikacja naszej formy, ona przyjdzie w 3 trudnych wyjazdach już niedługo.
0
@kiper09 Nieeee, bo wtedy pójdą na zakupy w zimie. Niech się ślizgają do stycznia i wtedy zaczną przegrywać.
0
Obrońca frajer, bramkarz frajer, bramkarz frajer i tak można zremisować mecz w którym prowadzi się 3:0.
0
@regatta52 Chyba nigdy nie byłeś na stadionie Barcelony skoro tak mówisz.
0
@montiel Dlaczego? Przecież jest spora grupa kibiców Brestu i to oni krzyczą.
0
Co ci Francuzi tacy wkurzeni dzisiaj? Sędzia nie popełnił żadnego błędu (może poza brakiem kartki dla Inigo) a ci się kłócą przez cały mecz.
4
Raphinha zaraz wyjdzie z siebie :)
1
@ziomal88 Fermin jest super do presingu i świetnie potrafi wejść w pole karne ale kreator z niego żaden i zawsze tak było. Brest zapewne postawi autobus więc potrzebujemy dużo kreatywności.
A że Fermin jest w słabej formie po kontuzji to swoją drogą.
0
Flick powinien uczulić drużynę żeby wyszli skoncentrowani od początku. Brest na pewno ostro ruszy i jakby udało im się coś strzelić to może się zrobić nerwowo
0
No to jak Mbappe teraz nie strzeli 20 bramek w tych meczach to będzie niezły kwas.
W sumie ciekawa sytuacja, jak Mbappe odpali na skrzydle a Vinicius wróci to ciężko będzie ich zamienić spowrotem ale jak Mbappe dalej będzie grał słabo to już zaczną się bardzo poważne wątpliwości.
13
Od Martina to nawet Tymek Puchacz byłby lepszy
0
Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się Real w Liverpoolu. Grają lepiej ale Leganes z całym szacunkiem to żadna weryfikacja.
Pytanie do tych co znają dobrze hiszpański: dlaczego poczwórne mistrzostwo to u nich jest poker? Przecież poker to 5 kart a 4 to kareta.
8
Kiedyś fajnie to Ćwiąkała podsumował: Real produkuje piłkarzy średnich, wypełniaczy ligi. Barcelona produkuje piłkarzy pod pierwszą drużynę.
0
@PawelBarcaVeB To też, ale widać że zespoły grają z nami inaczej. Chociażby wczoraj przy czerwonej Casado piłka była kierowana do Moriby który wychodził z 2 linii
0
Dołek formy przyjść musiał, nie ma co płakać. Nawet jak Real dzisiaj wygra to i tak będziemy liderami. A przecież przed sezonem mówiło się ze to w Madrycie będą świętować mistrzostwo już w grudniu, spokojnie.
W Vigo zawsze grało nam się ciężko, oni są tam zawsze maksymalnie naładowani do tego doszedł dołek naszej formy i mamy co mamy, dobrze że ten punkt przynajmniej jest.
Ja dalej patrzę optymistycznie bo każdą naszą porażkę da się jakoś usprawiedliwić, czerwona z Monaco, rotacje i ogromny błąd sędziego z Osasuną, wymyślony spalony z Sociedad i teraz absurdalny błąd Kounde.
Martwi mnie jedno: obniżka formy obrony jako całość. Do tego wydaje się że drużyny nauczyły się łamać nasze pułapki, teraz piłki idą do zawodników wychodzących z drugiej linii i jakby Celta była bardziej ogarnięta to mogło się to skończyć dużo gorzej. Dobrze że teraz mamy 2 teoretycznie łatwiejsze mecze, trzeba je wygrać i odzyskać rytm.
6
Ja nie wiem czy ja napraedę jestem ślepy czy tylko ja widziałem że we wślizgu Martin nawet Aspasa nie dotknął? Przecież to bardzo dobrze widać w powtórce. Wślizg oczywiście idiotyczny i zupełnie nieodpowiedzialny ale też nieudany bo nawet faulu nie było. Najlepszym dowodem na to jest to że Aspas padł jakby Mu nogę urwało po czym nagle ozdrowiał jak zobaczył że sędzia nawet faulu nie dał.
To samo z tym rzekomym karnym, ja rozumiem że piłkarze (również nasi) dodają od siebie i próbują wymusić karne i kartki ale to co wczoraj odstawił ten błazen przekra cz a granicę. Szkoda że w swojej karierze nie trafił do Realu, pasowałoby tam jak ulał.
5
Przypominają się „najlepsze” czasy Xaviego. Mecz z pewnym wynikiem, głupia czerwona kartka, idiotyczny błąd i nagle wylew.
1
Co za banda płaczków i symulantów… a później gadanie że mecz ustawiony
5
Fort w 10 sekund zrobił więcej niż Martin w całej połowie
0
O czym Wy mówicie? Jaka czerwona? Przecież On Go nawet nie dotknął. Najlepszym dowodem jest to że po tym wrzasku jak przy kontuzji Aspas natychmiast wstał żeby krzyczeć na sedziego
3
Nawet Go nie musnął