0

Europejski nakaz aresztowania na wniosek Barcy? Nieno chyba takiej władzy to Laporta nie ma…

1

@Oskar28 Raphinia? Neymar miał możliwości żeby zbliżyć się do poziomu najlepszych w historii. Ja nie tak dawno zastanawiałem się jaki ofensywnie grający Brazylijczyk trzymał najwyższy poziom w Europie powiedzmy przez 10-12 lat i było mi to bardzo ciężko wymyślić. Chyba ostatnim był Kaka.

0

Niedobrze… mam już wykupiony samolot na początek lutego na mecz z Alaves. Jak to się okaże być pierwszy mecz na Camp Nou to o biletach mogę zapomnieć…

0

Wracają Gavi, Fermin, Olmo i de Jong, damy radę.

0

@Greenalley Ok, ale moim zdaniem Perez poszedł za daleko. Nie wiem jakim cudem Real zrobił to co zrobił w poprzednim sezonie ale teraz ich kadra jest jeszcze węższa. Do tego Rodrygo jest w słabej formie, Guler to jednak melodia przyszłości, tym bardziej Endrick. Odszedł Joselu który okazał się być fenomenem i nikim Go nie zastąpili. Na razie mają w ataku 2 najlepszych lewoskrzydłowych na świecie i nic poza tym. W obronie to samo, teraz wejdzie Vasquez z którego jest taki obrońca jak z Sergiego Roberto i nie ma nikogo poza nim. Odszedł Nacho i nikogo w jego miejsce nie wzięli, na lewej jest Mendy i Fran czyli jeden gorszy od drugiego.
Nie żebym narzekał na ich sytuację ale dziwię się po prostu Perezowi że tak ryzykuje.

0

@kinioo Tylko że w styczniu ciężko będzie kogoś kupić, zwłaszcza takiego który będzie mógł grać w LM.

2

Wiele razy się tu zastanawiałem dlaczego Perez utrzymuje tak wąską kadrę mając praktycznie nieograniczony budżet. To wielkie ryzyko które może się zemścić bo zaraz się okaże że w obronie będą grać dwoma pomocnikami co spowoduje brak rotacji w pomocy. Nie zastąpili Kroosa a Modric ma 39 lat (swoją drogą trzeba gościa podziwiać za to co robi w tym wieku).
Barcelona co raz wyciąga młodzież która lepiej lub gorzej ale daje radę, przynajmniej w rotacjach. W Realu nie ma takich możliwości i ciekawe jak sobie poradzą. W poprzednim sezonie im się udało, ciekawe jak będzie teraz.
A co do Barcelony to widać że Pena po prostu nie dźwiga tego mentalnie. Każda jego interwencja, nawet ta najprostsza jest mega niepewna i wprowadza niepokój w całej drużynie. To nie jest przecież tak słaby bramkarz jak wygląda. Chwalić niebiosa że Szczęsny był dostępny bo bylibyśmy w potężnym kłopocie...

0

Masakra, kolano całkiem się rozleciało. To może być koniec w tym wieku.

0

Strzelają kolana jedno po drugim, nie ma już znaczenia czy młody czy stary.

2

Strzał piękny ale co robili obrońcy to nie wiem. Vini miał 10 sekund na przygotowanie.

1

No zaczyna się robić ciekawie. Wygląda na to że o miejscach powiedzmy 4-12 będzie decydować dosłownie punkt lub dwa, dlatego trzeba strzelać jak najwięcej goli. Szkoda strasznie tego błędu MATSa z Monaco, bylibyśmy w super sytuacji.

1

@Radko1976 Z tyl Messim to bym uważał bo akurat w drugiej części jego kariery było z tym słabo

4

@4Fabregas4 No właśnie, nawet ja bym te sto goli do pustaka nastrzelał tylko że aktualnie mi się nie chce.

0

@Bajson Raczej jak w słabej kondycji bym zapytał

0

@jacobFCB Fati prawdopodobnie nie nadaje się do gry przez więcej niż kilkanaście minut. Miał wejść z Osasuną ale wymuszona zmina w obronie pokrzyżowała plany. Dajmy czas Flickowi na przywrócenie Go do żywych, na pewno dzisiaj zagra.
Mam nadzieję że naciśniemy mocno i szybko zamkniemy mecz.

6

Ale się spuszczacie nad tym, porządni się znaleźli. Normalny boiskowy trash talk a aferę robią.

2

Nie wiem dlaczego Lewandowski nie da sobie spokoju z tą kadrą. Nikt Go tu nie docenia, wszyscy narzekają a miałby czas na odpoczynek.

8

Frankie to gość na którego najbardziej czekam żeby zobaczyć co Flick z niego wyciągnie. Taki Araujo czy Gavi to pewniaki ale Frankie to jedna wielka niewiadoma.

7

@4Fabregas4 Ale napisanie o piłkarzu że poza strzelaniem goli nic nie daje to tak trochę śmiesznie brzmi, co nie?

9

@KibicBarcy84 @krzak82 Weźcie pojedźcie do Barcelony to może przestaniecie gadać bzdury. Lewy jest tam wszędzie, jego nazwisko jak do tej pory było zawsze na pierwszym miejscu, jego podobizny stoją po mieście a w sklepach w poprzednim sezonie (w tym jeszcze nie byłem) wisiały zawsze 3 koszulki: Lewego, Pedriego i Gaviego.
Oczywiście teraz furorę robi Yamal ale Lewy to ciągle wielka marka.

4

@4Fabregas4 Chwalenie Ferrana za ten mecz (jak zresztą wszystkich innych naszych zawodników poza Kounde i Ericiem) jest tak karkołomne że nie wiem co chcesz osiągnąć. Wszyscy którzy widzieli mecz widzieli jak grał Ferran a jeden ekspert będzie ich przekonywał że było inaczej.
Ferran może być dobrym piłkarzem i nie raz to pokazywał ale niestety jest tak że 95% czasu gra beznadziejnie a te pozostałe 5% to niestety za mało. Nawet dzisiaj miał świetną akcję w której zrobił wszystko co najtrudniejsze tylko po to żeby na koniec się zes....ć. Gra na jakiejś totalnej blokadzie i życzę Mu z całego serca żeby ją przełamał, ale nie przekonuj wszystkich że zagrał dobry mecz skoro tak nie było.
A co do Pau Victora to bądźmy poważni, ten strzał to był totalny babol który Mu nie wyszedł i tylko niewytłumaczalne zachowanie bramkarza sprawiło że wpadła bramka.

3

@4Fabregas4 Chwalenie Ferrana za asystę do Yamala to mniej więcej jakby chwalić Pau Victora za dobry strzał przy bramce

0

1. Jakoś wszyscy ostatnio przemilczają w jak słabej formie jest Cubarsi. Oczywiście nie mam do niego o to pretensji, chłopak ma nadal 17 lat, ale trzeba to zauważyć.
2. Prawdopodobnie do gry nie nadawał się Inigo, dlatego nasz środek obrony wyglądał jak wyglądał, totalny dramat.
3. Ferran jest piłkarzem upadłym, nie wychodzi Mu totalnie nic. A nawet jak raz przeprowadził super akcję to nie miał na tyle zimnej krwi żeby ją wykończyć.
4. Pedri jest totalnie bez formy. Niby gra, niby podaje ale kompletnie nic z tego nie wynika. On musi mieć "swoich" ludzi wokół siebie, czekamy na powrót Gaviego i de Jonga.
5. Eric zagrał naprawdę fajny mecz, mogą być jeszcze z niego ludzie na DMC
6. Szkoda Fatiego ale trzeba było wstrzymać zmianę. Myślę że Flick Mu to wynagrodzi w meczu z YB.
I jeszcze 7… kolejne dramatyczne zaniechanie VARu, jak długo jeszcze?

0

@Czarny_ck Pierwsza bramka bardziej na konto Cubarsiego niż Domingueza, dał się wyprzedzić jak dziecko (którym w sumie nadal jest...)

1

Jakbym miał wybrać jakiś pozytyw z tego meczu to byłby to Eric. Naprawdę dobry mecz przy tej mizerii obrony którą nasi gracze zaprezentowali.

0

No niestety, nie da się wygrać meczu z takim dramatem w obronie. Szkoda serii ale Flickowi przynajmniej kilka rzeczy się rozjaśni.

0

Co za parodia :)

0

@niepijpiotrek Za czyste wejście?

0

@Czarny_ck Nie, Real też jest krzywdzony. Oni są po prostu beznadziejni

1

@4Fabregas4 Ferran miał też najlepsze podanie w całym meczu a przyjął je jak junior

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?