kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pustelnik Ten błąd wynikał z braku zgrania, nie mieli okazji zbyt wiele grać ze sobą gdy Eric był na DMC. Dodatkowo mieli wielkiego pecha bo Eric postanowił zmienić kierunek biegu akurat w momencie podani - sekundę wcześniej i sekundę później nic by się nie wydarzyło. Wielki pech i głupota Erica że nie puścił gościa tylko faulował na czerwoną.
2
Ja uważam że ta Liga Mistrzów jeszcze wiele razy nas bardzo zaskoczy. Załóżmy że taki Real przegra w najbliższym meczu z Atletico i traci do nas 7 pkt, przecież nie będą mogli sobie pozwolić na większe straty i jednak dowartościować ligę. Podobnie jest ze wszystkimi, w pewnym momencie zaczną kalkulować.
Zresztą przecież wszyscy faworyci (poza Bayernem który trafił na jedną z najsłabszych drużyn) mieli swoje problemy. Real męczył się z VFB, PSG wyrwało zwycięstwo z Gironą którą my 3 dnie wcześniej rozjechaliśmy, Juventus grał u siebie z PSV, Arsenal stracił na dłuższy czas Odegarda. My zagraliśmy słabo ale też mieliśmy pecha bo 1. MAtS miał wylew a po 2. Garcia nie wiadomo po co faulował. Sytuacja taka sama jak Araujo, zamiast puścić gościa i nawet stracić gola to ci osłabiają drużynę i burzą cały plan na mecz.
Nie zapominajmy też jaki mamy skład, a to doskonale pokazuje nasza ławka na której ze znaczących zawodników byli mocarny Ferran i Fati który nie zagrał dobrego meczu od 25 lat.
Spokojnie, będzie dobrze, poczekajmy na powroty całego naszego środka i zobaczymy wtedy.
1
Straszny mecz, po prostu coś fatalnego. Jak za „najlepszych” czasów Xaviego
1
Ależ mnie niesamowicie denerwuje to puszczanie spalonych. Akcja powinna być dawno przerwana a trwa dalej i zamiast piłka dla broniących jest np rożny. I jak z tego rożnego padnie gol to już na VAR nikt tego spalonego nie sprawdzi. Przecież to jest totalny absurd.
1
@Rafalloxfcb @Lisek Ok, cofnąłem sobie tą akcję. Jest kontakt kolana Erica z lewą nogą gościa z Monaco. Faul jak nic
0
@Lisek Ale w którym momencie? Był kontakt z nogami?
0
Eric tam naprawdę faulował? Przecież nawet ręki na ramieniu nie położył a gość padł jak porażony
1
@fotohobby Lewy powinien mieć 2 asysty jakby Raphinia nie wybrał się na spacer a Balde umiał trafić w piłkę
5
Czy @Redakcja planuje powtót serii gole, asysty, asysty drugiego stopnia? To było bardzo ciekawe.
0
@AxelF Sytuacja Pedriego była identyczna? Nie rozśmieszaj ludzi.. nie mówię że Lewy tego nie spieprzył ale bądźmy poważni. Miał obrońcę na plecach który w odpowiednim momencie Go popchnął i wytrącił z równowagi. Powinien to wykorzystać mimo to.
0
@kanver_ To zależy czego się oczekuje, Haaland potrafi strzelać ale potrzebuje serwisu, Mbappe jest bardziej mobilny, może i strzela mniej ale robi więcej zamieszania.
0
@Pressinho Zobaczymy co będzie prezentował Fati...
22
Na razie wszyscy grają na pełnej, trzeba będzie jednak trochę zacząć odpuszczać, czuję że z Monaco Yamal też siądzie zwłaszcza że Ferran ma bana. Dobrze że już widać powroty innych zawodników, najbardziej jestem ciekawy co Flick wyciągnie z Fatiego.
0
@FcPortoFan1999 Głupoty gadacie. Girona straciła 3 najlepszych asystentów i 2 najlepszych strzelców. Zabierzcie Realowi i Barcelonie po 5 najlepszych zawodników i zobaczymy co pograją.
5
Idąc za zdrowym rozsądkiem karny w 100%. Idąc za idiotycznymi przepisami nie ma karnego bo po 1. nie było żadnej intencji, po 2. zagranie zupełnie przypadkowe i po 3. i najważniejsze ręka nastrzelona z 30 cm. Brawo dla VAR, chociaż raz.
0
@Limaker Bożydara i tak nie przebije
0
Nic tu nie wpadnie dzisiaj, zaczarowana bramka
1
Ale ja się cieszę że z Viniciusa z meczu na mecz robi się coraz większy pajac
0
@ShawnC To że źle zaczęli sezon nie znaczy że się nie przełamią, zwłaszcza u siwbie. Zresztą mecze z Realem i Barceloną zawsze wyzwalają w drużynach nowe siły
0
Real do mimo wszystko trudnego wyjazdu wychodzi z pomocą Valverde Modric Guler, dość ofensywnie
1
@tbas no wiesz, wszystkoe koszulki są robione w tym samym miejscu kwestia kto je dystrybuuje. Przecież oryginał nie jest sprzedawany po ponad 100 euro dlatego że jest tyle wart tylko dlatego że jest sprzedawany w oficjalnym sklepie. Wszystko i tak jest robione w Bagladeszu czy innej Indonezji. Ja tylko pytam czy ktoś kupował i jak jest z jakością.
0
Kupował ktoś kiedyś ze strony topowekoszulkipilkarskie? To jakieś podróby czy „oryginał” z Chin?
10
Kupić mieszkanie koło stadionu i narzekać na hałas to tak jak kupić dom na wsi i narzekać na pianie kogutów.
2
@Pustelnik Przecież to nie nasz problem, im więcej angażuje się w swoje gierki tym słabiej wygląda na boisku.
1
@4Fabregas4 A wiesz jaka jest różnica? Messi. Dodaj teraz Messiego do składu i pomyśl czy Lewandowski strzeliłby więcej czy mniej goli? Jak myślisz?
1
@Pnog37 Większość piłkarzy to jednak są głupki…
1
@Gall Bo co, wszyscy muszą uczestniczyć w „wojnie” kibiców?
6
Możemy być wdzięczni losowi że mieliśmy okazję oglądać tych 2 największych w historii piłkarzy na żywo. Taka sytuacja może już się nigdy nie wydarzyć.
0
@norbi77 Wszystko o czym tu mówimy opiera się na lepszych lub gorszych doniesieniach prasowych. Wg Calology które jest raczej w miarę wiarygodnym źródłem de Jong zarabia 37,5 mln rocznie i ma jeszcze 20 mln zaległości do wypłacenia. Nie mów mi że to są zaległości z pandemii.
5
@norbi77 No nie, jeżeli prawdą jest to co piszą to Lewy miał rozbić to co miał zarobić w 2 lata na 3, czyli zarabiałby mniej. Coś podobnego zrobili z Lengletem i kiedyś z Umtitim.
De Jong przedłużył kontrakt z jednoczesnym wzrostem zarobków do poziomu większego niż ma Mbappe w Realu.