1

@Pustelnik Ten błąd wynikał z braku zgrania, nie mieli okazji zbyt wiele grać ze sobą gdy Eric był na DMC. Dodatkowo mieli wielkiego pecha bo Eric postanowił zmienić kierunek biegu akurat w momencie podani - sekundę wcześniej i sekundę później nic by się nie wydarzyło. Wielki pech i głupota Erica że nie puścił gościa tylko faulował na czerwoną.

2

Ja uważam że ta Liga Mistrzów jeszcze wiele razy nas bardzo zaskoczy. Załóżmy że taki Real przegra w najbliższym meczu z Atletico i traci do nas 7 pkt, przecież nie będą mogli sobie pozwolić na większe straty i jednak dowartościować ligę. Podobnie jest ze wszystkimi, w pewnym momencie zaczną kalkulować.
Zresztą przecież wszyscy faworyci (poza Bayernem który trafił na jedną z najsłabszych drużyn) mieli swoje problemy. Real męczył się z VFB, PSG wyrwało zwycięstwo z Gironą którą my 3 dnie wcześniej rozjechaliśmy, Juventus grał u siebie z PSV, Arsenal stracił na dłuższy czas Odegarda. My zagraliśmy słabo ale też mieliśmy pecha bo 1. MAtS miał wylew a po 2. Garcia nie wiadomo po co faulował. Sytuacja taka sama jak Araujo, zamiast puścić gościa i nawet stracić gola to ci osłabiają drużynę i burzą cały plan na mecz.
Nie zapominajmy też jaki mamy skład, a to doskonale pokazuje nasza ławka na której ze znaczących zawodników byli mocarny Ferran i Fati który nie zagrał dobrego meczu od 25 lat.
Spokojnie, będzie dobrze, poczekajmy na powroty całego naszego środka i zobaczymy wtedy.

1

Straszny mecz, po prostu coś fatalnego. Jak za „najlepszych” czasów Xaviego

1

Ależ mnie niesamowicie denerwuje to puszczanie spalonych. Akcja powinna być dawno przerwana a trwa dalej i zamiast piłka dla broniących jest np rożny. I jak z tego rożnego padnie gol to już na VAR nikt tego spalonego nie sprawdzi. Przecież to jest totalny absurd.

1

@Rafalloxfcb @Lisek Ok, cofnąłem sobie tą akcję. Jest kontakt kolana Erica z lewą nogą gościa z Monaco. Faul jak nic

0

@Lisek Ale w którym momencie? Był kontakt z nogami?

0

Eric tam naprawdę faulował? Przecież nawet ręki na ramieniu nie położył a gość padł jak porażony

1

@fotohobby Lewy powinien mieć 2 asysty jakby Raphinia nie wybrał się na spacer a Balde umiał trafić w piłkę

5

Czy @Redakcja planuje powtót serii gole, asysty, asysty drugiego stopnia? To było bardzo ciekawe.

0

@AxelF Sytuacja Pedriego była identyczna? Nie rozśmieszaj ludzi.. nie mówię że Lewy tego nie spieprzył ale bądźmy poważni. Miał obrońcę na plecach który w odpowiednim momencie Go popchnął i wytrącił z równowagi. Powinien to wykorzystać mimo to.

0

@kanver_ To zależy czego się oczekuje, Haaland potrafi strzelać ale potrzebuje serwisu, Mbappe jest bardziej mobilny, może i strzela mniej ale robi więcej zamieszania.

0

@Pressinho Zobaczymy co będzie prezentował Fati...

22

Na razie wszyscy grają na pełnej, trzeba będzie jednak trochę zacząć odpuszczać, czuję że z Monaco Yamal też siądzie zwłaszcza że Ferran ma bana. Dobrze że już widać powroty innych zawodników, najbardziej jestem ciekawy co Flick wyciągnie z Fatiego.

0

@FcPortoFan1999 Głupoty gadacie. Girona straciła 3 najlepszych asystentów i 2 najlepszych strzelców. Zabierzcie Realowi i Barcelonie po 5 najlepszych zawodników i zobaczymy co pograją.

5

Idąc za zdrowym rozsądkiem karny w 100%. Idąc za idiotycznymi przepisami nie ma karnego bo po 1. nie było żadnej intencji, po 2. zagranie zupełnie przypadkowe i po 3. i najważniejsze ręka nastrzelona z 30 cm. Brawo dla VAR, chociaż raz.

0

@Limaker Bożydara i tak nie przebije

0

Nic tu nie wpadnie dzisiaj, zaczarowana bramka

1

Ale ja się cieszę że z Viniciusa z meczu na mecz robi się coraz większy pajac

0

@ShawnC To że źle zaczęli sezon nie znaczy że się nie przełamią, zwłaszcza u siwbie. Zresztą mecze z Realem i Barceloną zawsze wyzwalają w drużynach nowe siły

0

Real do mimo wszystko trudnego wyjazdu wychodzi z pomocą Valverde Modric Guler, dość ofensywnie

1

@tbas no wiesz, wszystkoe koszulki są robione w tym samym miejscu kwestia kto je dystrybuuje. Przecież oryginał nie jest sprzedawany po ponad 100 euro dlatego że jest tyle wart tylko dlatego że jest sprzedawany w oficjalnym sklepie. Wszystko i tak jest robione w Bagladeszu czy innej Indonezji. Ja tylko pytam czy ktoś kupował i jak jest z jakością.

0

Kupował ktoś kiedyś ze strony topowekoszulkipilkarskie? To jakieś podróby czy „oryginał” z Chin?

10

Kupić mieszkanie koło stadionu i narzekać na hałas to tak jak kupić dom na wsi i narzekać na pianie kogutów.

2

@Pustelnik Przecież to nie nasz problem, im więcej angażuje się w swoje gierki tym słabiej wygląda na boisku.

1

@4Fabregas4 A wiesz jaka jest różnica? Messi. Dodaj teraz Messiego do składu i pomyśl czy Lewandowski strzeliłby więcej czy mniej goli? Jak myślisz?

1

@Pnog37 Większość piłkarzy to jednak są głupki…

1

@Gall Bo co, wszyscy muszą uczestniczyć w „wojnie” kibiców?

6

Możemy być wdzięczni losowi że mieliśmy okazję oglądać tych 2 największych w historii piłkarzy na żywo. Taka sytuacja może już się nigdy nie wydarzyć.

0

@norbi77 Wszystko o czym tu mówimy opiera się na lepszych lub gorszych doniesieniach prasowych. Wg Calology które jest raczej w miarę wiarygodnym źródłem de Jong zarabia 37,5 mln rocznie i ma jeszcze 20 mln zaległości do wypłacenia. Nie mów mi że to są zaległości z pandemii.

5

@norbi77 No nie, jeżeli prawdą jest to co piszą to Lewy miał rozbić to co miał zarobić w 2 lata na 3, czyli zarabiałby mniej. Coś podobnego zrobili z Lengletem i kiedyś z Umtitim.
De Jong przedłużył kontrakt z jednoczesnym wzrostem zarobków do poziomu większego niż ma Mbappe w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?