0

Ferran wyjdzie w podstawie moim zdaniem zastępując któregoś z naszych skrzydłowych. Większych rotacji możemy się spodziewać we wtorek.
Niby zawsze wszyscy mówią że rekordy ich nie interesują ale zapisanie się w historii jako trener z najlepszym startem w lidze jest kuszące.

1

Budowania pewności siebie Penii ciąg dalszy. Ciężko żeby Mu powiedzieli że za 2 mecze nie powącha murawy żeby się nie rozsypał i nie zawalił.

0

Piłkarz Getafe skarży się na nieogwizdywanie fauli, chyba je**e zaraz ze śmiechu…

1

Byle jak ale się udało.

0

mecz jest na c+ sport? nie ma nic w progemie u nich

31

Przez te wszystkie lata kibicowania Barcelonie marzyłem o Polaku w Barcelonie który będzie coś w niej znaczył. O 2 to pewnie nikt nie śnił nawet.
Oby to była prawda, czekamy na oficjalkę

0

Myślę że ten artykuł w rankingu na największą bzdurę sezonu ma szansę na wygraną. Oczywiścoe Szczęsnego ani żadnego bramkarza jeszcze nie ma ale powiedzenie Penii że będzie pierwszym niezależnie kto przyjdzie jest tak idiotyczne że nawet Deco z Laportą nie byliby do tego zdolni.
Zresztą przecież Pena nie jest głupi i wie co i jak.

0

Bo ten wjazd na ośrodek treningowy to kompletna porażka. Trzeba wybiegać na ulice albo łapać piłkarzy na czerwonym świetle.
Można po prostu postawić kilka barierek żeby można było spokojnie podejść a piłkarze mieli się gdzie zatrzymać i wysiąść z auta.

5

@TripleA To niech Pena wygra rywalizację o bramkę. Real w tamtym sezonie sprowadził Kepę a Łunin Go wygryzł z bramki

2

Potworny upadek światowej piłki, nie do uwierzenia.

0

Pewnie już wiele razy padało to pytanie ale powtórzę, czy da się zgłosić dodatkowego zawodnika do LM w przypadku kontuzji?

0

@krzakov Nie kupowałem, po prostu pamiętam postawę Penii z poprzedniego sezonu. Proponuję oglądnąć kilka meczów.

11

@Krzyszt8f_xd Po to że zarabia w kasztanach a na porządnego zmiennika na razie nas nie stać. Jeden dwa czy trzy mecze może pobronić ale na pewno nie jest to bramkarz na cały sezon.

0

@adrian89 nie znam przepisów, w przypadku takiej kontuzji nie ma jakiejś procedury?

0

Szczęście w nieszczęściu jest takie że mamy teraz 4 łatwiejsze mecze a później przerwa reprezentacyjna. Jak nie sprowadzimy bramkarza na już to Bayern a później Real nas rozniosą.
Ciekawe ile by chciał Szczęsny i czy zmieścimy to w FFP.

0

Karius straszny upadek, jeszcze niedawno grał w finale LM. Czy można powiedzieć że Ramos zakończył Mu karierę swoim wejściem?

3

Nie wiem czy przypominam sobie mecz w którym powiedzenie że wynik nie oddaje przebiegu byłoby bardziej adekwatne. Niezależnie od tego ile mieliśmy farta Flick pokazał że ma wielkie jaja wychodząc w obronie z dwoma juniorami i Torre. U Flicka wszyscy grają dobrze, nawet Torre który odbił się od Girony. Mam nadzieję że plan jest taki że z rzeźnikami z Getafe Yamal nie powącha boiska a i Raphinii ktoś musi wytłumaczyć że nie ma sensu lecieć na pełnym sprincie do pressingu w 93. minucie meczu w którym prowadzi się 5:1.
Osobne zdanie na temat Lewego, 2 gole i niezły mecz ale taki napastnik MUSI zamknąć mecz karnym w takim momencie. Tylko fart uratował nas od straty gola zaraz po tym karnym a ten mecz mógłby się potoczyć inaczej.

4

@Culé10 Łunin był w poprzednim sezonie w trójce najlepszych bramkarzy świata co Penii raczej nie grozi

14

Mam nadzieję że Laporta z Deco rozumieją że z Peną w bramce to możemy co najwyżej Puchar Katalonii wygrać a i to nie na pewno bo jest Girona i Espanyol.

2

Ożesz ty.. to było piękne

0

Brawo Inigo, super mecz

0

Ale fart, miałem zawał

0

Przegramy to jeszcze, jak tak można…

1

@BORO_12 Do konkurencji z Pena to ja bym mógł stanąć nawet

1

Po sezonie. Jak nie ściągniemy szybko jakiegoś bramkarza to możemy się pożegnać z czymkolwiek

1

O co chodzi z tym brakiem powtórek ze spalonych?

8

To że coś musi się znaleźć protokole jest przepisem tak debilnym że nie mam pojęcia dlaczego nikt tego nie zmienia. Pierdyliard kamer na stadionie a i tak sędzia musi coś zobaczyć żeby ewentualnie ukarać zawodnika.
Jak ktoś na trybunach krzyczy na Męczennika to jest całe śledztwo i szukanie po kamerach, jak zawodnik coś zrobi a sędzia w pierwszym tempie nie zauważy to nie ma konsekwecji.

0

@Radko1976 No to Real jest na dobrej drodze żeby to pobić z nawiązką

6

@novy1899 A to nie jest tak że Laporta prosił żebyśmy więcej meczów u siebie mieli na wiosnę jak już otworzą Camp Nou?

0

Ktoś wie jaki jest rekord karnych przyznanych jednej drużynie w sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?