kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gavi zawiązane buty?
0
Ależ niesamowita pewność przy tym wykończeniu, coś pięknego.
0
A Balde ma jakąś kontuzję? Bo chyba coś mnie ominęło. Akurat On odpoczynku tak nie potrzebuje, to już bym wolał tego Martina na Brest u sie ie wystawić.
0
Nie potrzebujemy kolejnego ofensywnego piłkarza bo przecież gdzie miałby grać?
0
Ciekawe jakie osiągnięcia mieliby Nadal Djokovic i Federer gdyby żyli w innych czasach. Mieliśmy zaszczyt i przyjemność oglądania ich rywalizacji podobnie jak to było w przypadku Messiego i Cristiano.
0
Mam nadzieję że to nie wypadnie na mecz z Alaves bo mam już kupione bilety na samolot a jak to się zejdzie z otwarciem stadionu to nie będzie szans się dostać na mecz
1
@Messibestplayerintheworld I dyskusję można zamknąć :)
0
Wczoraj kibice portugalscy pokazali jak się powinno traktować swoje legendy. Szkoda że Polacy się tego od nich nie nauczą.
2
Ale tak zostawiając wynik i w ogóle to kibice portugalscy pokazują jak się powinno fetować swoją legendę. Nie to co u nas.
0
@bartas97 przecież ostatnio żeby dostać karnego za rękę to trzeba piłkę praktycznie złapać. Nie mówię oczywiście że to dobrze
0
To takie karne się teraz gwiżdze?
0
@Nightraider Ten mechanizm znam, ale chodzi mi o same zasady FFP które są bardzo niejasne i to nie tylko dla Barcelony bo wszyscy mają z tym problem.
Niemniej dziwi mnie to że przy ciągłym obniżaniu kosztów i wzroście przychodów (małym bo małym ale jednak) ciągle mamy de facto coraz większą dziurę.
0
Czyżby pierwsza przesłanka że z finansami Realu wcale nie jest tak cudownie jak wszyscy mówią? Jestem pewny że wszystkim taki transfer by wyszedł na dobre, szkoda tylko że Real wziąłby za niego ogromną kasę bo wtedy wzmoniliby się niesamowicie.
1
Ja już dawno przestałem rozumieć o co w tym chodzi więc nawet się nie przejmuję. Cokolwiek klub by nie zrobił, ile oszczędności i ile dodatkowych zysków by nie wygenerował i tak będzie brakowała jakaś absurdalna kwota.
A na koniec Laporta doniesie jakieś gwarancje i w ostatnim dniu rejestracja się uda.
0
@pax W jakiej większości co Ty opowiadasz? Sezon zaczął się 13.08, pierwszą kontuzję złapał 26.09 czyli pograł miesiąc. Opuścił wtedy 6 kolejek ligowych i 3 kolejki Lm. Wrócił pod koniec listopada i wtedy rzeczywiście trochę pograł bo aż do początku marca czyli prawie 4 miesiące. wtedy odnowiła Mu się kontuzja i nie zagrał już praktycznie do końca sezonu z krótkim epizodem na 4 mecze w połowie kwietnia po czym wypadł już do końca sezonu. Podsumowując na 38 kolejek ligowych zagrał w 20 meczach a w jednym był zawieszony. Całą resztę stracił przez kontuzje. W LM na 10 meczów zagrał w 5. Jak to jest gra w większości spotkań przez większość minut to ja czegoś nie rozumiem bo jak nic wychodzi że wypadła Mu połowa sezonu.
I żeby nie było, też jestem pełen krytyki co do gry Frankiego bo jak przychodził liczyłem że będzie liderem naszej pomocy przez wiele lat a On nawet się nie zbliżył do formy jaką prezentował w Ajaxie. Ale protestuję przeciwko stawianiu na nim krzyżyka już teraz biorąc pod uwagę to że poprzedni sezon miał pokiereszowany a w tym dopiero wraca po półrocznej przerwie.
0
To są właśnie momenty gdzie lepiej nic nie mówić. Wszyscy widzą że sędziowie się pomylili a ten będzie przekonywał że nie.
0
@pax Miał w sumie 3 kontuzje, ledwo co zaczął grać to miał przerwę. Ledwo co wracał i zaczynał łapać rytm wypadał znowu. Dla mnie to sezon zmarnowany. Tak jak pisałem jak pogra porządny miesiąc i dalej będzie źle to sam zacznę krytykować.
0
@Wiking88 Dwóch skrzydłowych w drużynie daje trenerowi mnóstwo możliwości, przecież nie muszą grać na zmianę. Można chociażby zagrać prawdziwe 4-2-3-1 z dwoma prawdziwymi skrzydłowymi, można zagrać asymetrycznie ale w dugą stronę, można rotować, można zrobić wszystko. A teraz? Niech nam Yamal wypadnie na miesiąc i koniec.
14
Chyba wszyscy zapomnieli że De Jong nie grał przez praktycznie cały poprzedni sezon a teraz miał przerwę od kwietnia. Dajmy Flickowi i Frankiemu trochę czasu, niech trener Go nauczy swojej gry. Jak pogra pełny miesiąc i dalej nic się nie ruszy to możemy krytykować.
A wczoraj dostał naprawdę mocny strzał w mięsień to musiało boleć
11
Ten mecz idealnie wpisuje się w dyskusję na temat Nico, Leao czy jakiegokolwiek innego skrzydłowego. Mam nadzieję że Użytkownicy którzy pisali że przecież nie miałby gdzie grać albo że Yamala mogą zastąpić Fermin albo Fati przestaną mnie rozśmieszać i zobaczą co będzie jak nam na dłużej wypadnie Yamal albo Raphinha. Zero rozciągnięcia gry, wszyscy pchają się środniek.
Wczoraj beznadziejni Pedri i Casado, Raphinha 2 razy zarył w ziemię, Lewemu znowu odskakiwała piłka, obrona jakby z głową gdzie indziej, Fermin po raz kolejny udowadnia że może i presingu jest coś wart ale rozgrywający z niego żaden. Fati kolejne bezproduktywne wejście. Zero presingu, zero pomysłu, mecz jak za najgorszych czasów Xaviego.
0
Idealne podsumowanie tego meczu
0
Coś strasznego co dzisiaj grają, jeszcze żeby Sociedad jakoś specjalnie się starało a oni tylko dobrze stoją
0
Fatalny mecz dzisiaj, masa niedokładności, zero pomysłu, co oni robią?
1
Oj będzie to będzie mega przekręcony mecz, już to widać
0
Jest linia, rzeczywiście był
1
@Kgorecki2500 niech będzie lidze, nie czepiaj się :)
0
@RMS San Sebastian to dla nas ciężki teren, pamiętaj że mamy pozoranta w bramce…
0
Patrząc na to jak gra Borussia uważam że mamy szansę nawet na pierwsze miejsce w grupie LM
2
To wina Pereza który zostawił drużynę z bardzo wąską kadrą. Ja już wielokrotnie pisałem że to wielkie ryzyko które jak widać nie popłaca. Real niby taki bogaty a nie ma kim grać, ciekawe czy rzeczywiście jest u nich tak cudownie jak mówią.
Dlatego ja czekam na powrót Araujo bo u nas Cubarsi i Inigo też grają wszystko.
0
@sokot To raczej głosowanie na trofeum Kopy