1

Oj będzie to będzie mega przekręcony mecz, już to widać

0

Jest linia, rzeczywiście był

1

@Kgorecki2500 niech będzie lidze, nie czepiaj się :)

0

@RMS San Sebastian to dla nas ciężki teren, pamiętaj że mamy pozoranta w bramce…

0

Patrząc na to jak gra Borussia uważam że mamy szansę nawet na pierwsze miejsce w grupie LM

2

To wina Pereza który zostawił drużynę z bardzo wąską kadrą. Ja już wielokrotnie pisałem że to wielkie ryzyko które jak widać nie popłaca. Real niby taki bogaty a nie ma kim grać, ciekawe czy rzeczywiście jest u nich tak cudownie jak mówią.
Dlatego ja czekam na powrót Araujo bo u nas Cubarsi i Inigo też grają wszystko.

0

@sokot To raczej głosowanie na trofeum Kopy

1

I super niech walą ile wlezie. To trochę uspokoi nastroje

0

@Dosq Przecież Vinicius swoją pozycją wymusił na obrońcy taką interwencję, jakby obrońca to puścił to by buł spalony

0

Jak ta Osasuna mogła z nami wygrać? Są kompletnie beznadziejni

1

Spalony dwumetrowy, to jakaś kpina jest

0

Tylko to tak dziwnie wyglądało bo się trzymał z tyłu za nogę. Ciekawe co tam poszło

0

Szkoda chłopa tak po ludzku. Ale Real sam sobie winien

3

Czy problemem Realu jest defensywa? Pewnie też ale warto wspomnieć że w meczach z nami i Milanem strzelili słownie jedną bramkę i to z karnego.
Tak się Real podśmiewywał jak odeszli od nas Messi i Busquets a wystarczyło że od nich odszedł Kroos i ich gra się zawaliła.
Tak jak pisałem ostatnio pasowałoby żeby wymęczyli 2 zwycięstwa z Osasuną i Liverpoolem bo to by trochę złagodziło nastroje. Im dłużej nie będzie tam radykalnych zmian tym lepiej.

0

@zdybski Tak naprawdę do lepiej by było gdyby Real wygrał z Liverpoolem bo po 1. uważam że mamy szansę nawet na pierwsze miejsce a po 2. to by zdecydowanie uspokoiło nastroje w Madrycie a im dłużej tam nie będzie radykalnych zmian tym lepiej. Nie łudźmy się, Real nie odpadnie z LM nawet jak przegra w Liverpoolu.

0

Co te nasze kluby poszalały?

4

Nie oszukujmy się, brak dwóch zwycięstw w meczach u siebie to będzie mega sensacja nawet biorąc pod uwagę wysokie miejsca naszych przeciwników. Również z Benfiką powinni sobie poradzić jak tylko nie będzie jakichś kluczowych kontuzji. Ciekawe jak pójdzie z Borussią, to jest wielka niewiadoma. Mimo wszystko miejsce w pierwszej trójce jest jak najbardziej realne.
Tyle że to wcale nie daje (tak jak było w założeniach) komfortu w 1/4 bo po dole tabeli plątają się drużyny takie jak Real, Atletico, PSG czy Bayern i ktoś z góry tabeli może mieć niezłego zonka na wiosnę.

1

Taki piłkarz jak Nico kupiony za około 60 mln to inwestycja. Spokojnie da się Go sprzedać za podobne o ile nie większe pieniądze jak będzie trzeba. Do tego da masę opcji w ataku bo gramy totalnie bez lewej strony.

1

@daniel32778 I 0 potrójnych koron :)

0

@MysticCat No właśnie się dziwiłem że to szyli tak na żywca zamiast Go gdzieś zawieźć i na spokojnie to zrobić

3

@Deraxium Po prostu zlenglecił, nic dodać nic ująć

1

W poprzednim sezonie był cykl z asystami i asystami 2 stopnia. Któryś z kolegów przed meczem z Espanyolem podał statystyki tego sezonu więc postanowiłem to kontynuować jeżeli kogoś to interesuje :)

Mecz z Espanyolem
1. Gol Dani Olmo asysta Yamal asysta 2. stopnia Casado
2. Gol Raphinha asysta Casado asysta 2. stopnia Inigo Martinez
3. Gol Dani Olmo asysta Balde asysta 2. stopnia Raphinha

Mecz z Crveną Zvezda
1. Gol Inigo Martinez asysta Raphinha
2. Gol Lewandowski asysta Raphinha asysta 2. stopnia Pedri
3. Gol Lewandowski asysta Kounde asysta 2. stopnia Pedri
4. Gol Raphinha asysta Kounde asysta 2. stopnia Yamal
5. Gol Fermin asysta Kounde asysta 2. stopnia Casado

Klasyfikacja:
1. Raphinha 12 bramek 11 asyst 5 asyst 2. stopnia w sumie 28
2. Lewandowski 19 2 2 w sumie 23
3. Yamal 6 8 4 w sumie 18
4. Pedri 3 2 9 (!!) w sumie 14
5. Casado 0 5 4 w sumie 9

1

@Matewoosh @Elvisek Martina bym się nie czepiał, chłop jest jaki jest. Nie można zapominać że to wcale nie jest już młodzieniaszek, ma 22 lata o ile pamiętam. Dlatego trzeba Go trochę pokazać i zwyczajnie sprzedać za 2-3 mln. Tacy piłkarze też są potrzebni.
Co do Peni to wygląda jak sabotaż, w pełni popierałem decyzję Flicka że nie od razu wrzucił Szczęsnego do bramki ale teraz okres ochronny minął. Zaraz gramy na mega trudnym terenie w San Sebastian i mogą nam tam porządnie nastukać.

2

@Vito9 To znaczy co miał zeobić? Zabić na miejscu czy tylko połamać nogi?

2

I dobrze, lepiej żeby strzelił u siebie, będzie większe święto.

4

Pytanie do @Redakcja, czy w rankingu jaki był prowadzony w tamtym sezonie Raphinha miałby asystę przy dobitce Lewego?
A co do meczu to ja zawsze twierdzę że żaden trener nie działa wbrew swojej drużynie dlatego nie pojmuję na co czeka Flick trzymając w bramce tego pozoranta. Niby Pena nic nie zawala ale puszcza absolutnie wszystko co nie leci w niego.

21

Nie powinien zagrać żeby na reprezentacje nie pojechał

0

Ja nie wiem, jak do naszej bramki wejdzie gość który nie prezentuje poziomu Barcy Atletic to niech nam od razu dadzą potrójną koronę, szkoda grać.

2

Jakim my qr...... cudem tak ciągle wygrywamy mając w bramce pozoranta? Przecież to jest niedorzeczne.

0

Sztuczna inteligencja ma zawał po meczu Aston Villi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?