kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emerald Oleguer był zwyczajnie słaby. Lenglet pierwszy sezon miał naprawdę dobry dopiero później zaczął mieć największego pecha na świecie.
5
Mam nadzieję że uda się zakontraktować Nico tylko po to żeby zobaczyć komentarze po tym ścieku który tu się ostatnio odbywa… fioletowa nam się tu powoli robi :(
0
Jestem i zawsze byłem zwolennikiem talentu de Jonga. Miałem nadzieję że zostanie liderem naszej pomocy na długie lata. Ale niestety bardzo się zawiodłem. Do tego dochodzi absurdalnie wysoka wypłata którą Frankie załatwił sobie na koniec kadencji poprzedniego zarządu. Jeżeli to prawda że wracamy do 1:1 to wypłata de Jonga wystarczy na zarejestrowanie Olmo, Nico i jeszcze na Martineza zostanie. Jak United rzeczywiście położy na stole 40 mln funtów czyli ok 50 mln euro to moim zdaniem trzeba spróbować wytargować trochę łatwych zmiennych i tą ofertę przyjąć.
8
Chyba czas skończyć pier…nie i pogodzić się z tym transferem.
Dani, życzę Ci żebyś pozamykał nam wszystkim ryje.
Barcelono: życzę żebyś musiała wypłacić wszystkie zmienne za Olmo.
2
@Inmessionate10 A ty spałeś przez ostatni miesiąc? Nico chce zostać w Bilbao i nawet wielka kasa od PSG Go nie skusiła
0
@Bernard777 Strasznie rzadko to piszę i bardzo nie lubię tej emotki ale twój komentarz można podsumować tylko tak:
XDDDDDDD
0
@DonCarletto Niby dlaczego? Nie da się porównywać ilości tytułów? Dominacji? Lat panowania? To co się da porównać jak nie to?
0
Myślę że jak Djokovic to wygra to będzie mógł być rozpatrywany jako najlepszy indywidualnie sportowiec w historii
5
@Bajson Nie chodzi mi o to żeby umniejszać Mbappe, jest świetnym piłkarzem. Dla mnie jednak jest to piłkarz momentów, wspaniałych akcji ale często potrafi też gasnąć. Pytanie ile tych "momentów" będzie. Na pewno strzeli kilkadziesiąt bramek w sezonie ale na pewno nie zbliży się do rekordów Messiego czy Cristiano. Zobaczymy też jak będzie Mu szła współpraca z Viniciusem, bo moim zdaniem wcale nie będzie tak cudownie - obaj to rozkapryszone gwiazdy. Dodatkowo Real dopiero teraz poczuje co znaczył dla nich Kroos.
10
Jestem po prostu zachwycony tym że wreszcie porzuciliśmy nasze odwieczne ustawienie i Flick próbuje 4-2-3-1. Już dawno nie mogłem się tak doczekać sezonu nawet w świadomości że bez wzmocnień nie mamy większych szans z Realem. Chociaż moim zdaniem Mbappe wcale nie da im tyle co wszyscy się spodziewają.
0
@KibicBarcy84 A jaką ofertę miała przedstawić skoro jest klauzula?
1
@Swistus172 @aiven A kogo woleli byście mieć w składzie, Romeu czy Roberto? (tylko nie piszcie że żadnego)
0
@KrzysekFCB @kombo13 Wiadomo, tylko tak jak piszecie Pique nawet nie przebąkuje o takiej możliwości.
0
Niestety ciężko się nie zgodzić. Ja jako dotychczasowy zwolennik Laporty muszę przyznać że się zawiodłem. Chociaż dalej będę się upierał że na bagno które zostawił Bartomeu trzeba było kogoś takiego jak Laporta - kombinatora, krętacza i cwaniaka - żeby zawrócić klub z pędzenia w przepaść.
Niestety ostatnie czasy to kompletny dramat, ciągłe obietnice nowych kontraktów z których nic nie wynika jest już śmieszne a trzymanie Deco na stanowisku to istny sabotaż. I nie chodzi tu tylko o Nico bo tu akurat winy Deco nie widzę - Nico zapewne nigdy nie chciał tu przyjść a cała sprawa została nakręcona przez media.
Tylko co dalej? Kto w miejsce Laporty? Bo przecież nie ten cały Font. To musiałby być ktoś zupełnie obcy albo jakiś młody człowiek z biznesowym podejściem.
0
@Pustelnik To znaczy jakich działań? Miał z Nico na wakacje pojechać? Wynająć sobie pokój w tym samym hotelu? Serio, obwinianie Deco za całe zło tego świata zakrawa już o śmieszność. Dyrektor sportowy z niego jak z koziej dupy trąba ale tutaj zapewne nic się nie dało zrobić. Nico cały czas chciał zostać w Bilbao a ta cała karuzela została napędzona przez prasę. Zapewne nigdy nie było tematu przejścia do nas Nico a teraz wszyscy mówią że Deco zawalił.
0
@KrzysekFCB Zapominasz o tym że Barcelona wychodzi z największego od 20 lat kryzusu sportowo-finansowo-wizerunkowego. I nawet w takim momencie gdyby nie idiotyzm Araujo mielibyśmy otwartą drogę do finału.
0
@danijacek Komu sprzedać skoro nikt Go nie chce a do tego On nie chce odejść?
0
@KrzysekFCB Na podstawie wielkości klubów, skali finansów, rozpoznawalności, składu i wielu innych rzeczy. Życzę Bilbao jak najlepiej ale jak w ciągu najbliższych 10 lat zdobędą mistrzostwo lub wygrają LM to publicznie zjem swój kapelusz
@Raffaell Nie podawaj wyjątku potwierdzającego regułę. Ja nikogo nie poniżam, ale Bilbao klubem z topu nie jest
4
@KrzysekFCB Wybacz, ale porównywanie projektu sportowego Bilbao, jak stabilny by on nie był i jak dobrze byłby klub zarządzany do projektu Barcelony jest śmieszne. Bilbao przez najbliższe lata nie ma szans na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, tym bardziej na poważne zaistnienie w LM, nie mówiąc już o jej wygraniu.
Jeżeli Nico zechce zostać w Bilbao przez całą karierę to ja obdażę Go największym możliwym szacunkiem ale nie oszukujmy się, świata tam nie zawojuje.
1
Frankie zaczyna być irytujący. Nie dość że ch… gra albo w ogóle nie gra to jeszcze wykorzystując fatalną sytuację klubu i głupotę bandyty Bartomeu przytula największą wypłatę w całej lidze. Odejść nie chce, negocjować nie chce i zaraz będzie że Laporta zły.
1
Po prostu cudownie…
1
To my chcemy zarejestrować Srgiego Roberto? Coś mnie ominęło?
0
@Boss227 No to teraz Ty spróbuj zrozumieć o co mi chodzi.
Już na początku oskarżyłeś Nico ze 100% pewnością w głosie o to że wstrzymywanie się z decyzją to wymuszanie wyższego kontraktu. Jakim prawem? Skąd to wiesz? Później oczywiście stała śpiewka że będzie biadolenie i kombinowanie z rejestracjami chociaż nie masz pojęcia jaka jest faktyczna sytuacja finansowa klubu, jakie są rozmowy transferowe i sponsorskie, z kim, kto i za ile. Nie wiem też skąd to przywołanie Mbappe i Haalanda bo po pierwsze są to największe gwiazdy światowej piłki a po drugie zostali sprowadzeni/zarabiają o wiele wiele wiele więcej niż potencjalny transfer Nico. Chociaż akurat o Mbappe mam swoją opinię i uważam że wcale nie będzie tak pięknie i cudownie jak to się wszystkim wydaje.
Jak już pisałem w innym komentarzu oczekujecie od młodego chłopaka który jest na wakacjach po długim sezonie zakończonym niesamowitym sukcesem decyzji natychmiastowej, a jest to najważniejsza jak dotychczas decyzja w jego życiu - decyzja która zmienia wszystko. I to na jakiej podstawie? Na podstawie doniesień szmatławych gazet które piszą wszystko tylko po to żeby pisać. Nikt z nas nie wie jak jest naprawdę, może Barcelona już dawno zna decyzję Nico tylko poprosił żeby tego nie ogłaszać przed końcem jego wakacji? A może naprawdę się waha czy zostawić Athletic i nie wie co zrobić? Może obietnica dana bratu jest prawdziwa? A może chce przyjąć ofertę PSG która zabezpieczy Go finansowo do końca życia, a jak życie piłkarza wygląda pokazuje przykład np Fatiego.
Ja protestuję przeciwko eksperckiemu tonowi wypowiedzi użytkowników tej strony którzy ze 100% pewnością przekonują wszystkich innych że nikt tu nie przyjdzie, nie mamy kasy, klub jest memem, nie leci z nami pilot i w ogóle Camp Nou trzeba zaorać i posadzić pomidory.
1
@slayer Chłopak jest na wakacjach po bardzo długim sezonie zakończonym niesamowitym sukcesem. Ma do podjęcia najważniejszą decyzję w swoim życiu a Ty masz pretensje. W dodatku opierasz te pretensje na doniesieniach prasowych.
0
@Boss227 Wybacz, ale dla mnie to nie jest opinia tylko gadanie głupot. Napisałeś ile Nico chce zarabiać, dlaczego zwleka z decyzją, jakbyś był nim albo conajmniej jego agentem. Dodatkowo już oznajmiłeś wszystkim że raczej nic z niego nie będzie a Mbappe strzeli pierdyliard goli w Realu.
Sorry ale taki ekspercki ton oznajmujący niesamowicie mnie irytuje i czepiam się każdego kto pisze w ten sposób.
2
@Boss227 Oho, wróżka. Rzuciłbyś jakąś "6" w totku? By mnie podratowało trochę
0
@Pustelnik To że prasa robi taki hałas nie oznacza że klub co godzinę do niego dzwoni
1
@Borys8111 Przecież Nico ma długi kontrakt
1
@19Macio93 Tak, bo to sam zawodnik siedzi i szuka sobie klubu. To już lepiej żeby grał chociaż parę minut żeby o nim świat nie zapomniał
0
Już myślałem że Real chce nam Prezia podkupić ale to nie ten Laporte