kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA Nieno nie przesadzaj, najgłupsi to są na fioletowej.
0
@LatajacyHolender Jak sprowadzany doświadczonych zawodników z dużą wypłatą źle. Jak chcemy nieoczywistego taniego zawodnika też źle. Zdecyduj się
2
Dawno już nie mogłem się doczekać sezonu jak teraz. Wreszcie trener bez DNA, wreszcie będzie inaczej. Podejście do gry, do treningu, do wszystkiego.
Nie nastawiam się na potrójną koronę ale gorzej na pewno nie będzie.
0
Jeżeli mamy grać 4-2-3-1 to taki zawodnik będzie mega przydatny. W zależności od przeciwnika na DMC można wystawiać różny profil piłkarzy a i na środek obrony będzie zabezpieczenie.
2
@tristan87 Obyś Ty nie musiał nigdy mdleć po tym jak Ci bandyci zniszczą życie…
0
Jakby prawdziwa była klauzula Nico to trzeba zrobić wszystko żeby Go sprowadzić. Mając na skrzydłach jego i Yamala z drugiej strony siła robi się imponująca.
3
Ciekawe czy inne kluby też będą się buntować i ciekawe czy w formule turnieju będą jakieś klauzule co do udziału samych zawodników pierwszego składu. Równie można by tam wysłać drużynę rezerw i skasować piniądz.
0
@Chlebek23391 Nabitej ręki nie gwiżdże się od dawna, już nie gadaj. Szaleństwo zaczęło się 3-4 lata temu kiedy to wszyscy się zastanawiają czy piłkarz się wywracał, podpierał, czy miał rękę ułożoną naturalnie, czy robił ruch do piłki czy drapał się po jajach. A najbardziej absurdalne są ostatnie wytyczne, czyli nawet najbardziej ewidentna ręka nie jest karnym jeżeli piłka wcześniej odbije się od innej części ciała, mieliśmy tego przykład niedawno w meczu z RSSS.
2
@graco14 Mi najbardziej pasowała interpretacja o „niepowiększaniu obrębu ciała”. Jak obrońca trzyma ręce z tyłu albo przy ciele to jest oczywiste że nie powinno być karnego. Ale teraz można nawet ręką wybić piłkę z bramki i nic.
0
Z tymi rękami pełna zgoda, idiotyczne zmiany powodują problemy
12
@Kibicodlat5 A przypomnisz ile Fati strzelił w Brighton?
21
Takie wypowiedzi zawsze brzmią trochę śmiesznie w ustach zawodników do których taki klub jak Real nigdy się nie zwróci...
1
@Pustelnik W dzisiejszych czasach takie liczby u kobiet są chyba nieosiągalne, trzeba by się cofnąć do czasów Sereny która była cyborgiem a wcześniej aż do Steffi Graf.
14
To nie jest żadna „dalsza wyprzedaż”. Ta dźwignia jest od samego początku, jest zawsze wpisywana w zyski a nigdy nie było za nią pieniędzy i Laporta musiał przedstawiać gwarancje. Nie sprzedajemy nic poza tym co było w pierwszym sezonie więc przestańcie biadolić
1
RIP Senior Siarra…
0
@korn234 Budżetu nie blokuje Lewy tylko Messi, Busquets, Alba, de Jong i Bóg wie kto jeszcze...
0
@krajana E tam, nie przesadzaj. Nie można też zakładać że teraz Real z Mbappe będzie wygrywał wszystko po 5-0 bo takie rzeczy się nie zdarzają. Pomimo tego że graliśmy taką padakę i traciliśmy mega głupie punkty z Villarealem, 2x z Gironą, z Granadą, Majorką itd itd to i tak dopiero przegrane Classico (przy wydatnej pomocy sędziego) pozbawiło nas szans na mistrzostwo. Przestańmy tracić te idiotyczne punkty a będzie dobrze.
3
Jeżeli będziemy grać na miarę naszych możliwości to nie ma się czego bać, tylko czekać na fajną rywalizację.
Jeżeli będziemy grać to samo g*wno to w tym sezonie to choćby połowa Realu złamała nogę to i tak nam to nie pomoże.
0
@VegetaPolska Mogę się jedynie opierać na tym co piszą, a o prawach do wizerunku była mowa od początku. Oczywiście nie 0, ale nie sądzę żeby Mbappe przystał na mały %.
@JarekS Czyli dokładnie tyle co napisałem, około 70 brutto rocznie.
0
@JarekS Tyle że Real rozbija bank. Jeżeli Mbappe ma dostać za przejście 100 mln (rozumiem że netto) to znaczy że Real zapłaci 200. Do tego 30 mln za kontrakt. Wychodzi na to że Mbappe miał nie zarabiać więcej niż inni a Real będzie za niego płacił 70 mln rocznie, zakładając że zostanie przez całe 5 lat. Do tego praktycznie 0 praw do wizerunku.
2
Zluzujcie majty… Paka wygląda potężnie ale ktoś tam też musi grać w destrukcji. Przecież jak Mbappe wejdzie do składu to ktoś musi z niego wypaść. Jeżeli będzie to Rodrygo to pół biedy, ale jeżeli będzie to pomocnik to już gorzej.
Będzie ciężko z nimi walczyć ale nie ma co się załamywać.
Swoją drogą paka pajaców, prowokatorów, symulantów i chamów rośnie, jeszcze by Ramosa ściągnęli z powrotem…
2
Tym młodym to coś się chyba jednak pomyliło. Zagrał 1 dobry sezon w rezerwach w farmerskiej lidze i jest wielce oburzony bo nie dostał szansy w pierwszej drużynie. Sorry, ale trochę pokory. Faye nigdy w życiu nie grał przeciwko prawdziwemu napastnikowi, bo przecież przyszedł z drugiej ligi Chorwackiej. Już widzę jak Go Liverpool wstawia do pierwszego składu.
Talent na pewno ma ale jak nie nabierze pokory to jego kariera się skończy zanim się na dobre nie zacznie.
1
@Tomek54321 Oczywiście że bym dał, chodzi mi o to że wolę nasze 5 od kibicowania Realowi.
4
A ja tam wolę nasze 5 tytułów od kibicowania temu obrzydliwemu klubowi, niech sobie mają i 50. Czekam na nowe otwarcie z Flickiem i na zmianę władz, bo choć Laporta uratował klub przed upadkiem i za to zawsze będę Mu wdzięczny to teraz zwyczajnie się pogubił.
Problem jest taki że największym złem tego klubu są Socios, tylko że ich się zmienić nie da.
0
@KibicBarcy84 I ten beznadziejny emeryt który jest kulą u nogi całej Barcelony i przez niego nie wygraliśmy żadnego pucharu… wygrał klasyfikację punktową w całej lidze
0
Albo sprzedać albo awansować do pierwszego zespołu i dać realną szansę na grę. Żadnych wypożyczeń bo nic z tego nie będzie.
1
Róbcie screeny
To będzie równy mecz, sytuacje z obu stron i dobre interwencje bramkarzy. W drugiej połowie Borussia zacznie zdobywać przewagę a kilka 100% sytuacji wybroni Courtois, do tego Rudiger wybije piłkę z linii bramkowej. Aż nadejdzie 79. minuta kiedy to Valverde odda bardzo nieudany strzał z 30 metrów. Bramkarz będzie czekał aż piłka wpadnie Mu „do koszyczka” aż tu nagle nie wiedzieć czemu obrońca postanowi interweniować i zrobi to tak niefortunnie że piłka całkowicie zmyli bramkarza. Piłka cudem trafi do Viniciusa który spokojnie skieruje ją do pustej bramki. Borussia się nie podda i dalej będzie atakować, wywalczy nawet karnego którego sędzia nie przyzna o nawet nie sprawdzi VARu. Borussia w końcówce zaatakuje wszystkimi piłkarzami, bramkarz pójdzie przy rożnym w pole karne przez co Real w 96. minucie wyprowadzi kontrę i spokojnie w sytuacji 3 na 1 podwyższy na 2-0.
0
Wreszcie ktoś mówi o 4-2-3-1
1
Nie śledziłem tego tematu, ktoś mi w skrócie napisze co jest nielegalnego w tym że Pique wziął tą prowizję?
2
@Varezq U nas cały czas pokutują odroczenia odziedziczone jeszcze po poprzednim zarządzie, przecież my ciągle jeszcze płacimy Messiemu, Busquetsowi, Albie… jak to się skończy to wyjdziemy na prostą.