0

Obawiam się że dopóki nie spłacimy wszystkich zaległości ciężko będzie wyjść na prawdziwą prostą. A ile tych zaległości naprawdę jest nie wie chyba nikt poza zarządem.

2

@pluszek Już nie bądź taki porządny, Dembele zasłużył na złe traktowanie przez kibiców czy to się komuś podoba czy nie.

7

Czy Wy nie jesteście w stanie zrozumieć że ktoś może nie podchodzić do kibicowanie Realowi/Barcelonie tak jak my?

1

@Hasszz Jak widać po wynikach ankiety jednak można.

35

Nie wiem jak można pisać bzdury typu wywalić Roberto a w jego miejsce wziąć juniora. Naprawdę chcecie trzymać juniora na ławce żeby zepsuć Mu karierę?
Roberto nie zarabia za dużo, zna klub, nie narzeka, gwarantuje niezły poziom na kilku pozycjach. Umie się odnaleźć w ważnych meczach. Dla mnie to idealne uzupełnienie składu, nie mamy szans za takie pieniądze znaleźć kogoś kto Go zastąpi.

0

@45 To że może zawsze kontrakty „koszulkowe” zawierają takie klauzule?

0

Wszyscu komentują jaki to jest zły kontrakt a nikt nie ma pojęcia jak to jest w innych klubach…

4

@xavi890 Są po kontuzji, muszą się trochę rozegrać. Zapewne zagra Frankie i po godzinie zmieni Go Pedri.

0

Kounde i Cubarsi nie powinni zagrać, można postawić Roberto na prawej a Christensena z Alonso na środku. W pomocy Frankie i Pedri muszą złapać trochę minut po kontuzjach więc moim zdaniem któryś z nich zacznie od początku.

2

Widząc takie momenty dochodzi do mnie jak bardzo brakuje tej radości z dobrze grającej drużyny. Stary chłop a mam ciarki przez taką głupotę. Obyśmy tego nie zawalili w rewanżu.

0

Mam nadzieję że piłkarze zachowają koncentrację z pierwszego meczu, PSG to cały czas groźna drużyna a 1 gol to nie tak dużo.
Wynik świetny, myślę że 100% użytkowników wzięłoby to w ciemno.

2

Cały Real, wszyscy myślą że już zdechli a ci dalej potrafią podnieść głowy.

0

@VegetaPolska Został muśnięty, zresztą sam się nabił. Nie rób sobie jaj nawet...

6

Banda symulantów...

13

Mówcie co chcecie, Real jak zwykle kartofle strzela ale ich umiejętność przejścia z obrony do ataku jest niesamowita

0

@Serducho Jak ktoś da 17 to będzie cud, obstawiałbym raczej 7

6

Gratulacje dla Valverde, jego osiągnięcia w Barcelonie są mocno niedoceniane. Gdyby nie gen przegrywu naszych patałachów szedł po pewną potrójną koronę.

1

Nico piękna akcja, jakby tak Go postawić z Yamalem byłoby miło

0

@Onlikox Wielu by się nie chciało zarabiając w tym wieku 7 mln euro na czysto

1

@RoberDzik Ja wiem, byłem tam raz pod bramą i stałem przez pół dnia. Chodzi mi o to że to wszystko jest prowizorka i rzeczywiście trzeba wylatywać na ulicę na czerwonym świetle i liczyć na to że ktoś się zatrzyma. A przecież można by postawić 4 barierki jeszcze na terenie parkingu żeby piłkarz mógł się spokojnie zatrzymać i wyjść do ludzi jak będzie miał na to ochotę. Można postawić wtedy ochroniarza (który i tak tam stoi) i wszystko jest bezpieczne i proste. Tak wiele i tak niewiele.

1

A jest jakaś inna możliwość dla „prawdziwych” kibiców na zdobycie autografu/zeobienie zdjęcia niż stanie tam pod tą bramą? Jakby klub zorganizował raz w miesiącu takie półgodzinne spotkanie to by się to dało łatwo przypilnować.

0

Klasyczny mecz Barcelony z tego sezonu: przewaga, wręcz dominacja, kilka zmarnowanych okazji, gol w drugiej połowie (chociaż wczoraj dość wcześnie strzelony), odpuszczenie, znowu jakieś niewykorzystane sytuacje i nagle przeciwnik zaczyna naciskać i robi się nerwowo.
Kompletnie tego nie rozumiem, można było zamknąć ten mecz na kilka sposobów a zrobili sobie problemy i jeszcze nałapali kartek (część celowo).
Po raz kolejny potwierdza się też to że mamy problem z drużynami które się zamykają, oby to był dobry prognostyk przed PSG.

7

@Pustelnik Dopiero w drugim sezonie zobaczymy ile Xabi jest wart. Teraz grają bez presji, w następnym sezonie pojawią się oczekiwania.

1

@4Fabregas4 Akurat tutaj muszę sie z Boro zgodzić chociaż moim zdaniem troszkę nieprecyzyjnie się wyraził. To nie jest tak że de Jong nie umie bronić, bo jak się Go postawi na obronie to z grubsza ogarnie. Chodzi o to że zbyt często odpuszcza granie w obronie, lub/i bardzo źle się ustawia. W tym sezonie straciliśmy conajmniej kilka bramej które idą na jego konto.

0

W sumie to terminarz dobrze się ułożył, teraz nie-reprezentanci mieli wolne a po meczu z Las Palmas przez finał PK znowu będzie ponad tydzień odpoczynku. Do meczu z PSG powiniiśmy podejść w pełni wypoczęci.

1

@Midast coś z zerami pokręciłeś w tych ułamkach

3

Tam jest VAR w tym meczu?

2

Neymar nawet ze złamaną nogą i tak byłby najlepszym dryblerem w naszej drużynie. Jeżeli przyszedłby za darmo z naprawdę małą wypłatą to ja bym się cieszył. Nie zapominajmy o jego wartości marketingowej.

0

@Ramek Czy ja wiem... Fermin robi furorę z racji swojej przebojowości, walki i umiejętności wejścia w pole karne. Ale czy daje wiele w konstrukcji? Ja już wiele razy pisałem że nie rozumiem fascynacji Ferminem na naszej stronie. Fajny chłopak ale moim zdaniem nie jest tak dobry jak większość tutaj pisze. Zresztą podobnie jest z Gavim, walka, ambicja, szaleństwo ale kreacji wiele nie ma, przecież wielu komentatorów o tym mówiło.
Liverpoolem to my nie zostaniemy, walka jest potrzebna ale Barcelona to Barcelona.

0

Od dawna twierdzę że Barcelonie brakuje intensywności a zawodnicy tacy jak Fermin i Gavi nam ją dają. Pytanie jednak czy jest w drużynie Barcelony miejsce dla dwóch takich zawodników? Fermin to taki Gavi tylko słabszy, jak bym miał wybierać to zdecydowanie wybieram Gaviego. Nauczmy się wreszcie zarabiać na naszych zawodnikach, wszystkich w składzie nie zmieścimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?