1

Nie wiem co strzeliło do głowy Gilowi… ciekawe czy gdyby nie zagwizdał padłaby bramka.

0

Ciekawe kim gł…. niemądrzy ludzie którzy chcą odejścia Lewandowskiego mają zamiar grać w ataku w następnym sezonie. Młodzikiem z Brazylii? A może Guiu? No chyba że liczymy na przyjście Haalanda.

7

@creativeopinion Bzdura, Barca to cały czas wielka marka. Trener który tu przyjdzie i wyciągnie nas z dołka zostanie legendą, jeżeli się nie uda to powie że nawet on nie ogarnie tego burdelu. Tylko to musi być trener już bardzo uznany z nazwiskiem.

2

50 mln za takiego gracza to żadne pieniądze w dzisiejszych czasach...

2

Już widzę narzekający Madryt który będzie twierdził że mamy łatwiej bo w końcówce sezonu będziemy grać dużo więcej u siebie. I jak mam być szczery to będą mieli trochę racji...

33

Czyli mamy problem z Flickiem bo rozwijał się tylko w Niemczech ale w międzyczasie potrafił wygrać LM ale nie mamy problemu żeby namawiać Xaviego do pozostania chociaż ten rozwijał się tylko w Katarze. No dla mnie ma to sens.

0

@masik86 Ciekawe kim chcesz grać w ataku, nieokrzesanym Brazylijczykiem czy młodym blondynem któremu raz udało się błysnąć w lidze?

1

Jeżeli w klubie jest tak dominujący bramkarz jak MATS to drugim powinien być jakiś doświadczony pewniak na emeryturze. Trzymanie młodego na ławce to totalny idiotyzm bo tylko marnujemy jego karierę.

1

Bramkarz popełnił błąd i to paradoksalnie Go uratowało. Gdyby nie zrobił ruchu do Ferrana to nawet wyskok nie miałby znaczenia. A tak to dla mnie decyzja w 100% prawidłowa.

0

Dziwny to musiał być mecz męskiej koszykówki w którym obie drużyny rzuciły poniżej 60 pkt.

0

@JarekS Ja właśnie nie rozumiem skąd wzięły się te współczynniki xG. My mieliśmy gola, strzał Lewego po podaniu Cancelo, do tego strzały z dystansu Gundogana i Yamala i z tego nam wyliczyli bodajże 0,7. Napoli poza golem po faulu tak naprawdę mieli 1 groźny niecelny strzał.

0

@kaziurak Skomentowałbym twój intelekt ale @Pablozeusz już to poniekąd zrobił...

4

Gdzie w artykule jest porównanie Lewandowskiego z Messim że takie pretensje w komentarzach?

0

@FATTOMY Ale mimo wszystko lepiej trafić na kogoś z pary Borussia-PSV albo nawet Porto-Arsenal niż na City albo np Real czy Bayern.

2

Nie ma co biadolić, mecz był do wygrania ale widać po raz kolejny że w tym układzie ta drużyna nic nie osiągnie. Teraz trzeba to jakoś przepchnąć w rewanżu, skasować piniądz i liczyć na farta w losowaniu.

0

@Ja Cule A co Ty chcesz od Kounde? Akurat całkiem niezły mecz zagrał

3

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

0

Jak tak wszyscy mało zarabiają to ciekawe skąd bierze się nasz limit płacowy. Wg ligi płacimy 500 mln na sezon, wg Capology 214. Gdzie jest brakujące 300?

0

@JarekS Już raz prowadziliśmy dyskusję na temat Marqueza i myślę że nie ma sensu jej powtarzać. Życzę Mu jak najlepiej, oby przebił osiągnięcia Guardioli czy nawet Cruyffa. Nie rozumiem tylko skąd pewność wszystkich że dałby radę w pierwszej drużynie skoro nigdy takiej nie prowadził. Xabi Alonso też ma świetny sezon w Bayerze ale spokojnie, dajmy Mu poprowadzić drużynę która nie jest underdogiem.
Laporta przyjął taki model jak przyjął, czy to będzie dobre rozwiązanie oceni historia. Myślę że biadolenie teraz na ten temat nic nie da, bo co się stało to już się nie odstanie. Moim zdaniem Laporta wspólnie z Alemanym zrobili w tych mega trudnych warunkach naprawdę świetny skład, skład który nie gra nawet na połowę swoich możliwości. Zobaczymy co będzie dalej, zobaczymy jaki przyjdzie trener. Moim zdaniem zostawienie Xaviego do końca sezonu to totalna głupota zwłaszcza po tej zapowiedzi że odejdzie która była już całkiem idiotyczna.

0

@Bobert_Kubicki Tylko że zarówno Inter, jak i Milan, jak i Juventus który przecież nie tak dawno poleciał karnie z ligi nie jest i nie będzie na poziomie Barcelony jeżeli chodzi o globalną popularność. Są 3 kluby które są najbardziej znane na świecie i jest właśnie Barca, Real i Manchester United.

3

@JarekS Pozwolę sobie na małą złośliwoś: krytykujesz tych którzy hajpowali Xaviego który nie poprowadził ani jednego meczu w Europie a sam jesteś jednym z największych zwolenników Marqueza który nie tylko w Europie ale w ogóle nie poprowadził nigdy żadnego klubu. Ale to tak na marginesie.
Laporta mógł „wyczyścić” klub używając pieniędzy z dźwigni tylko że wtedy gralibyśmy w najlepszym razie w Lidze Konferencji. Niestety, taki klub jak Barca nie może sobie na to pozwolić.

1

@misterio Wg Capology płacimy 214, nawet zakładając że się mylą to bliżej nam do 300 niż do 500. Cała reszta to spadek po poprzednim zarządzie.

0

@lntrowertyk Chociażby trzeba było zapłacić jakąś zaległą ratę de Jongowi i już masz.

10

Dopóki nie spłacimy zaległości z odroczonych wypłat i nie pozbędziemy się wypożyczonych graczy dopóty nasza sytuacja się nie poprawi.
Polecam porównać wypłaty w Realu i u nas, Real w sumie płaci swoim zawodnikom dużo więcej, ponad 200 tys tygodniowo zarabia tam 15 zawodników a u nas tylko 6. Wszystkie nasze problemy to zaległości wygenerowane przez poprzedni zarząd i szlag go wie ile tego tak naprawdę jest.

0

Deco spotkał się z agentem a Wy biadolicie jakby co najmniej kupił Daviesa za 100 mln. Spokojnie, od tego jest dyrektor żeby się spotykać z agentami.

0

Wiedziałem że Rambla będzie się musiała o coś dopier……, nie może być dobrze.

1

Trzeba przyznać że ten sposób strzelania karnych już nie raz Lewego uratował. Tym swoim zawahaniem prowokuje bramkarzy do wyjścia z linii i dzieje się tak praktycznie za każdym razem.

0

@Barca2022 Jak to nie jest wymęczone zwycięstwo to ciekawe jakie wg Ciebie jest

0

@Greenalley Ciekawe dlaczego by niby uznać. Bez przesady...

3

Nie wiem na czym polega fenomen Casado na tej stronie. Nikt Go nigdy nie widział na żywo, nikt Go nigdy nie widział na treningach a wszyscy Go traktują jako zbawienie naszej drugiej linii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?