kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ehh mokry sen… to by bylo tak cudowne że nawet nie umiem tego opisać
0
@ousmanedembele10 Czytałem, ale jak widzę że odczucia są dobre to zaczynam się martwić... nie ma też żadnych dat podanych.
3
@Fake69 Poprawka: mamy, tylko Tebas nie pozwala nam ich wydać.
1
Akurat przy okazji meczu Realu z Almerią i trzeba siedzieć cicho i patrzeć jak ich grillują. Nie ma co się odzywać bo narażamy się tylko na argument "bo Negreira".
4
Vinicius ma ten wielki dar że nigdy nie wie kiedy po prostu zamilknąć. A później płacze że nikt Go nie lubi.
0
No właśnie tak dzisiaj myślałem jak przebiega leczenie MATSa. Są jakieś wieści o jego powrocie?
0
Rozumiem że komentujący chcą wystawiać Yamala w każdym meczu?
0
@BORO_12 A może nie może? W tekscie nie ma nic o tym
3
@Bajson Ale dlaczego frajerów? Przecież Riad w 2025 może być świetnym obrońcą, wtedy kupujemy Go za 7 mln nawet po to żeby drożej sprzedać. Czy coś źle zrozumiałem?
0
Myślę że to celowe działanie Mou, zrobi się naprawdę głośno nawet jeżeli nie ma nic na rzeczy. Teoretycznie przejęcie Barcelony przez znienawidzonego trenera i doprowadzenie jej do wygrywa ia brzmi nieźle. Abstrahując od wszystkoego, myślę że Mou jest na tyle ambitny i dumny że mógłby nawet podjąć pracę za grosze tylko po to żeby udowodnić że jest „the special one”.
0
Właśnie widziałem reklamę że mecz z Betisem jest na Eleven o 21 na żywo, coś się zmieniło?
1
Ja nie mogę zrozumieć postawy Xaviego. Gramy absolutne g**no z mułem a On przyjął postawę atakującą i nie wie dlaczego wszyscy się czepiają. Jeżeli Xavi naprawdę wierzy w to że gramy dobrze to powinien odejść natychmiast i dzisiejsza porażka (tylko cudem możemy dzis w Sevilli nie przegrać z obecną grą) bardzo się do tego przyczyni.
1
@Redakcja Jest błąd przy pierwszym golu z Salamancą, wpisany Lewandowski.
0
Swoją drogą to bardzo ciekawe że Realowi pomimo dominacji w ilości zdobytych LM a wcześniej PE nigdy nie udało się zdobyć potrójnej korony.
3
O Boże.... tym to zawsze jakiś farfocel wpaść musi... coś nieprawdopodobnego
0
Patrząc na mecz Atletico-Real dziwię się że my w Superpucharze dwucyfrówki nie dostaliśmy...
0
@Hadim Również ośmielę się nie zgodzić co do Valdesa. Moim zdaniem przez kilka lat to był TOP 3 bramkarzy na świecie. Jego "problemem" było to że miał mało spektakularnych interwencji bo Barca w tym czasie tak dominowała że przeciwnik nie dochodził do sytuacji.
Za Valdesem ciągnęły się babole które zdarzały się w młodym wieku i moim zdaniem to jeden z powodów jego niedocenienia.
0
Obstawiam że jakoś wymęczymy tą Salamankę a później dostaniemy w palnik od Betisu. Ciekawe czy Xavi wtedy poleci
2
@Rust_Cohle Dobrze że reklamy Iladianu nie oglądał bo by se globulkę w dupę wsadził...
0
Nigdy w życiu z zasady nie postawiłem u buka przeciwko Barcelonie. Ale ten kurs na Salamankę jest strasznie kuszący...
0
Od dawna chcę żeby Barcelonę przejął trener spoza DNA, ale Morinho jest jedynym którego bym tu nie chciał. Za dużo zrobił złego będąc trenerem Realu.
6
@Sentrosii W Bolonii
0
@OldMc84 Ja nie mam pretensji do Viniciusa, poczuł rękę to poleciał, ale chyba nie nazywasz tego mini-kontaktu "zatrzymywaniem"? Mnie po prostu wkurza to że interpretacja przepisów o faulach w polu karnym jest tak debilna. Jak obrońca wjeżdża w nogi napastnika to kontakt musi być "wystarczająco silny". Jak obrońca gra ręką w polu karnym to może się podpierać, przewracać, trzymać rękę naturalnie itd. Ostatnio obrońca zatrzymał piłkę lecącą do bramki ręką i karnego nie było bo się podpierał. Ale za dotknięcie ramienia napastnika już karny jest - czy naprawdę tylko ja twierdzę że to jest idiotyzm?
0
@OldMc84 Od dawna tłumaczy się że faul w polu karnym musi być mocny. Ile to razy słyszeliśmy że „to za mało na karnego”? To co tu jest mocnego i przekonującego w położeniu ręki na ramieniu?
0
@TR3YWAY Przestań, nie widzisz jakie ma wyniki z rezerwami?
4
Wszyscy w koło uznali że tam nie było faulu a ten dalej swoje...
1
Dopiero dzisiaj widziałem skróty z meczu. Ja nie mówię że to ustawiło mecz, bo Real był dużo mocniejszy i na pewno i tak by wygrał, ale ten karny to przecież skandal. Mają wszystko na kamerze jak na dłoni a dalej takie decyzje podejmują...
2
Ktoś się jeszcze dziwi? Wydaje się że Xavi się poddał, nie ma wpływu na drużynę. Ja już nie mówię o Realu ale ostatni męczymy się z każdym, wliczając nawet czwartoligowca.
0
@Knut Tylko że na niego nas nie stać…
2
Ja jestem zawsze ostatni do zwalniania trenerów, ale pisałem też że jeżeli dojdzie do kompromitacji w Arabii to Xavi musi odejsć. I do tej kompromitacji doszło. Nie ma absolutnie żadnych iskierek nadziei że ta drużyna się podniesie. Tylko teraz pytanie kto ma tego Xaviego zastąpic? Bo przecież nie Marquez który strzela 3 gole w ostatnich 5 meczach.