0

Znamienna była ta statystyka niedokładnych przyjęć przed meczem, coś niemożliwego

0

Wysyp debili gwarantowany pod tym newsem...

1

Ja nie wiem jakimi ludźmi trzeba być żeby wysrać ze swojej klawiatury takie teksty. Ja rozumiem że Lewandowski jest w słabej formie ale bez przesady.
Coś niesamowitego

0

@Cotutajsiedzieje Mój Boże, dlaczego znowu?

2

Jak to mówili Smoleń z Laskowikiem "zakręt to pół biedy ale cały czas jest pod górę"

2

Nie sądzę żeby były jakieś ruchy przed superpucharem. Tak naprawdę zostały 3 mecze ligowe +1 pucharowe. Jak w tych meczach nie będzie lepiej i w złym stylu przegramy superpuchar to Xavi może zostać zwolniony.
Tylko błagam, nie bierzmy Marqueza.... weźmy jakiegoś Niemca albo Włocha wreszcie, niech coś się zmieni.

3

Ale tam musi być gnój w klubie… i Wy mówicie że zwolnienie Xaviego coś zmieni?

0

Gramy jak w schyłkowym Koemanie, czyli gorzej już być nie może. Pytanie tylko czy nawet jak zwolnimy Xaviego to to coś da? Nie ma trenera który byłby w stanie przejąć drużynę w tym momencie bo na kolejne wynalazki typu Marquez już chyba nie mam ochoty…

1

Już widzę Tebasa jak wychodzi i mówi że jego metody działają…

1

Spokojnie, dzisiaj zagra, zaraz CdR gdzie też ktoś grać musi. Mieliśmy teraz ważne mecze gdzie Xavi musiał grać najmocniejszą jedenastką, Romeu swoje minuty jeszcze dostanie.

0

Za chwilę Mbappe będzie wolny a Real chyba już do reszty się na Niego obraził…

0

@4Fabregas4 Błagam, przestańcie już z tym "stylem", jaki jest ten nasz styl? Oczywiście, Lewandowski jest w beznadziejnej formie, ale przecież On nie jest aż tak słaby technicznie jak w ostatnim czasie. Nie wiem co się z nim stało, ale wcześniej taki nie był. Zresztą ma sytuacje, nie musi robić nic więcej tylko strzelać bramki. Najwięcej wykreowanych sytuacji jako klub, największy współczynnik xG, (chyba) najwięcej strzałów. Wystarczy tylko i aż te sytuacje zacząć wykorzystywać.

0

@4Fabregas4 Ja nie napisałem że zagrał dobrze tylko że nie był najgorszy.
Nie wiem jak jest z głębokością mojego myślenia ale nikt mnie nie przekona że Lewandowski jest całym złem tej drużyny i że tylko On odpowiada za naszą słabą grę. To bzdura i nie rozumiem po raz kolejny skąd ten hejt który się tu na niego wylewa.

0

@4Fabregas4 Mógłbyś to napisać po meczu z Atletico, ale z Gironą Lewy wcale nie był najsłabszy na boisku. Serio, zrzucanie na niego winy za wszystkie nasze niepowodzenia jest tak głupie że ja nie wiem jak można to pisać na poważnie.

0

@JarekS @xoran Wybaczcie, ale argument że zawodnicy czują się niekomfortowo i dlatego są nieskuteczni w ogóle do mnie nie trafia. Jak taki zawodnik jak Lewandowski ma piłkę na głowie jak w meczach z Gironą i Atletico to musi to strzelić choćby ze złamaną grał. Jak Raphinia dostaje mega podanie gdzie naprawdę ma 20 metrów luzu w koło i nie może nawet dojść do bramki to o jakiej niekomfortowości mówimy?
Ja się będę upierał, mimo że jestem w mniejszości, że my naprawdę nie gramy w większości meczów tak źle jak to wygląda po wynikach. Przecież z Gironą naprawdę powinniśmy wygrać, bo sami Raphinia i Gundogan powinni mieć po hat tricku, a to co robiliśmy w obronie to był jakiś kryminał. Pierwszy gol to brak doskoku Gundogana i błąd Christensena, a i tak Araujo prawie to wyratował. Drugi gol to jakiś absurd, piłkarze rozstąpili się przed bramką jak Morze Czerwone. Trzeci to kolejny błąd Kounde, a czwarty to brak doskoku de Jonga do podającego. Błędy niezrozumiałe dla mnie, bo z obrony która szła po rekordy w poprzednim sezonie staliśmy się jakąś parodią. Wystarczy że przeciwnik wymieni 3 szybkie podania i nasi zawodnicy nie wiedzą co się dzieje.
Ale ciągle pomimo tych błędów, pomimo słabej formy Lewego, Raphinii, pomimo tego że Yamal jest ostatnio beznadziejny (oczywiście nie mam do chłopaka pretensji) pomimo tego że Pedri nie istnieje po kontuzji (w meczu z Gironą miał 1 dobre podanie), pomimo tego że przez długi czas naprawdę graliśmy mocno osłabieni trzymamy się jakoś w tej tabeli i tylko brak skuteczności powoduje naszą stratę.
Nie wiem o co chodzi w tej drużynie, może zwolnienie Xaviego stanie się koniecznością. Choć nie w trakcie sezonu, bo nie ma kim Go zastąpić. Postawienie na kolejny wynalazek typu Marquez to już będzie totalny idiotyzm.
Musimy jakoś dociągnąć do końca sezonu, liczyć na szczęście w losowaniu LM żeby przejść jak najdalej i wtedy będziemy rozliczać. Jak mamy zmieniać trenera to zmieńmy na jakiegoś uznanego Niemca lub Włocha, dość tego DNA.

5

Gavi był zdrowy jak rozpoczynał mecz, ale po pierwszym wejściu był już kontuzjowany i nie miał prawa wrócić na boisko. Tylko że nie można o to obwiniać trenerów tylko lekarzy.

0

@JarekS Ale ciągle pomimo tego co napisałeś trzeba tą bramkę na końcu strzelić. Każda taka statystyka to jednak kamyczek do ogródka przeciwników Xaviego, oczywiścoe przy zaznaczeniu z całą stanowczością że drużyna nie gra dobrze.
Pofantazjujmy trochę i pomyślmy że drużyna ma 6 goli więcej, co by wtedy było? Może zwycięstwo z Granadą i Majorką, może z Rayo? Może gdyby Raphinia potrafił przyjąć piłkę gdzie miał 20 metrów wolnego w koło nie byłoby porażki z Gironą?
Tak jak pisałem nie raz słabo mi się robi jak oglądam mecze Barcelony, ale musisz przyznać że gdyby po prostu skuteczność była minimalnie lepsza to nasza sytuacja ligowa znacznie by się poprawiła?

0

Fajna statystyka się pojawiła:
Barcelona - Girona 2-4
xG 4,06 -2,40
Strzały 31-15
Tak jest niemal w każdym meczu

4

Zwolnienie Xaviego i zatrudnienie Marqueza to już by była czysta głupota. Z deszczu pod rynnę. Jak już zmieniać trenera to na kogoś zupełnie z zewnątrz a nie ciągle brnąć w to samo.

4

Mam nadzieję że Cancelo nawet na rozgrzewkę nie wyjdzie…

1

@KobeFR A ilu takich piłkarzy na topowym światowym poziomie ma Girona? Ilu ma Granada? Majorka?

4

Nasza drużyna powinna się nazywać FC Spóźnienie. Nie wiem co się stało z naszą obroną jako całością, przecież w poprzednim sezonie szli po rekord czystych kont. Teraz wystarczy że przeciwnik wymieni na naszej połowie 3-4 podania i nasza drużyna całkowicie głupieje, a to co zrobili przy drugim golu to już jakiś kompletny skandal.
Wiem że wszyscy jadą po Xavim, a On tradycyjnie mówi że zagraliśmy dobry mecz, ale moim zdaniem.... zagraliśmy naprawdę niezły mecz. Girona strzeliła praktycznie wszystko co mogła a my powinniśmy mieć kilka bramek więcej. I tym razem (poza tą sytuacją z końcówki) nie ma co się wyżywać na Lewandowskim, ale Raphinia i Gundogan powinni mieć po hat tricku. Cancelo miał Lewego pustego na 5 metrze a postanowił walić po krótkim rogu. Yamal z każdym meczem coraz mniej widoczny, Pedri poza 1 genialnym podaniem nie zagrał nic.
Z dwojga złego wolę porażkę z Gironą i zwycięstwo z Atletico niż odwrotnie...

1

Ja zawsze jestem optymistą, ale ten mecz już do końca mnie złamał i powiem że Raphinia się nie nadaje do gry na wysokim poziomie. Jak ktoś w lecie będzie chciał Go kupić to nie ma się co zastanawiać.

0

Będę to powtarzał do znudzenia… nie wiem co za idiota wymyslił te przepisy o rękach w polu karnym…

0

@Emhyr Zwłaszcza jak ktoś po francusku nie umie to można pośmiać fest

2

Ten mecz to nie czas na odpoczynek, był tydzień wolnego a za chwilę mamy Antwerpię gdzie można się bawić w rotacje i do Belgii Cancelo i Gundogan nie powinni nawet lecieć.

1

Ja myślę że Barcelona jest otwarta nawet na oddanie Go za darmo

3

Cały czas się dziwię jak duże pieniądze obracają się w golfie. Sport dla elit, mało to widowiskowe, nudne do oglądania, potwornie długie i kompletnie niewidowiskowe. Oczywiście jest to sport bardzo trudny i podziwiam mistrzów którzy są niesamowici, ale skąd ta kasa?

3

@Rioletto Tragiczny transfer króla strzelców ligi, no kurdę fakt

22

Toż to już jest jakaś zbiorowa histeria!
Ja rozumiem że Lewy jest w słabej formie ale nagonka jaka ostatnio się zrobiła przekracza granicę. Naprawdę trzeba być ignorantem żeby nie zobaczyć poprawy gry Lewego w ostatnim czasie. Zawalił z Atletico? Zawalił, ale grał naprawdę dużo lepiej niż ostatnio. Do tego chyba wszyscy zapominają że ciągle jest w czołówce strzelców ligi (i założę się że drugi raz z rzędu wygra Pichichi) i ciągle jest najlepszym strzelcem/asystentem w naszej drużynie.
Nikt też w tych dyskusjach nie bierze pod uwagę aspektu marketingowego, w Barcelonie Lewandowski jest wszędzie, w sklepach wystawione są koszulki tylko jego, Pedriego i Gaviego, a jak ostatnio byłem na meczu z Alaves to miałem wrażenie że 1/3 stadionu to Polacy.
Spokojnie, poczekamy do końca sezonu i wtedy będziemy Go sprzedawać jak dalej będzie źle. Bo sprzedaż w zimie i postawienie na młodziana z Brazylii to istne samobójstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?