kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym tam Yamala od pierwszej minuty nie obstawiał, raczej Felixa z Ferranem a Yamal w drugiej połowie. Zresztą podejrzewam Xaviego o 4 pomocników, wtedy jest miejsce tylko dla 1 skrzydłowego i raczej będzie to Ferran który ostatnio wychodzi w podstawie.
5
@VeB 1899 Akurat Kounde o ile nie ustabilizuje formy mógłby być rozważany do sprzedaży o ile przyjdzie dobra oferta.
4
Jak już całe studio i komentatorzy Eleven powiedzieli że faulu nie było to znaczy że nie było.
0
Gość ma rację, nigdy nie widziałem żeby Araujo przegrywał tyle pojedynków biegowych
0
To teraz by trzeba stracić żeby 2 nie wygrać
0
Ciężka sytuacja do oceny ale chyba jednak bym się skłaniał ku żółtej
0
Brawo sędziowie
0
Ciekawe ile lat będzie miał Mbappe jak w końcu przejdzie do Realu, oni chyba piłkarzy po 30 już nie biorą?
16
Co za podła symulka... niestety takimi decyzjami federacja wspiera pajaców którzy padają jak rażeni piorunem po najmniejszym dotknięciu. Jak oni mają tego nie robić skoro to przynosi zyski? Oczywiście piłkarze Teneryfy który podbiega do Araujo nie dostał żadnej kary.
Oczywiste jest że Araujo powinien dostać za to czerwień ale nie 4 mecze, debile...
0
@Spawar My to najpierw z Osasuną wygrajmy
0
Szkoda że nie wpomniałeś że przy pierwszym golu była ręka, z tym łamaniem linii przez Raphinię jesteś pewny?
20
Raphinia jak zwykle potrafi irytować, na pustą bramkę wali w trzecie piętro ale kończy mecz z golem i asystą.
1
@patrys218 I sędzia, chociaż akurat wczoraj najpierw nie uznali nam prawidłowego gola a później uznali gola przeciwnikowi nie dość że ze spalonego to jeszcze po zagraniu ręką.
0
@JaroCoach Akurat z tymi minutami u Yamala nie jest tak źle, ma ich 1109 gdzie Frankie ma 1174, Ferran 1225 a Raphinia 950.
4
@binczekoladen Od początku sezonu to rozpisują a Ty się teraz kapnąłeś? Asysty drugiego stopnia to nie są kluczowe podania, tylko kluczowe podania po których padły gole, to jednak różnica. To akurat bardzo fajny pomysł pokazuje kto bierze udział w akcjach bramkowych.
0
Woow, grubo, grubo
3
Super, może się uda nie odpaść
2
Akurat po tym meczu mi się troche szkoda zrobiło Xaviego, widać że chłopu ręce opadły kilka razy… słabość naszej drużyny jest niewytłumaczalna
13
W tytule pytanie czy Mbappe porozumiał się z Realem a w artykule wiadomości że Real nie złożył oferty a Mbappe ich odrzucił i myśli o PL.
0
Czyli nie dość że ręka to jeszcze spalony?
24
Sędziowie trzymają poziom niezależnie od rozgrywek
2
Jest i ta menda, tfu!
0
Raphinia to już mem…
0
A jeszcze sobie sprawdziłem wartości rynkowe na transfermarkt... wiem że wartości nie grają i jest to jakieś przybliżenie ale zawsze jakiś obraz rzeczywistości daje. Otóż Barca Atletic ma w sumie wartość 18,4 mln a kolejna drużyna 7,75 czyli prawie 3 razy mniej. Mimo to Barca jest na 7. miejscu...
0
@JarekS OK, myślę że już czas zakończyć ten wątek. Chwalisz Marqueza za bezkompromisowość - ok, pewnie jest tak jak mówisz. Pewnie ma wielkie jaja, zresztą pokazywał je również jako piłkarz. Tylko gdzie do tej pory trenował Marquez? Pół roku jako trener młodzieżówki RSD Alcala i półtora roku jako trener Barcy Athletic. Nie miał do tej pory do czynienia z ani jednym piłkarzem który znaczy cokolwiek w piłkarskim świecie. Ma w Barcy Atletic wycenianenego na 2 mln Mbacke i to jest max. I może Marquez posadzi na ławce Lewego, Raphinię czy kogoś innego i wsadzi w ich miejsce Guiu. Ale jeżeli Marquez zostanie trenerem Barcy w tym sezonie to stawiam 100 że tak nie będzie.
0
@Litman 5 mln brutto czyli 2,5 netto. Dla porównania w Barcelonie mniej zarabiają tylko Romeu i Pena (nie licząc młodych którzy zaraz będą mieć nowe kontrakty). Dla porównania w Realu mniej mają tylko Łunin i Joselu.
0
@JarekS Wybacz że tak długo, ale dzisiaj byłem niedostępny.
Oczywiście że chcę żeby Guiu, jak i każdy inny młody piłkarz się rozwinął. Nie wiem tylko skąd pewność że Marquez czy jakiś inny "no namowy" trener da im na to szansę. Przecież dobrze wiesz że Barcelona to klub który nie może sobie pozwolić na eksperymenty, każdy mecz jest ważny. Za starych dobrych czasów Pepa gdy często było tak że już po pierwszej połowie mecz był zamknięty można sobie było ogrywać młodzież. Teraz każdy mecz jest na styku do ostatniej minuty i koło się zamyka. Czy naprawdę sądzisz że posadzenie na ławce zawodnika klasy Lewandowskiego przyjdzie innemu trenerowi tak łatwo? Przecież tego się nie robi tak po prostu. Zresztą ja zawsze protestuję przeciwko zwalaniu całej winy akurat na niego bo moim zdaniem jest to niesprawiedliwe.
Postęp jest, bo z Las Palmas został zmieniony już w 72. minucie i nie widać było żeby miał o to jakieś pretensje.
1
Jakie Wy pierdoły gadacie... Roberto po obniżce zarabia niewiele, nigdy nie narzeka na brak gry, nigdy nie narzeka na pozycje na których gra. Zna klub, jest doświadczonym i lubianym zawodnikiem, cudów grał nie będzie ale potrafi dać średni poziom który zawsze jest potrzebny. Nie można mieć w drużynie samych gwiazd i samej młodzieży, piłkarze jak Roberto też są potrzebni.
1
Dobrze że ktoś to przypilnował, nie raz już drużyny leciały z rozgrywek za takie niedopatrzenia.
0
@JarekS Wiesz, tu nie chodzi o to że ja jakoś chce bronić Xaviego. Protestuję tylko przeciwko twierdzeniu że Marquez na pewno sobie poradzi, bo porównywanie trzeciej ligi do pierwszej jest niedorzeczne. Jak Marquez przegra mecz to psa z kulawą nogą nie będzie to obchodziło, ale jak Xaviemu nie pójdzie to jest afera na cały świat. Nie mów mi że będąc trenerem pierwszej drużyny Barcelony można sobie swobodnie kombinować z pomysłami na grę, sadzać na ławce tych co akurat mają słabszą formę bo to nie jest takie proste. Presja jest milion razy większa.
Jak mawiał klasyk jest kłamstwo, bezczelne kłamstwo i statystyka. Ale jak się jednak na tą statystykę spojrzy to powinniśmy mieć w lidze 46 goli a mamy ich 36. Te kilka bramek to strata punktów z Gironą, Valencią, Rayo itd. Dla porównania Real i Girona mają odpowiednio +11 i +16 xPTS co jest ilością wręcz niedorzeczną.
Może i Xavi nie ma pomysłów ale zawodzą Go głównie piłkarze niestrzelający goli i obrońcy popełniający idiotyczne błędy.