kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co powie szatnia Realu na zarobki Mbappe i przede wszystkim na premię za podpis.
22
Mbappe jest jaśniejszy niż Vinicius więc jak będzie walka o lewe skrzydło to będzie to można podciągnąć pod rasizm
0
@szkodastrzepicryja Tylko że w tym meczu były już 2 wymuszone zmiany, do tego nie wiadomo co z Pedrim było. Ja też jestem zwolennikiem zmian ale tutaj Xavi wiele zrobić nie mógł.
1
Bardzo się przyda ten tydzień przerwy
1
@TR3YWAY A kim ma grać skoro Raphinia Ferran i Felix mają kontuzje?
12
Dobrze że mamy teraz tydzień przerwy, widać że już zmęczeni. Lewy w końcu dobry mecz.
1
Kounde jest tragiczny, coś niemożliwego
0
@JarekS A jak zaoferujemy 18-letniemu piłkarzowi wysoki kontrakt to będzie "jak można tak dużo płacić?". Niestety, z Anglią nie wygramy. Dzisiaj pojawił się news że ten trensfer będzie kosztował 20 mln euro, za tyle to ja podziękuje. Jeszcze wysoka prowizja dla rodziny. Podobnie było zresztą z Gulerem, wszedł tatuś, skasował pieniążek i transfer upadł. Chociaż akurat w tym przypadku to chyba dobrze...
1
Nie wiem jak można jechać po Deco skoro Totki przepłaciły nas pewnie z 3 razy.
0
To uczucie kiedy Getafe gra z Realem i po godzinie gry mają aż 10 fauli i 1 żółtą kartkę...
0
@Litman A co Ci Christensen zawinił?
0
@Soetie Nie przekonasz mnie że jakikolwiek piłkarz lepiej nauczy się grać w trzeciel lidze niż w pierwszej.
0
@Soetie Tylko co w tym złego żeby Go sprzedać z opcją odkupu? Przecież jeżeli Faye czy każdy inny piłkarz okaże się być światowym talentem to będzie opłacało się Go odkupić i to za pieniądze dużo większe niż sobie zapiszemy. Jeżeli pójdzie za 10 mln i zapiszemy sobie opcję 20 to wszyscy są zadowoleni: klub który Go kupił bo jest do przodu 10 mln; my, bo zyskujemy dobrego, ogranego gracza, a w przypadku niepowodzenia zarabiamy już teraz; Faye, bo zamiast plątać się po trzeciej lidze hiszpańskiej będzie grał w pierwszej francuskiej. Sytuacja win-win-win. Chyba nie powiesz mi że gracz bardziej się rozwinie w trzeciej lidze niż w pierwszej?
4
@kacperowski20 Gdzie my jesteśmy to pewnie nie, ale gdzie oni są to już chyba bardziej co nie?
2
Oj tam Oj tam, czepiacie się. Teraz nic nie jest ważne bo przecież był Negreira.
1
Przecież to było jasne. Moim zdaniem idiotyzmem jest trzymanie młodego bramkarza na ławce, bo ani Go to nie rozwija ani nie ma pewności jak już będzie musiał wejść na boisko. Drugi bramkarz to powinien być starszy gość na poziomie który przyjdzie sobie na emeryturę, ale jak już wejdzie to będzie trzymał jako taki poziom. Coś jak kiedyś Pinto, coś jak Dudek w Realu (chociaż On akurat nie wchodził). Zawsze po sezonie jest sporo takich bramkarzy do wzięcia za darmo a my nie wiem dlaczego upieramy się żeby stawiać na młodego.
0
@Soetie Wyjątek potwierdzający regułę. Poza tym Araujo to zawodnik jeden na milion, talent światowej klasy. Jego nie dało się zmarnować bo jest po prostu za dobry. Uważasz że Faye to talent na podobnym poziomie?
Nauczmy się wreszcie zarabiać na zawodnikach albo przestańmy płakać że nie ma kasy.
Ostatnio chyba Ćwiąkała podawał statystyki ile meczów w rezerwach zagrali młodzi gracze (wychowankowie) Barcelony w rezerwach i wyszło ich zaledwie kilka. Młodzi albo przeskakują bezpośrednio z sekcji młodzieżowych albo giną bezpowrotnie.
0
Sprzedać z opcją odkupu albo wcielić do pierwszej drużyny i dać grać. Inne opcje to albo zmarnowanie zawodnika albo strata pieniędzy.
0
@Szklaner Dziwne, przecież to jedyny taki program o lidze
0
Ktoś wie co się stało z programem Hola La Liga? Nie było już prawie 2 miesiące. Może Twitter coś pisał?
0
@GrzesFCB2006 Bardzo marne prowo…
1
@Pustelnik Czy ja wiem? Akurat gorzej już być u nas nie może więc odejście Xaviego to dla Madrytu zła wiadomość…
0
Jeżeli do końca sezonu pokażą zaangażowanie godne prawdziwych piłkarzy to uwierzę
2
@FCBurnley Gadałeś z nim coś ostatnio że tak znasz plany na przyszłość?
0
@normasubiektywna Klopp to tylko przykład bo akurat jego decyzja zbiegła się naszymi problemami. Akurat jest to trenerska gwiazda którą ciężko będzie tutaj ściągnąć. Ale jak mam wybrać miedzy no-namem z DNA a no-namem z Europy to ja chcę tą drugą opcję.
0
@Borneo Narzekanie na kontuzje przy sytuacji Realu w tym sezonie jest lekko nie na miejscu...
0
Ja zawsze twierdziłem że piłkarze to generalnie są głupki, ale ci co rządzą klubami już głupkami być nie mogą. Niestety ostatnie czasy wybijają mnie bardzo mocno z błędu, bo najpierw jakiś skończony debil wymyślił żeby płacić wiceszefowi sędziów, później następni debile nie zdecydowali się tego przerwać, później nastała era Rossela i (tfu!) Bartomeu a teraz pomimo tego że już tyle razy sparzyliśmy się na trenerach z DNA dalej chcemy w to brnąć.
Ja się dziwie jakim cudem ta Barcelona jeszcze istnieje skoro każdy kolejny prezydent chce ją rozwalić.
Marzę o jakimś Niemcu albo Włochu, marzę o zerwaniu z DNA. Szkoda że nie stać nas na Kloppa, chociaż akurat tutaj wierzę że Laporta jak czegoś zechce to to osiąga. Oby tylko zechciał.
1
Ja tam cały czas nie wiem co myśleć o tej Barcelonie. Znaczy wiem - jest beznadziejna, ale mimo wszystko są momenty które przeczą otaczającej nas rzeczywistości. Jak choćby wczorajszy mecz, gdy potrafili się podnieść z 0-2 tylko po to żeby przegrać 5-3. Jak choćby kilka meczów które udało się wyciągnąć w końcówkach. Bardzo często było tak że pomimo beznadziejności i fatalnej skuteczności wyniki jako takie były.
Myślę że jest potencjał w tej drużynie, tylko trzeba go wydobyć.
2
@scotti To jest dobre tłumaczenie jakby Xavi nie wygrał Ligi Mistrzów. Ale chyba ma lepszych piłkarzy niż Villareal, Rayo, Mallorka itd?
1
@Marcin43 A może po prostu ogląda La Ligę?