kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheProdigy Racja, z zasady nie oglądam finałów Realu wię strzelałem z pamięci
12
@Pustelnik E tam, Real wygrywał 3 razy z rzędu mając łatwe drabinki, strzelając ze spalonych, a Ramos wyłamywał rękę Salahowi i nokautował bramkarza. Bodajże Ceballos wycinał napastnika Atletico idącego po gola sam na sam, ktoś to dzisiaj pamięta?
0
@norbo80 Jeżeli największym zarzutem do bramkarza w tak intensywnym meczu jest 3-4 straty w tym 2 razy w aut to ja bym chciał żeby zawsze tak było…
11
@Roobo I co chcesz udowodnić? Lewandowski wziął udział we wszystkich trzech akcjach bramkowych. W pierwszej z premedytacją zszedł do boku wiedząc że nie dostanie piłki i otworzył tym autostradę dla Fermina. W drugiej też uciekł od Raphinii robiąc miejsce i umożliwiając strzał dobity przez Cancelo. W trzeciej sam strzelił i to też nie było takie bardzo proste bo dostał piłkę do tyłu na lewą nogę i musiał się trochę poskładać żeby trafić. Do tego miał kilka naprawdę niezłych zagrań, pomagał w obronie i nawet w pressingu.
Kto miałby za niego zagrać żeby nie grać "za nazwisko", może Guiu? Albo Roque który na razie dopiero uczy się Barcelony?
Ja rozumiem że kopanie Lewego to na tej stronie najpopularniejszy sport ale bez przesady.
2
@Roobo Z taką samą jak Yamal i Christensen chciałeś powiedzieć
1
@martool2 Spokojnie, myślę że Lewy trochę odpuścił i stąd poprawa w jego grze. Zauważ np przy pierwszym golu z premedytacją poszedł wyciągnąć obrońcę chociaż dobrze wiedział że nie dostanie piłki. Nie będzie już walił po 40 bramek w sezonie ale oby grał dla drużyny.
0
@masik86 No niestety, to wynika z ich stylu gry. Dlatego ja zawsze podkreślam że chciałbym trenera bez DNA.
0
Widać było jak potężne ciśnienie było w drużynie i jak z nich to zeszło po meczu. Ciekawe jak to będzie dalej wyglądało, już niedziela nam pokaże czy coś drgnęło czy nie.
1
@Zielony55 Które wbrew temu kryzysowi zagrało naprawdę dobry dwumecz.
0
@Kratos1990 A pamiętasz jak Real 8 lat z rzędu nie wychodził poza 1/8? Chyba nie. Ktoś ich wtedy nazywał pośmiewiskiem?
17
Można wyśmiewać Sergiego Roberto ale chłop pokazuje już kolejny raz że potrafi się odnaleźć w tych najważniejszych momentach.
Cubarsi to jakiś fenomen, Yamal też świetny mecz ale jeszcze w niektórych momentach podejmuje złe decyzje.
Raphinia pokazuje że jednak umie grać, 2 gole na jego konto.
Gundogan mistrz, co klasa to klasa
Lewy „dyskretny” ale super zachowanie przy golu Fermina i wcale nie taki łatwy gol gdzie musiał się poskładać do lewej nogi. Widać poprawę, walczył na całym boisku.
Widać jak z naszych zeszła presja która była przeogromna. Czekamy na więcej, ćwierćfinały dopiero za miesiąc. Fajnie się ten dwumecz oglądało, mimo błędów z obu stron super intensywność. Xavi pokazał że jednak da się zagrać bezpośrednio bez miliona podań.
0
To jest taki karny ery VAR, jak się puszcza klatka po klatce to uważam że karny powinien być.
Jednym słowem wyszło na 0 bo w pierwszym meczu gol padł po faulu na Martinezie.
0
Głupota systemu VAR: sędzia dyktuje absurdalny rzut wolny, załóżmy że pda z tego gol. Czy VAR to sprawdza? Nie.
1
To jest właśnie to idiotyczne puszczanie akcji przy ewidentnym spalonym.
8
Bożydar nikomu nie kibicuje? Buehehehehehehee
2
@betleyoneDEjong Chyba raczej leniwa
3
@martool2 A widziałeś jak Gavi gratulował Lewemu?
7
Pewnie się kilku osobom narażę ale nie rozumiem zachwytu nad Ferminem. Chłopak biega, walczy, pressuje, ale czy daje coś w rozegraniu?
20
@cyron1 Jak już poszedł oglądać to niech oglądnie dokładnie z każdej strony. Nie widzę w tym nic złego.
0
@Romario87 No tak, Yamal z Cubarsim nie grają prawie nic…
1
@blondasek Już chociażby ten Flick, chociażby po to żeby wprowadzić w drużynie terapię szokową. Od lat mamy w drużynie jeden typ trenerów, zawsze gdzieś kiedyś „otartych” o Barcelonę. Chciałbym sprawdzić jak to będzie gdy weźmiemy kogoś obcego.
0
@Czerwo64 A co takiego osiągnął ten Xabi Alonso? Ile pucharów zdobył? Ile prowadził klubów które miały presje wyniku? Na razie jest rewelacją w klubie wobec którego nie było większych oczekiwań. Bez presji, bez parcia na puchary, bez gwiazd w zespole. Jaką masz gwarancję że udźwignie wielki klub?
@blondasek a de Zerbi albo Xabi Alonso są dostępni?
1
@BareL Na pewno nie żaden trener na dorobku, czyli taki jak de Zerbi, Motta, czy nawet Xabi Alonso. Ktoś z doświadczeniem i pozycją, jakiś Włoch albo Niemiec. I KONIECZNIE bez DNA...
6
Niby człowiek się łudził że w erze VAR takie błędy się skończą ale widać że wszystko po staremu. Ja rozumiem że sędzia mógł nie widzieć zagrania Viniciusa, ale przecież widział bo dał żółtą co jest już kompletnym absurdem. I tu nie chodzi o to że to Real bo takie błędy zdarzają się wszędzie. Gdzie był VAR?
1
W komentarzach padają kwoty 70-80 a nawet 100 mln, ciekawe kto Wam tyle da. W obecnej sytuacji jak się zgłosi ktoś za 30 to będzie sukces, a za tyle na pewno Pedri odejść nie może.
1
Każdy taki artykuł potwierdza że biadolenie Rambli na temat stawiania na młodych bo odejdą a jak odejdą to będzie katastrofa jest nic nie warte. W artykule jest wymienionych 23. piłkarzy, ilu z nich gra jakąś znaczącą rolę w jakimś znaczącym klubie? Jedynie Simmons wreszcie zaczyna wchodzić na jakiś poziom ale ile czasu Mu to zajęło? Z resztą odszedł dla kasy do PSG której to kasy Barcelona nigdy by Mu nie wypłaciła (i bardzo dobrze).
1
@Pustelnik Skręcenie nogi jest pokłosiem przygotowania?
2
Athletic jest w formie, postawili naprawdę twarde warunki. Valverde wiedząc że jest osłabiony postawił na twardą grę. Bardzo intensywny mecz który wytrzymaliśmy na bardzo trudnym terenie pomimo kontuzji. Obrona była pewna, a patrząc na to co działo się jeszcze nie tak dawno zagrała wręcz bezbłędnie.
Moim zdaniem to krok w dobrą stronę i potwierdzenie lepszej niż ostatnio dyspozycji. Mistrzostwa nie wygramy ale drugie miejsce jest absolutnie w zasięgu co jeszcze nie tak dawno wcale nie było pewne.
2
Pech Frankiego w tym sezonie… akurat na takie kontuzje nie można nic poradzić
1
Ja się zastanawiam po wczorajszysz ekscesach i kwiku Madrytu co by było jakby Real był regularnie dymany tak jak to się zwykle dzieje w drugą stronę. Przecież oni by na boisko przestali wychodzić…