kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko determinuje ta legendarna już amortyzacja. Sprzedając zawodnika wpisujemy całość kwoty jako zysk (w przypadku Raphinii minus to co zostało do zamortyzowania), a przypadku kupna zawodnika jako koszt wpisujemy tylko część przypadającą na dany rok (+kontrakt). Zawodników zwyczajnie opłaca się kupować i sprzedawać bo to jest pewien rodzaj rolowania długu
7
Pomijając fakt że koszyki nie mają obecnie żadnego znaczenia to to pokazuje jak nisko upadliśmy. 2 sezony bez wyjścia z grupy będziemy czuć jeszcze przez kilka lat bo do rankingu liczy się 5 poprzednich
0
@SirChuck Tylko oprócz umiejętności czysto piłkarskich trzeba by jeszcze oceniać zachowanie zawodnika.
1
Jak ten rozkapryszony błazen wygra najważniejszą nagrodę indywidualną w piłce nożnej to można zwijać zabawki i iść do domu. Totalny upadek.
0
@dzefrej234 Po kopnięciu się w czoło bramkarza Borussi, zapomniałeś dodać
1
@Krisu94 Ale ja nie mówię że nie był lepszy, nie mówię też czy tam był spalony czy nie. Pytam kiedy Real odpadnie po jakiejś kontrowersji, bo od kiedy pamiętam jak jest jakaś to tylko w ich stronę
4
To jest ogromny problem którym władze powinny się zająć. Czasami sędziowie puszczają 2-metrowe spalone, ale jak z tej akcji jest np rzut wolny albo rożny to nie można tego sprawdzić. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często. I wtedy jak z takiego rożnego po spalonym pada gol to nikt tego nie może zweryfikować. Dla mnie to absurd który jak najszybciej trzeba usunąć.
1
Robię zakłady kiedy to Real odpadnie z LM po jakiejś kontrowersji sędziowakiej, ktoś obstawia?
0
Jest tylko jedna możliwość jak ten zgniły i zadufany w sobie klub może robić takie rzeczy. Znowu i znowu i znowu i znowu… Bóg istnieje i jest kibicem Realu Madryt. Kolejny mecz, kolejny bramkarski babol, kolejna kontrowersja... W przyrodzie musi być równowaga. *
*nie dotyczy Realu Madryt.
P.S. Ciekawe czy kiedyś doczekam meczu że to Real odpadnie w meczu z kontrowersjami nie na swoją korzyść.
0
Ronald, Joao, co wyście qr…. narobili…
0
@Faro I co z tych nacisków wynikało?
0
@SirChuck O nic? Sama różnica między 2. a 3. miejscem to ponad 7 milionów euro, do tego dochodzi udział w SPH czyli kolejne + - 6 mln. W naszej sytuacji finansowej to bardzo dużo pieniędzy.
3
Jak Messi zarabiał 70 mln za sezon to wszyscy Go bronili bo "generuje zyski dla klubu". Dlaczego nikt nie wspomina jakie zyski generuje Lewandowski? Każdy kto był w Barcelonie widział że wizerunek Lewego jest niemal wszędzie, w sklepach jego koszulki są zawsze na pierwszym miejscu a na stadionie można odnieść wrażenie że 1/3 kibiców to Polacy.
Lewy jest wielką gwiazdą w Barcelonie, nie mówię że na poziomie Messiego bo to jest nieosiągalne, ale na pewno odrabia sporą część swojej wypłaty.
0
@martool2 Czy ja wiem… to już trzeci trener który nie może sobie z tym poradzić. W ogóle myślę że rola Xaviego w naszych niepowodzeniach jest przeceniana, pewnie to niepopularne ale tak uważam. Osobiście się z nim zgadzam, my naprawdę nie gramy tak źle jak to pokazują wyniki. Tylko że zawsze ktoś zawali, coś nie zagra, wejdzie rykoszet, Portu wyjdzie strzał życia. Tak jak pisałem w tym momencie naprawdę szkoda mi Xaviego.
4
Kolejny dramat, kolejna kompromitacja. Nasza drużyna bardziej niż trenera przygotowania fizycznego potrzebuje psychologa, albo nawet psychiatry bo problem jest bardzo poważny. W ostatnim czasie naprawdę szkoda mi Xaviego, wiadomo że trener bierze odpowiedzialność za wyniki ale ostatnio zawodzą Go wszyscy „jego” ludzie. Nie można nie zauważyć poprawy w naszej grze, super mecz z Atletico i w Paryżu. Rewanż z PSG też pod kontrolą przed wylewem Araujo, do tego błędy Cancelo o którego Xavi tak zabiegał. Kolejny beznadziejny mecz Cancelo z Realem (chociaż tutaj będę zawsze powtarzał że karny na Vasquezie to absolutny skandal i że to w głównej mierze ustawiło mecz). Wczoraj też przecież mecz pod kontrolą, Girona nie istniała w drugiej połowie i czekała tylko na wykonanie wyroku. Wyedy przychodzi błąd kolejnego człowieka Xaviego i Barcelona komletnie się rozsypuje - a przecież to tylko remis i prawie cała połowa do gry. Zresztą wszyscy mówią o błędzie Roberto a nikt nie wspomina co wykombinował Cubarsi przy trzecim golu.
Nie wiem co się musi stać żeby pozbyć się tego genu przegrywu zaaplikowanego przez Liverpool. To jest coś nieprawdopodobnego jak słabi psychicznie są nasi piłkarze. Dziwię się komentatorom wczorajszego meczu którzy tak wychwalali trenera Girony za zmiany, dla mnie to bzdura. Nasza drużyna po prostu oddała mecz, kolejny raz w tym sezonie. Nie wiem co się musi dziać w szatni, ale słowa Gundogana kolejny raz się potwierdzają.
P.S. Zastanawiam się gdzie byśmy byli gdyby nie te „wylewy” naszych piłkarzy. Na pewno w półfinale LM i na pewno w walce o mistrzostwo.
1
Od Olmo ba lewe skrzydło lepszy byłby nawet Grosicki…
1
@Anyma No właśnie o to mi chodzi, ja po odpadnięciu z turnieju siatkówki o puchar księdza proboszcza przez 2 tygodnie chodziłem struty a piłkarze przechodzą do porządku dziennego jak gdyby nic się nie stało. Inprawdopodobnie o to cały czach chodzi Gundoganowi.
@sepek Sorry, ale zwalanie tutaj winy na ustawienie to nieporozumienie. Niezależnie od wszystkiego nie wolno było Araujo popełnić takiego błędu.
6
Pedri co prawda zanotował super wślizg ale trzeba wspomnieć że wcześniej zawodnik Valencii odjechał Mu jak chciał. Przygotowanie fizyczne Pedriego jest na katastrofalnym poziomie i jak w te wakacje się to nie zmieni to dalej nie będzie z niego pożytku.
1
Ja bym nie mógł być piłkarzem bo na miejscu Araujo jakbym odwalił to co On w meczu to bym się ze wstydu zapadł pod ziemię i przez 3 miesiące stamtąd nie wyszedł. Ciekawe co On sobie myśli mająć w głowie że tym idiotycznym błędem pozbawił cały zespół szansy na awans może i do finału.
W ogóle piłkarze mają łatwość zapominania o swoich porażkach, 3 dni po kompromitacji potrafią wyjść na następny mecz jak gdyby nic się nie stało.
1
Raphinia to gracz jedyny w swoim rodzaju, potrafi mieć gola i 2 asysty grając beznadziejny mecz. Trzeba Mu przyznać że ostatnio ma liczby, a liczby to coś co w naszej drużynie kuleje. Jak trzeba będzie Go sprzedać w celu wykonania budżetu i powrotu do zasady 1:1 to trzeba będzie to zrobić, ale jak nie to wolałbym żeby odeszli inni.
0
Myślę że zaważyło to że bramkarz nawet nie popatrzył na Fermina i interweniował tak jakby Go nie było.
Jakby sędzia pokazał spalonego też nie można by mieć pretensji.
1
@SuperPatsonFCB Ciekawe czy Messi się nauczy jak już w USA siedzi
0
Yamal jakoś się boi w drybling pójść
0
@patrykzmc2000 Kounde został przy golu, przy karnym też?
0
Szkoda że nie ma dobrej powtórki, moim zdaniem karny po ogromnym spalonym
0
Araujo kłóci się o spalonego, nie o karnego
0
Christensen w ataku pozycyjnym stoi wyżej niż Gundogan. Dziwne to trochę
0
@slayer Trzeba przyznać że w Madrycie pomimo błędzów sędziowskich zachowywał się bardzo dobrze, może to oznaka zmiany?
0
Zawsze powtarzam że fenomen Olmo jest dla mnie nie do pojęcia. Totalnie przeciętny piłkarz który nawet w tak fajnej drużynie jak Lipsk nie wykręca liczb. Do tego najwięcej gra na prawym napastniku a tam mamy kim grać. W każdym okienku jest o nim mowa a ja kompletnie nie rozumiem dlaczego.
1
Czyli autor sugeruje że pod innym trenerem Roque grałby więcej i zapewne miałby już na koncie z 15 bramek? Co za bzdury...