kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andy83 @revolution33 Nikogo nie bronię przestańcie pieprzyć głupoty. Wkurza mnie tylko to że nie wiedzieć czemu wszyscy jadą akurat po Lewandowskim. Nikt nie wspomina o obronie która przy poerwszym golu zostawia kompletnie niekrytego gościa na piątym metrze. Nikt nie wspomina o Frankowskim który nie umie przyjąć piłki i wypuszcza ją na aut po czym idzie akcja na 2-1. Nikt też nie wspomina że pomocnicy i obrońcy zostawiają autostradę do bramki. Nikt nie wspomina że przy trzecim golu obrońcy dali się zrobić jak małe dzieci.
Winnym porażki jest: uwaga uwaga, Lewandowski.
Podobnie jak w Barcelonie, Polaczki muszą się na kimś wyżyć.
0
@lysiutki Wejście Świderskiego też nic nie dało, ktoś o nim wspomniał?
Serio, drużyna zagrała przetragicznie, fatalnie, jak tramparze. A pierwsza krytyka na Lewandowskiego bo wszedł i nic nie zrobił.
0
@lysiutki Nie sądziłem że ktoś może obwinić za tą porażkę Lewandowskiego a tu proszę. Jednak moja wyobraźnia jest zbyt ograniczona.
1
To było coś strasznego, jakby drużynę grającą z Holandią podmienili na jakiegoś trzecioligowca. Ilość prostych błędów, strat piłki, niedokładności a nawet źle wybitych autów szła w dziesiątki.
Trener nic niestety nie może zrobić jak drużyna gra na poziomie trampkarzy, a tak niestety dzisiaj było. Za najgorszego uznałbym Frankowskiego który wręcz przechodził samego siebie.
0
Coś strasznego co oni grają…
1
@FcPortoFan1999 On zawsze tak wygląda
0
I co będą grać w starych? Trzeba będzie podzwonić po piłkarzach z którymi się wymieniali koszulkami nasi piłkarze po meczach, może pożyczą.
1
@Who_you_mam A może news mem?
0
Pedri coś się zaczyna budzić, oby tak dalej. Mam nadzieję że ekipa Flicka dobrze Go przygotuje.
0
@VeB 1899 Mam nadzieję że Flick na to nie pozwoli
26
Jak oni kupią Olmo zamiast Nico to chyba wyjdę z siebie...
0
@Ronad10 To Ty nie wiesz że na tej stronie odbywają się nieformalne mistrzostwa świata w pier….., przepraszam, biadoleniu? Jest kilku faworytów.
2
Mam nadzieję że ten Olmo to jak co roku wymysł dziennikarzy a w międzyczasie ktoś pracuje nad transferami…
7
Wreszcie po wielu wielu latach zaczynamy zarabiać jakieś konkretne pieniądze na naszych wychowankach. Oby tak dalej.
6
Myślę że wszyscy kibice Barcelony na świecie powinni się zrzucić po 1 euro i zapłacić Olmo żeby nigdy nie zgodził się przejść do Barcelony. Wreszcie by się skończyły te niedorzeczne spekulacje.
1
@barcu$ Ludzie jakoś nie potrafią zrozumieć że ktoś może nie traktować rywalizacji Barcy z Realem jak religię i że ktoś może lubić oba kluby.
0
O matko jedyna....
1
@norbi77 No dobra, wygrałeś :D
0
@Lisek Albo dlatego że obrońca się przewracał
3
Ta sytuacja pokazuje kompletny debilizm obecnych przepisów. Ten gol nieuznany (słusznie) bo atakujący musnął piłkę ręką, ale w polu karnym obrońca może wybić piłkę ręką i nie ma karnego bo wcześniej ta dotknęła jego nogi. Fuck logic
0
@Czarny_ck Tylko popatrz na naszą sytuację kadrową. Pierwszą parą obrońców będą stanowić Araujo i Cubarsi. Trzecim będzie Christensen albo Kounde w zależności od tego kogo uda się kupić do drużyny. Pozostaje więc rola czwartego środkowego obrońcy i nie mów mi że wolałbyś mieć wtedy Faye zamiast Martineza bo po prostu w to nie uwierzę. Nie mówiąc już o tym że Faye by się wtedy zwyczajnie zmarnował.
0
@Czarny_ck Widziałem 1, ale za to na żywo, z Sabadell czyli ze spadkowiczem i tam akurat zagrał bardzo niepewnie. Tylko że nie o to chodzi, chodzi o to że gość gra w trzeciej lidze. Przecież On nigdy w życiu nie grał przeciwko prawdziwemu napastnikowi a Wy robicie z niego jakiegoś mega obrońcę.
A poza tym jak będziemy mieli opcję odkupu to żadnej kontroli nie tracimy.
edit
P.S. Ja rozumiem że większość z Was ma niskie mniemanie o naszych trenerach ale przecież to nie są debile. Przecież oni w swoim życiu pracowali z najlepszymi zawodnikami w historii. Przecież jeżeli Faye byłby tak cudowny to naprawdę ktoś by to zobaczył i wysłał Go do pierwszego składu. Z Cubarsim jakoś się udało, dlaczego gra On a nie Faye?
11
Kompletnie nie rozumiem tego biadolenia co do Faye. Gość gra w 3 lidze, popełnia tam mnóstwo błędów a wszyscy tutaj traktują Go jakby był w top 3 talentów świata. Nie ma szans żeby dostawał regularne szanse na grę w pierwszym składzie bo jest na to zwyczajnie za słaby, a znając jego roszczeniowe podejście zaraz zacznie się robić kwas. Zarobimy na nim konkretną kasę a dodatkowo zachowamy opcję odkupu, czyli kontrolę. Jak się okaże świetnym obrońcą (czego z całego serca Mu życzę) to będzie się opłacało Go odkupić. U nas na pewno się nie rozwinie bo zwyczajnie nie będzie grał.
0
@normasubiektywna Postawi na niego i posadzi na ławce Lewego… tak, możesz mieć rację.
2
@korn234 Który? Bo w Barcelonie już nie ma co rozwalać.
0
Jakiś debil przecież, oby już nie zagrał w tym turnieju
0
@Qba2113 To wszystko jest oczywista oczywistość. Tylko że co by nie mówić o Laporcie to trzeba przyznać że potrafi tak zakombinować że udaje Mu się sprowadzać piłkarzy. Jeżeli wrócimy do 1:1 to te pieniądze za Nico będą do ogarnięcia.
6
58 to i tak okazja, jeżeli jest szansa na pozyskanie Nico to trzeba zrobić wszystko żeby się udało.
0
@michalgajdek Po prostu w tytule każdego artykułu trzeba dopisywać „jak widzisz że Cię to nie interesuje to nie wchodź”
1
@MOLESTA Nieno nie przesadzaj, najgłupsi to są na fioletowej.