0

@ArcziArtt Klub to klub a reprezentacja to reprezentacja. Brzydkie zachowanie Araujo

7

No właśnie co z Araujo? To powinna być najważniejsza wiadomość w tym newsie

1

Miejmy nadzieję że to tylko efekt uderzenia. Dostał w kolano jak nic

0

@Mazi Myślę jednak że nasza „sekcja transferowa” nie jest aż tak durna jak to się tu często przedstawia w komentarzach

7

@Czarny_ck Najlepiej to sprzedajmy jeszcze Araujo i w ogóle postawmy na Juvenil

0

@OldMc84 Takie to jest życie że jak plotki w gazetach są pozytywne to się w nie nie wierzy i są wyssane z palca ale jak plotki są negatywne to wszyscy w nie wierzą i jadą po klubie. Mówię w tym momencie o Roque którego na razie nikt nigdzie oficjalnie nie wypycha.
Nie zalominaj że wychodzimy z największego kryzysu sportowo-ekonomiczno-instytucjonalnego w historii klubu i trzeba się ratować zawodnikami starszymi albo niechcianymi w innych klubach. Można też grać młodymi i zająć 12 miejsce w lidze.

0

@Chaoss Ja nie jestem profesjonalnym piłkarzem, jak się do tego nie nadaję to się za to nie biorę

2

Ja nie wiem, czy naprawdę dla profesjonalnego piłkarza to jest taki problem żeby podejść do karnego i zaj…. w okno? To jakaś parodia jest

1

Niby Cristiano a karne strzela jak Messi

2

@Kamilos84 Siara z Wąskim wiecznie żywi

0

Słabi vs Beznadziejni 1:0. Hit 1/8 nie ma co…

3

Trwa zażarta walka own gola z rykoszetem o tytuł króla strzelców

1

Nie wszyscy w Barcelonie mają mózg i co z tego?

4

A ja tam wierzę w Laportę (nie mylić z „wierzę Laporcie” bo to co innego). Cóż innego pozostało? Nie chcę być jak ta banda malkontentów która po każdym newsem narzeka jacy to jesteśmy biedni itd.
Jak tylko Nico wyrazi chęć grania dla Barcy i odrzuci dużo wyższe oferty z Anglii lub PSG to wierzę że Laporta Go tu ściągnie.

0

Jeżeli wysokość kaluzuli o której się mówi jest prawdziwa to wręcz w złym tonie byłyby jakiekolwiek negocjacje.

4

Obawiam się że poza Arabią nikt Ansu nie weźmie, chyba że za darmo.

6

@ViscaBarca123 Nie wiesz że teraz jazda po klubie jest modna niezależnie od tego czy jest to uzasadnione czy nie? Przytaczanie górnolotnych sloganów w zupełnie nieprzystających do tego sytuacjach też się nada tylko po to żeby każdy mógł się wyżalić jak to jest źle w tej Barcelonie. Ja już sobie odpuściłem dyskusje...

0

Czy w kontekście aktualizacji z 22.00 nasi malkontenci mają coś do powiedzenia?

2

Nie wiem na czym polega fenomen Faye na tej stronie. Gość któy nigdy nie wyściubił nosa poza półamatorskie rozgrywki a do tego popełniał tam masę błędów nagle jest traktowany jako największy talent na środku obrony. Nie wiem też o jakich 15 milionach mówicie, poszła plotka a wszyscy w nią uwierzyli a teraz psioczą że nie umiemy negocjować. Strasznie nie lubię tej emotki ale tym razem warto ją zastosować w stronę użytkowników tej strony: XDDDD

Jeżeli Faye jest tak cudowny to gdzie jest ta kolejka żeby Go kupić? Przecież wystarczy położyć na stole więcej niż Porto i transfer gotowy? Gdzie są te wszystkie Fulhamy, Notingamforesty czy Evertony? Nie wspominając o lepszych drużynach?
Zejdźcie na ziemię.

0

@Hindus @Wiking88 Ach, jak ja kocham takie komentarze… wszyscy są słabi, wystarczy pokryć, wystarczy dobra taktyka. Czyli to oznacza że w Niemczech przez te wszystkie lata byli sami słabi obrońcy którzy pozwolili Lewandowskiemu pobić niemal wszystkie rekordy? W Anglii też są sami słabi i przez to Haaland jest królem strzelców? Czy Wy się czasem zastanawiacie co piszecie?

0

Zróbmy zrzutke i dopłaćmy im z 2-3 mln żeby na pewno Go podebrali

0

Chciałbym żeby Herr Flick Go wystawił w meczu z City żeby zobaczyć co z nim zrobi Haaland. A może jestem niedowiarkiem i Faye zje Haalanda na śniadanie?

0

@michalgajdek @OldMc84 Ja wiem że krucho u nas z kasą. Ale wyprowadza mnie z równowagi ekspercki ton wypowiedzi: Ja Wam mówie, nie miejcie nadziei, nikogo nie kupimy, klub sie rozpada, bankrutuje itd. Ludzie wypowiadają się jakby byli conajmniej głównymi księgowymi Barcelony a tak naprawdę gówno wiedzą, albo inaczej, wiedzą tyle co im napiszą gazety.
Z resztą od 3 lat mówią że jesteśmy bankrutami a jakoś jest coraz lepiej. Zaraz wrócimy do 1:1 i te 60 mln powinno się znaleźć.

1

@michalgajdek 2 pytania:
Czy w przypadku wpłaty klauzuli transfery rozliczane są tak samo? Tzn amortyzacja po równo przez czas trwania kontraktu? I drugie: jak to jest w przypadku premii za podpis? Teraz Mbappe przyszedł do Realu za darmo ale skasował ogromną sumę która przecież jest wynagrodzeniem dla niego. Czy to znaczy że Real tą premię zapłacił podwójnie?
Apeluję też do @Redakcja o banowanie znaffców którzy pod każdym artykułem przekonują wszystkich jacy to jesteśmy biedni i jak bardzo nie mamy pieniędzy. To naprawdę jest już nudne. Jakoś co okienko wszyscy płaczą a jednak transfery udaje się przeprowadzać.

1

Hiszpania to niech najpierw do tego półfinału dojdzie a później się będzie martwić z kim będą grali.

0

@Herbert Wiem, ale na początku Var interweniował częściej, dopiero później weszły wytyczne że sędzia musi się „bardzo pomylić”

0

Jednym słowem kolejne pole do interpretacji i oszustwa, nie dość że VAR musi oceniać sytuację to jeszcze musi ocenić czy sędzia się pomylił bardzo czy trochę mniej.
Rzygać się chce

3

@ACRAB95 Nie powtarzaj głupot, Laporta nie sprzedaje nic poza tym co poszło w pierwszym sezonie.

2

Guiu wszedł z Bilbao, dostał super podanie od Felixa i strzelił ważnego gola. I to by było na tyle, w pozostałych meczach nie pokazał nic szczególnego, nawet w Pucharze Króla ze słabszymi drużynami. Jego bilans w trzeciej lidze to 13-4-2, to słaby wynik.

0

Czy to że Kiwior popełnia idiotyczny faul można zwalić na głowę Lewandowskiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?